on-line с 20.02.06

Арт-блог

03.11.2020, 10:46

Ноябрь-2020

Мне мил ноябрь - предшественник зимы, Хоть самодур и нравом переменчив, С дождём и снегом, властью ранней тьмы, При свете фонарей почти застенчив... Люблю туманы, хруст подстывших луж, Незрячесть к лицам, дом с горячим чаем Ноябрь суров и сентиментам чужд, Скуп на цвета... Но так порой отчаян! Вдруг впустит солнце. И оно, спеша, День рассветит, раскрасит, отогреет... Весна - и только. Вот тогда Душа Вся встрепенётся и ...зазеленеет Алла Мироненко

Случайное фото

Голосование

Что для вас служит основным источником информации по истории?

Система Orphus

Start visitors - 21.03.2009
free countersКалендарь событий

  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930   

Новости региона

27.09.2021, 14:11

У Херсоні відбудеться фестиваль LEGIO Historica

27.09.2021, 14:00

На відкритті театрального сезону в Херсоні презентують виставу за п’єсою іспанського драматурга

24.09.2021, 14:18

Придбали ролі на аукціоні та готуються до вистави. У Херсоні пройшла репетиція акторів-аматорів

> Темы > КУЛЬТУРОЛОГИЯ > Благотворительность в Таврии > Їхня допомога потрібна, як повітря

Їхня допомога потрібна, як повітря

Медичні меблі, спеціальні пристрої і предмети догляду за тяжкохворими та багато іншого важливого медичного приладдя - неоціненна допомога, яку впродовж останніх 5 років надає відділковій лікарні станції Херсон (залізничній лікарні) фундація «Голландія-Україна». Цю благодійну організацію, яка тривало й цілеспрямовано займається масштабною підтримкою закладів охорони здоров'я України, називають потягом допомоги. Навіть зовні яскраві багатотонні автомобілі-довгоміри з Нідерландів з гуманітарним вантажем викликають масу позитивних емоцій. Дорогих гостей та давніх друзів з нетерпінням чекали й зустрічали хлібом-сіллю медперсонал та головний лікар Анатолій Доніч на подвір'ї залізничної лікарні.

Відкривається кабіна - і найбільша несподіванка: за кермом довжелезного багатотонника - особисто голова фундації Дік Нанесен - відомий філантроп, людина поважного віку, котра має великі статки, але благодійність вважає сенсом свого життя. Найбільше полюбляє допомагати дітям, літнім людям та немічним, хто через хвороби не може подбати про себе. Тож серед гуманітарного вантажу, який прибув до Херсона, інвалідні візки, предмети догляду за лежачими, ходунки для тих, хто реабілітовується після важких травм, інсультів та хірургічних операцій, функціональні ліжка тощо. Невипадково на вхідних дверях до відділень лікарні розміщені таблички з символікою фундації, яка надає неоціненне сприяння виходжуванню хворих. Деякі предмети тимчасового переміщення пацієнтам залишають навіть після переведення на амбулаторне лікування з умовою повернення їх медичному закладу після курсу реабілітації.

Благодійники абсолютно не проти, коли лікарня віднаходить можливість передати певну частину вантажу іншим закладам охорони здоров'я. Головне, щоб їхня допомога була затребуваною і знайшла адресата, котрому вона вкрай необхідна.
На сьогодні лікарня перебуває на державному утриманні, ресурсів якого вистачає хіба що на захищені статті витрат. Незважаючи на те, що заклад обслуговує 11 тисяч осіб приписного населення Північного мікрорайону м. Херсона та с. Степанівки, в місцевих галузевих програмах його навіть не згадують. «Укрзалізниця» суттєво допомогла відремонтувати корпуси та відділення лікарні. А от з новим обладнанням тут завжди було сутужно. Тож збагаченням матеріальної бази у лікарні завдячують виключно голландцям - надійним та послідовним благодійникам. Цього разу вони передали відомчій лікарні 13,7 тонни гуманітарного вантажу.

Олена Нечипуренко
«Херсонський вісник».- №37 (1151).- 13.09.2012.- стр.19

Напишите свой комментарий

Введите число, которое Вы видите справа
Если Вам не видно изображения с числом - измените настройки браузера так, чтобы отображались картинки и перезагрузите страницу.