on-line с 20.02.06

Арт-блог

02.12.2021, 10:49

І перший сніг, і плавний супокій. Цвіте різдвяник — в домі тихе свято. Так мало нам потрібно й так багато – всього в нас є на вуличці вузькій.

Случайное фото

Голосование

Что для вас служит основным источником информации по истории?

Система Orphus

Start visitors - 21.03.2009
free countersКалендарь событий

1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     

Новости региона

03.12.2021, 10:59

У «Гончарівській вітальні» відбулося відкриття художньої виставки

03.12.2021, 10:52

Херсонців запрошують до участі у конкурсі «Час творити дива»

03.12.2021, 10:44

Херсонські шеф-кухарі потрапили до рейтингу кращих кулінарів України

> Новости региона > Виставка про безпеку в інтернеті: у херсонській бібліотеці вчать медіаграмотності
Все новости

Виставка про безпеку в інтернеті: у херсонській бібліотеці вчать медіаграмотності

04.11.2021 14:54

Міжнародна виставка The Glass room: Misinformation Eddition, створена за ініціативи Інституту Гете в Україні, відкрилася в Херсонській обласній бібліотеці імені Олеся Гончара. Проєкт спрямований на підвищення медіаграмотності та захист персональних даних в інтернеті.

Виставка проходить у гібридному форматі, поєднуючи можливості онлайн-перегляду та спеціальні стенди. Користувачі бібліотеки можуть протестувати додатки, розроблені у рамках проєкту, розповідає кураторка виставки Тетяна Донченко.

"Це насправді міжнародна виставка. Проходила у багатьох країнах і приїхала і в Україну. Вона у нас у гібридному форматі, є інформація в мережі онлайн, є таке, що можна подивитися завдяки відео. Є такий загальний психологічний тест, називається «Крапля в океані», аналізується наш психотип і те, на яку рекламу ми скоріше за все звернемо увагу, якщо її побачимо", - каже кураторка виставки.

Оксана керує курсом, який навчає дорослих дотримуватися безпеки в інтернеті та уникати шахраїв. Жінка говорить, порадила своїм учням відвідати виставку. Такий досвід не буде зайвим у повсякденному житті.

"Нова виставка є надзвичайно актуальною і для користувачів Гончарівки, і для відвідувачів школи інформаційного комфорту та школи цифрової безпеки. Це здебільшого наші користувачі поважного віку, наші бабусі дідусі, які мають і банківські пенсійні карти, і смартфони, але, на жаль, не вміють правильно, а головне безпечно ними користуватися. Ми розглядаємо схожі теми, але ще одне нагадування ніколи не буде зайвим", - говорить Оксана Золотухіна.

Софія навчається у школі і активно використовує гаджети. Деякі з додатків цієї виставки дівчина вже протестувала. Говорить, подобається, що вони створені у формі гри.

"На цій виставці я спробувала додаток. З нього я зрозуміла, що потрібно правильно підібрати пароль. У цьому додатку є така ситуація – це телефон Василя і 2020-го йому стукнуло 30, і він жалівся на це у соцмережах, адже не очікував святкувати ювілей без друзів на карантині. І тобі по цій ситуації потрібно дізнатися і записати його пароль. Тут це рік, в якому він народився. Я зрозуміла, що вигадую неправильні паролі, їх легко відгадати", - каже Софія.

Психологиня Ганна Колісніченко говорить, за безпеку дитини в інтернеті, в першу чергу, мають відповідати батьки, а також радить використовувати опцію батьківський контроль.

"Для того рекомендовано застосовувати таку функцію контролю як батьківський контроль, який ми всі з вами знаємо. Тоді батьки мають змогу легально звертатися до дитини з того чи іншого приводу, бо вона відвідувала ті чи інші сайти. Батькам не треба вигадувати якісь там додаткові теми, але, безумовно, діти не будуть бажати цього. І про це офіційно розмовляти і взагалі легалізувати якісь складнощі, якщо батьки помітили. То є основне завдання відповідального батьківства", - розказала психологиня.

Потрапити на виставку та протестувати додатки херсонці зможуть до середини листопада.

 

 

Джерело інформації: Херсон-Суспільне

Напишите свой комментарий

Введите число, которое Вы видите справа
Если Вам не видно изображения с числом - измените настройки браузера так, чтобы отображались картинки и перезагрузите страницу.