on-line с 20.02.06

Арт-блог

03.11.2020, 10:46

Ноябрь-2020

Мне мил ноябрь - предшественник зимы, Хоть самодур и нравом переменчив, С дождём и снегом, властью ранней тьмы, При свете фонарей почти застенчив... Люблю туманы, хруст подстывших луж, Незрячесть к лицам, дом с горячим чаем Ноябрь суров и сентиментам чужд, Скуп на цвета... Но так порой отчаян! Вдруг впустит солнце. И оно, спеша, День рассветит, раскрасит, отогреет... Весна - и только. Вот тогда Душа Вся встрепенётся и ...зазеленеет Алла Мироненко

Случайное фото

Голосование

Что для вас служит основным источником информации по истории?

Система Orphus

Start visitors - 21.03.2009
free countersКалендарь событий

  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930   

Новости региона

16.09.2021, 12:02

У Херсоні до Дня міста відбудеться циркове шоу

16.09.2021, 11:41

Запорізькі археологи знайшли на Херсонщині середньовічну піч часів Київської Русі

16.09.2021, 11:20

У Херсоні з'явився кримськотатарський громадсько-культурний простір

> Персоналии > Театр > Книга Александр Андреевич > Історія успіху від Олександра Книги


Історія успіху від Олександра Книги

У рамках спільного проекту Херсонської міської громадської організації “Розвиток” та Управління освіти Херсонської міської ради “Діалоги успішних херсонців з молоддю “Будь успішним в Херсоні!” 9 квітня в облмуздрамтеатрі представники учнівського парламенту міських шкіл зустрілися з його генеральним директором Олександром Книгою. Ініціатори проекту прагнуть дати молоді можливість “безпосередньо поспілкуватись з яскравими особистостями Херсона, яких об’єднує одна риса – вони робили і роблять суттєвий внесок в розвиток міста.”

Головна мета – “можливість донести до молоді знання та життєвий досвід успішних херсонців, знаходити конструктивні шляхи впливу на позитивний розвиток соціуму.” Завідуюча літературною частиною, заслужена артистка України Любов Калюжна розпочала зустріч із цікавої екскурсії по театру. Потім школярі зібралися у кафе театру і, ознайомившись із основними “етапами великого шляху” Олександра Книги, закидали його запитаннями.

Олександр Андрійович розповів, що, мабуть, на роду йому було написано присвятити життя театру: ще з першого класу мав прізвисько “артист”, бо практично не сходив зі шкільної сцени – був і артистом, і ведучим, і режисером. Ще й народився напередодні Дня театру – хіба ж це не символічно? Потім було навчання, служба в армії і перше відчуття смаку професії – у Виноградовому, про яке завжди згадує з теплотою. Адже саме тут зрозумів, що є менеджером за духом, що може успішно організовувати якісь процеси, і не лише творчі: доводилося і завіси прати, і квіти садити, і на суботниках працювати. Зроблене приносило задоволення і видимий результат – дискотека, танцмайданчик, стадіон зі справжнім газоном, зимовий сад і світломузикальний фонтан, якого немає і в Херсоні. І вже тоді зробив для себе висновок, що якщо хочеш щось робити – роби. Дерево треба садити, а не розмірковувати про необхідність цього процесу.

“Ідею треба не тільки народити, а й утілити в життя. Це буває дуже важко, але яка ж то втіха, коли щось виходить – і виходить непогано! Я пишаюся тим, що наш театр – один із кращих в Україні, а фестиваль “Мельпомена Таврії” став Міжнародним мистецьким форумом. Ми впливаємо на людину на емоційному рівні: засобами мистецтва, які допомагають і розважити, і навчити. Наш театр багатобарвний, як веселка, він для всіх – для дітей, молоді, старшого покоління, і ми робимо все, щоб нашому глядачеві було цікаво”. Що ж стосується порад для молоді, то Олександр Книга був лаконічним: впертість, поєднана з м’якістю, здатна гори зрушити з місця. Та головне, на його думку, – це вміння працювати, не жаліючи себе, не даючи власному “Я” жодних послаблень. “Щоб багато досягти, треба багато працювати, – говорить він,– а ще... любити ворогів. У мене їх немає, бо я їх люблю.”
Непомітно збіг час зустрічі, яка, без сумніву, стала цікавою сторінкою життя як для молоді, так і для самого Олександра Книги – як завжди щирого і відкритого для спілкування.

Тетяна Крючкова
“Вгору”.- №15 (394).- 15.04.2010.- стр.26

Напишите свой комментарий

Введите число, которое Вы видите справа
Если Вам не видно изображения с числом - измените настройки браузера так, чтобы отображались картинки и перезагрузите страницу.