on-line с 20.02.06

Арт-блог

03.11.2020, 10:46

Ноябрь-2020

Мне мил ноябрь - предшественник зимы, Хоть самодур и нравом переменчив, С дождём и снегом, властью ранней тьмы, При свете фонарей почти застенчив... Люблю туманы, хруст подстывших луж, Незрячесть к лицам, дом с горячим чаем Ноябрь суров и сентиментам чужд, Скуп на цвета... Но так порой отчаян! Вдруг впустит солнце. И оно, спеша, День рассветит, раскрасит, отогреет... Весна - и только. Вот тогда Душа Вся встрепенётся и ...зазеленеет Алла Мироненко

Случайное фото

Голосование

Что для вас служит основным источником информации по истории?

Система Orphus

Start visitors - 21.03.2009
free countersКалендарь событий

1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728

Новости региона

24.02.2021, 10:35

Херсонців запрошують на онлайн-дегустацію текстів Лесі Українки

23.02.2021, 16:07

Переможниця конкурсу в Гончарівці отримала свій подарунок від директора заповідника «Асканія-Нова»

23.02.2021, 15:21

В Гончарівці триває прийом робіт на художній конкурс "Мамай мандрує Херсонщиною"

> Новости региона > "Митець і місто": артактивісти з Херсона змагаються за перемогу у творчому проєкті
Все новости

13.01.2021 14:11

"Митець і місто": артактивісти з Херсона змагаються за перемогу у творчому проєкті

Протягом двох днів 11 та 12 січня творчі молоді люди з Херсона брали участь у заходах проєкту "Митець і місто", який реалізує запорізька ГО “Культпрожектор” за підтримки Посольства США в Україні.

Проєкт реалізується у кілька етапів і до нього залучені чотири українські міста: Маріуполь, Херсон, Запоріжжя та Кривий Ріг, - про це Суспільному розповіла кураторка проєкту “Митець і місто”, директорка ГО “Культпрожектор” Вікторія Верес.

"Скажу чесно, херсонська молодь здивувала. Вони активні та креативні. І хоча участь у проєкті обмежена віковими рамками – він для молодих людей від 15 до 22 років, у Херсоні є кілька учасників старшого віку. Через їх наполегливість довелося розширити вікові рамки", - розповіла Вікторія Верес.

41 людина з Херсона виявила бажання взяти участь у проєкті. Протягом двох днів вони слухають лекції відомих мистецтвознавців, дизайнерів, ілюстраторів, експертів сучасного мистецтва, спілкуються із ними і представляють власні проєкти.

"Крім усього, ми ще граємо у артмапінг. Є така прикольна штука у гугл. Наші учасники наносять на мапу міста спочатку ті артоб'єкти, які вже є і, на їх думку, вони хороші, а потім придумують власні і теж наносять їх на карту. Це дуже круто виглядає у результаті", - говорить координаторка проєкту.

Херсон - друге місто, де наразі проходять заходи проєкту. Потім ще будуть Кривий ріг і Запоріжжя. Найактивніші учасники з кожного міста зберуться на підсумковий форум-батл десь наприкінці лютого - на початку березня.

"Ми дуже хочемо, щоб цей захід відбувся офлайн, тому, через карантин, тягнемо із датою. Найкреативніших хочемо зібрати у Запоріжжі. По суті, наші учасники змагатимуться за те, яке місто культурніше, образно кажучи. І найцікавіший проєкт отримає тисячу доларів на розвиток", - розповіла Вікторія Верес.

На якого переможця очікують, організатори не знають. Вікторія говорить, що намагаються не обмежувати фантазії молоді.

"Можливо, це буде якийся додаток, виставка, театральна вистава або взагалі якийся концерт - невідомо. Ну і ще ж, у нас є такий пунктик, як віртуальна реальність. Дійсно, може бути якийся дуже цікавий артдодаток для смартфону. Подивимось".

Кураторка говорить, що нічого не виключає, бо головне завдання проєкту - віднайти цікаві ідеї і зробити так, щоб вони ніде не загубилися.

"Суспільне: Херсон"

 

Напишите свой комментарий

Введите число, которое Вы видите справа
Если Вам не видно изображения с числом - измените настройки браузера так, чтобы отображались картинки и перезагрузите страницу.