> Новини регіону > Митці України продовжують свою боротьбу на культурному фронті
Митці України продовжують свою боротьбу на культурному фронті
03.01.2023 17:55Митці України продовжують свою боротьбу на культурному фронті, утверджуючи українську ідентичність, - повідомляє Херсонська міська рада.
Співробітники «Благодійного фонду «Сучасна Україна» завітали у фронтовий Херсон, щоб підтримати незламне місто-герой та підписати Меморандум про партнерство та співпрацю з Херсонською міською військовою адміністрацією.
Президент БФ Володимир Гавриш розповів про мистецький тур Ukraine the Best, що крокуватиме 22 країнами Європи.
У рамках туру заплановано створення муралів, один з яких, сподіваємося, з’явиться і в місті-герої Херсон.
Мета туру — засобами культурної дипломатії показати усьому світу, що наша нація незламна і навіть під постійними ворожими ударами продовжує виборювати незалежність.