on-line с 20.02.06

Арт-блог

03.11.2020, 10:46

Ноябрь-2020

Мне мил ноябрь - предшественник зимы, Хоть самодур и нравом переменчив, С дождём и снегом, властью ранней тьмы, При свете фонарей почти застенчив... Люблю туманы, хруст подстывших луж, Незрячесть к лицам, дом с горячим чаем Ноябрь суров и сентиментам чужд, Скуп на цвета... Но так порой отчаян! Вдруг впустит солнце. И оно, спеша, День рассветит, раскрасит, отогреет... Весна - и только. Вот тогда Душа Вся встрепенётся и ...зазеленеет Алла Мироненко

Случайное фото

Голосование

Что для вас служит основным источником информации по истории?

Система Orphus

Start visitors - 21.03.2009
free countersКалендарь событий

    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Новости региона

19.10.2021, 16:28

В Скадовську відкриється музей "Таємниці острова Джарилгач"

19.10.2021, 14:26

Херсонець увійшов до складу журі міжнародного кінофестивалю

19.10.2021, 14:22

Херсонці здобули бронзову нагороду фестивалю «Кінокімерія»


Кого почуємо на фестивалі?

Газета „Вгору" продовжує знайомити читачів із музичними колективами, які прибудуть у Херсон на 1-й Міжнародний фестиваль "Крок у майбутнє".

«Юркеш» - усміхнений панк
Назву гурту "Юркеш", дав друг музикантів дядя Міша, який саме так називає Юрка Юрченка.
Юрку це сподобалося, і в 2004 році народився гурт "Юркеш". Зараз це група однодумців, яких можна назвати поіменно: Мах, Chu-nin, Dorialan, Yurcash, RomadubonoSS, RaFF. Самі хлопці визначають стиль гурту так: "гумор та сатира, інтелектуальний панк-рок з Елементами".

Сам Юркеш займається музикою із трьох років і нічого, крім музики, не робив. Його музика неповторна, впізнавана і не залишає байдужим, як, наприклад, пісня з тривожною назвою "SOS". А через "Патріота" музикантам свого часу закидали "здоб-ші-здубізм". Адже це такий собі драйвовий фол к-рок, який треба грати на великих музичних фестивалях. Але у "Юркеша" то звучить дуже своєрідно і не схоже на музику відомого молдавського гурту. Крім звичайних для рок-гурту інструментів - електрогітари, бас-гітари та барабанів, "Юркеш" використовує тромбон, трубу, класичний баян, класичну гітару, брязкальця, що й створює його неповторний колорит. Колектив став відомим українським слухачам перш за все завдяки кліпу "Мундіаль", що влітку цього року добряче покрутився на вітчизняних телеканалах, та альбому "Ой", який вийшов перед Новим роком і складається з 17 треків. Музиканти "Юркешу" випробовують усі стилі, які тільки знають і бачать: панк, плюс мінімалізм, ска, симфонічний рок, блюз, хардкор, і всю цю "кухню" щедро заправляють фольком у всіх можливих варіантах. Та й тексти - зразки справжнього розумного стьобу. Є і з чого посміятися, є і над чим поміркувати. Якщо існує в світі такий стиль, як доброзичливий, усміхнений панк, то пісні "Юркешу" -саме той випадок.

«Фабула» зібрала професіоналів
Група "Фабула" - наймолодший учасник фестивалю "Крок у майбутнє". Датою народження колектив вважає листопад 2006 року. До цього була ідея і довгі пошуки однодумців. Ініціаторки створення групи сестри Ірина (солістка групи) та Анна (авторка пісень) довго не могли знайти гітариста - дівчата від самого початку достатньо високо підняли планку виконавського рівня для музикантів, бо музика групи достатньо складна для виконання.

Зрештою у "Фабулі" зібралися ті, хто вже давно й серйозно займається музикою, і це відразу дало результати. Солістка групи Ірина - лауреат першого міжнародного фестивалю "Серце України", гітарист Павло Аверін - учасник фестивалів "Червона рута", "Перлини сезону". Завершеність і самобутність групі додають Василь Аверін (бас), Вадим Серогодський (барабани) та Ірина Гриньова (клавішні).

Музику для пісень тут пишуть разом. Хтось приносить ідею, потім кожен додає своє, а остаточний її варіант відшліфовується та "доводиться" на репетиціях. Точно встановити стиль, в якому працює група, досить важко. Самі музиканти визначили його як нью-метал з елементами готики. Завдяки поєднанню елементів нью-метал, готики та класичного мелодійного року, "Фабула" знайшла симпатиків серед шанувальників кожного із цих музичних напрямків. Зараз група працює над прем'єрним альбомом, сім треків до якого вже готові. Прем'єру пісні "Забуте серце" найближчим часом почують слухачі радіо "Таврія". Це лірична і оптимістична історія про любов.

Олег Максимов
Вгору. - 2007.-16.-08

Напишите свой комментарий

Введите число, которое Вы видите справа
Если Вам не видно изображения с числом - измените настройки браузера так, чтобы отображались картинки и перезагрузите страницу.