on-line с 20.02.06

Арт-блог

02.12.2021, 10:49

І перший сніг, і плавний супокій. Цвіте різдвяник — в домі тихе свято. Так мало нам потрібно й так багато – всього в нас є на вуличці вузькій.

Случайное фото

Голосование

Что для вас служит основным источником информации по истории?

Система Orphus

Start visitors - 21.03.2009
free countersКалендарь событий

  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Новости региона

02.12.2021, 14:57

У Скадовську пройде виставка робіт відомого французького фотохудожника українського походження Юрія Білака

02.12.2021, 10:43

Місто урочисто відзначить переможців проекту-премії “Золота молодь Херсона-2021"

02.12.2021, 10:37

Херсонська школярка стала переможницею фестивалю «STAR WAVES-2021»

> Темы > Музыка > Музыкальное образование на Херсонщине > Концерт не був державним екзаменом


Концерт не був державним екзаменом

Завжди з зацікавленістю знайомимося з інформацією на сторінках Вашого громадсько-політичного незалежного тижневика і були вражені появою не зовсім достовірної інформації.

Хочемо звернути увагу на низку огріхів, які допустив автор статті В. Кузьмук "Сыграет ли Андрей Шевченко за сборную Музыковки?", надрукованій у газеті "Вгору". Нам здається, що для початку автору статті можна було б поцікавитись правильною назвою факультету, спеціальністю та кваліфікацією, яку отримають випускники.

На факультеті культури і мистецтв ХДУ готують фахівців за напрямком "Педагогіки та методики середньої освіти, викладач хореографії, етики, естетики, художньої культури". Саме тому на скорочений термін навчання (З роки б місяців) ми беремо випускників із кваліфікацією "молодший спеціаліст". І відповідно до навчального плану, затвердженого Міністерством освіти і науки України, куди входять і ряд професійно-орієнтованих дисциплін: теорія і методика викладання класичного, народно-сценічного, бального, сучасного танців тощо, ведемо підготовку майбутніх викладачів хореографії.

Виходячи зі стін хореографічних училищ, солісти балету Національної опери України дійсно мають чудову хореографічну підготовку, але вони добре розуміють, що виконавський час артиста балету не дуже довгий, тому й прагнуть отримати вищу педагогічну освіту.
До ректорату університету звернулося з проханням і керівництво Дніпропетровського державного театру опери і балету щодо підготовки кваліфікованих спеціалістів, про що було укладено відповідний договір і на сьогодні шістнадцять артистів балету з Дніпропетровська підвищують свою кваліфікацію в університеті.

Ті триста безкоштовних квитків на концерт солістів балету Національної опери України, що були роздані в самодіяльні хореографічні колективи, заклади мистецтв міста, малозабезпеченим сім'ям, мабуть, залишили в них добрі почуття від спілкування з чудовим світом класичного танцю, бо купити квиток на "солістів", які інколи бувають у нашому місті, за 100 -150 гр. у них ніколи не буде можливості. А вартість квитка від З до 20 гр. складалась, щоб тільки покрити певні витрати театру.

Автор статті називає не повний перелік зірок, які навчаються в університеті. І ми думаємо, що саме після закінчення навчання і отримання диплому, вони зможуть чудовими виступами порадувати мешканців Херсона. Микола Левченко, декан факультету культури і мистецтв ХДУ кандидат педагогічних наук, доцент, Василь Чуба, завідувач кафедри хореографії ХДУ, заслужений працівник культури України, професор.

Від редакції:
Колектив редакції вдячний викладачам ХДУ за увагу до нашої газети та приносить вибачення за неточності в назві факультету в статті В. Кузьмука "Сыграет ли Андрей Шевченко за сборную Музыковки?". Колектив редакції також вдячний ХДУ за організацію концерту солістів балету Національної опери України для херсонців за доступними цінами. Як ми зрозуміли з листа, концерт ні в якому разі не був екзаменом і викладачі ХДУ не вважають, що професійна майстерність солістів балету є заслугою ХДУ. Лишається загадкою, хто ввів в оману журналістів майже всіх ЗМІ Херсона, котрі дружно написали статті під неправдивими заголовками типу "Аншлаг на госэкзамене" й представили концерт як екзамен на сцені театру. Колектив редакції засмучений тим, що це непорозуміння завдало прикрості шанованим викладачам ХДУ.

"Вгору" 11.03.2004
 

Напишите свой комментарий

Введите число, которое Вы видите справа
Если Вам не видно изображения с числом - измените настройки браузера так, чтобы отображались картинки и перезагрузите страницу.