on-line с 20.02.06

Арт-блог

03.11.2020, 10:46

Ноябрь-2020

Мне мил ноябрь - предшественник зимы, Хоть самодур и нравом переменчив, С дождём и снегом, властью ранней тьмы, При свете фонарей почти застенчив... Люблю туманы, хруст подстывших луж, Незрячесть к лицам, дом с горячим чаем Ноябрь суров и сентиментам чужд, Скуп на цвета... Но так порой отчаян! Вдруг впустит солнце. И оно, спеша, День рассветит, раскрасит, отогреет... Весна - и только. Вот тогда Душа Вся встрепенётся и ...зазеленеет Алла Мироненко

Случайное фото

Голосование

Что для вас служит основным источником информации по истории?

Система Orphus

Start visitors - 21.03.2009
free countersКалендарь событий

 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930    

Новости региона

10.06.2021, 14:27

Триває набір учасників на табір «КІНОБЕРЕГ» на Херсонщині

10.06.2021, 14:20

Три пляжі Арабатської Стрілки отримали сертифікат «Блакитний прапор»

10.06.2021, 14:19

Херсонський музей пропонує дітям провести пізнавальні канікули

Край дитячого здоров'я

На Херсонщині дуже добре організовано нинішнього літа оздоровлення дітей. Про це заявив 20 червня заступник міністра у справах сім'ї, молоді та спорту Ростислав Драпушко під час проведення у місті Скадовську виїзного засідання колегії Міністерства, яка розглянула підготовку і хід літнього оздоровлення дітей в Україні.

За його словами, у числі регіонів, найкраще підготовлених до літнього оздоровчого сезону 2008 року - АР Крим, місто Київ, Херсонська, Сумська, Донецька, Івано-Франківська та Закарпатська області. У той же час, станом на 20 червня в Україні залишалися ще чотири регіони, де до сіх пір не проведені необхідні для початку роботи дитячих оздоровчих закладів тендерні процедури. «Всі чекали, коли ці тендери відмінять чи не відмінять і дехто дотягнув до такого часу, що сьогодні у нас вже друга половина червня, а тендери ще не проведені», - заявив Ростислав Драпушко.


Поточного року на літнє оздоровлення дітей в Україні буде витрачено близько 966 млн гривень, що значно більше, ніж торік (минулого літа на оздоровлення дітей було спрямовано 828 млн гривень). Однак, не зважаючи на суттєве збільшення суми, на ці кошти лише 20% дітей шкільного віку отримають повноцінний відпочинок у позаміських оздоровчих таборах та санаторних закладах та 30%-у таборах денного перебування, - повідомив заступник міністра.
 

За його словами, причиною цього є суттєве зростання, у порівнянні з літом 2007-го, вартості одного ліжко-дня у дитячих оздоровчих закладах, а відтак - зростання цін на путівки. Сьогодні вартість одного ліжко-дня в дитячих оздоровчих закладах України становить від 75 до 187 гривень, що на 30% більше ніж торік. Також поточного року мають місце факти, коли одні й ті ж оздоровчі заклади виставляють для дітей з різних регіонів України різну вартість одного свого ліжко-дня.
 

Відтак, у зв'язку із зростанням вартості путівок, поточного року в Україні, не зважаючи на суттєве збільшення коштів на оздоровлення, буде оздоровлено приблизно таку ж кількість дітей, як і минулого року, заявив на прес-конференції після закінчення роботи колегії Ростислав Драпушко.
Що ж стосується Херсонщини, то тут, згідно даних управління у справах сім'ї, молоді та спорту облдержадміністрації, вдалося не допустити стрімкого зростання влітку 2008 року собівартості дитячої путівки. Вартість однієї доби перебування дитини в більшості оздоровчих таборів регіону втримали на рівні 70-85 гривень. В області створений прозорий механізм контролю за формуванням цін на послуги, що надаються діючою системою дитячого оздоровлення.

Торік на Херсонщині було оздоровлено понад 100 тисяч дітей з багатьох регіонів України, у тому числі приморських - Криму, Одеської та Миколаївської областей. Передбачається, що і нинішнього літа їх кількість буде не меншою. Разом із тим, як повідомив у виступі на виїзному засіданні колегії Міністерства у справах сім'ї, молоді та спорту перший заступник голови Херсонської облдержадміністрації Ігор Яковлєв, наша область спроможна оздоровлювати щороку близько 200 тисяч дітей. Для цього в регіоні є все необхідне - морське узбережжя з курортно - лікувальною базою, потужна мережа оздоровчих закладів, підготовлений персонал та структури, які займаються організацією курортно-туристичної діяльності.

Як повідомив Ігор Яковлєв, зараз на Херсонщині розглядається питання щодо організації тут дитячого оздоровлення не тільки влітку (як це робиться зараз), а цілорічно. Відтак, вже розпочато роботу по створенню в області єдиної системи, яка об'єднає зусилля усіх зацікавлених в реалізації даного проекту сторін -державних органів, органів місцевого самоврядування, оздоровчих закладів та інвесторів.
 

Валерій Лебедев \\ Херсон Маркет, 2008-06-26, №26 (128)
 

Напишите свой комментарий

Введите число, которое Вы видите справа
Если Вам не видно изображения с числом - измените настройки браузера так, чтобы отображались картинки и перезагрузите страницу.