on-line с 20.02.06

Арт-блог

03.11.2020, 10:46

Ноябрь-2020

Мне мил ноябрь - предшественник зимы, Хоть самодур и нравом переменчив, С дождём и снегом, властью ранней тьмы, При свете фонарей почти застенчив... Люблю туманы, хруст подстывших луж, Незрячесть к лицам, дом с горячим чаем Ноябрь суров и сентиментам чужд, Скуп на цвета... Но так порой отчаян! Вдруг впустит солнце. И оно, спеша, День рассветит, раскрасит, отогреет... Весна - и только. Вот тогда Душа Вся встрепенётся и ...зазеленеет Алла Мироненко

Случайное фото

Голосование

Что для вас служит основным источником информации по истории?

Система Orphus

Start visitors - 21.03.2009
free countersКалендарь событий

 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930    

Новости региона

18.06.2021, 11:55

У Херсоні відбудеться концерт нового музичного проекту Святослава Вакарчука «Оранжерея»

15.06.2021, 15:39

У липні херсонці зможуть відвідати фестиваль театрів "Молоко"

15.06.2021, 15:36

У Херсоні учасники аукціону знайомились зі своїми ролями у виставі "12 стільців"

Кращий лісничий року

Два роки тому Держкомлісгосп запровадив щорічний Всеукраїнський конкурс лісничих на приз Героя Соціалістичної Праці лісничого Гладківського лісництва ДП «Голопристанське ЛМГ» Херсонського обласного управління лісового та мисливського господарства Михайла Павловича Присяжного.

На розширеній колегії Херсонського обласного управління лісового та мисливського господарства 4 лютого нинішнього року підбиті підсумки конкурсу на звання кращого лісничого за 2009 рік. Його переможцем став лісничий Дніпровського лісництва ДП «Цюрупинське ЛМГ» Віктор Борисович Прокопець. Привітав його особисто та вручив премію заступник голови Державного комітету лісового господарства України Віктор Червоний.

Віктор Борисович працює на посаді лісничого 22 роки у Дніпровському лісництві, він депутат Козачелагерської сільської Ради, нагороджений нагрудним знаком "Відмінник лісового господарства України». Віктор Борисович досконало вивчив складний процес агротехніки вирощування лісу на пісках. Не випадково у його лісовому господарстві організація праці на високому рівні, рубки догляду проводяться в лісових насадженнях своєчасно та якісно. При вирощуванні садівного матеріалу лісових культур впроваджено нову технологію - полив однорічних саджанців з внесенням добрив та препаратів по боротьбі з хрущами.

Приживлюваність «молодняка» найвища на підприємстві. І лісовий розсадник створено за ініціативою лісничого Віктора Прокопця. Нині тут вирощується садівний матеріал листяних та декоративних порід (сосна кримська, акація біла, дуб червоний та черешчатий, липа, платан, горіх чорний, черемха та інші). Садиба лісництва - найкраща в держлісгоспі. Лісничий приділяє багато уваги наочній агітації, яка спрямована на популяризацію виховання у населення любові до лісу.
З метою поширення екологічного виховання та розвитку «зеленого туризму» на території лісового фонду Дніпровського лісництва побудовано оглядову вежу, яка входить до туристичного маршруту «Олешківські піски».

Біля контори лісництва п'ять років тому закладено дендропарк з 50 порід дерев та чагарників, а саме: модрини, горіха волоського, дуба червоного і черешчатого, а також кленів - явора ясенелистого та гостролистого; знайшлося місце і для робінії звичайної; липи широколистої та дрібнолистої; затишно тут березі дніпровській, іві; радують зір софора японська, ялина колюча; розкошують і дендропарку форзиція, спирея, шипшина, плющ, юка; розвивається виноградник та інші види. На території парку розташована альтанка для відпочинку.
Віктор Борисович Прокопець надзвичайно працездатна людина, а ще відзначається вродженою діловитістю, оперативністю у вирішенні справ, володіє ґрунтовними професійними знаннями. І - чи не найважливіше, він чудовий сім'янин.

 

Віктор Мельниченко,
директор ДП “Цюрупинське ЛМГ”
“Наддніпрянська правда”.- № 14.- 24.02.2010.- стр.2

Напишите свой комментарий

Введите число, которое Вы видите справа
Если Вам не видно изображения с числом - измените настройки браузера так, чтобы отображались картинки и перезагрузите страницу.