on-line с 20.02.06

Арт-блог

03.11.2020, 10:46

Ноябрь-2020

Мне мил ноябрь - предшественник зимы, Хоть самодур и нравом переменчив, С дождём и снегом, властью ранней тьмы, При свете фонарей почти застенчив... Люблю туманы, хруст подстывших луж, Незрячесть к лицам, дом с горячим чаем Ноябрь суров и сентиментам чужд, Скуп на цвета... Но так порой отчаян! Вдруг впустит солнце. И оно, спеша, День рассветит, раскрасит, отогреет... Весна - и только. Вот тогда Душа Вся встрепенётся и ...зазеленеет Алла Мироненко

Случайное фото

Голосование

Что для вас служит основным источником информации по истории?

Система Orphus

Start visitors - 21.03.2009
free countersКалендарь событий

  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930   

Новости региона

16.09.2021, 12:02

У Херсоні до Дня міста відбудеться циркове шоу

16.09.2021, 11:41

Запорізькі археологи знайшли на Херсонщині середньовічну піч часів Київської Русі

16.09.2021, 11:20

У Херсоні з'явився кримськотатарський громадсько-культурний простір

> Новости региона > Експерти туристичної галузі з різних міст України відвідали Херсон
Все новости

Експерти туристичної галузі з різних міст України відвідали Херсон

28.07.2021 14:54

 

 

 Експерти туристичної галузі з різних міст України відвідали Херсон

Туроператори, експерти туристичної галузі, представники ЗМІ з різних міст України відвідали Херсон у рамках пілотного екскурсійного проєкту з нагоди 260-річного ювілею Томаса Кобле.

Проєкт “Британці, які розбудовували український південь”охопив екскурсійні програми у Херсоні, Миколаєві, Коблево та Одесі, під час яких гостям розповіли про діяльність відомих англійців, що були причетні до становлення міст на півдні України, а також про британський вплив.

Як відомо, близько 200 років тому на півдні тодішньої Херсонської губернії проживало чимало вихідців з Великої Британії, які залишили по собі помітний історичний слід: Карл Акройд, Маріус Клевен, Вільям Гульд, Джон Говард, Томас Кобле та інші.

Ініціатором екскурсійної програми стала голова правління ГО “Асоціації лідерів туризму Миколаївської області”, віцепрезидент Національної туристичної організації України, авторка книги “Томас Кобле” Тетяна Чичкалюк, яка вирішила внести свою лепту у розвиток креативного туризму краю, запропонувавши новий напрямок.

“Слід англійців у історії розбудови нашого півдня величезний, але, на жаль, загальній спільноті недостатньо відомий. Я вдячна всім архіваріусам, історикам та краєзнавцям, завдяки яким були розширені відомості про життя і діяльність Томаса Кобле. Його ювілей – хороша нагода поглянути на історію півдня з іншого боку, а, запропонувавши цікаву екскурсійну програму, ще й протестувати нові туристичні продукти”, – зазначила вона.

У Херсоні гості відвідали пам’ятник Джону Говарду та побували з екскурсією біля будинку Миколи Блажкова (музична школа №1), де частину приміщень орендував під квартиру та робочу канцелярію віцеконсул Великої Британії Едвін Каруано. А також скоштували брендовий херсонський торт.

На прощання Тетяна Чичкалюк подарувала місту свою книгу, а також поштову марку та медаль, які були випущені з нагоди 260-річного ювілею Томаса Кобле.

Захід відбувся за сприяння управління маркетингу міста і туризму Херсонської міської ради та Асоціації “Туризм Херсона”.

Джерело інформації

Напишите свой комментарий

Введите число, которое Вы видите справа
Если Вам не видно изображения с числом - измените настройки браузера так, чтобы отображались картинки и перезагрузите страницу.