on-line с 20.02.06

Арт-блог

03.11.2020, 10:46

Ноябрь-2020

Мне мил ноябрь - предшественник зимы, Хоть самодур и нравом переменчив, С дождём и снегом, властью ранней тьмы, При свете фонарей почти застенчив... Люблю туманы, хруст подстывших луж, Незрячесть к лицам, дом с горячим чаем Ноябрь суров и сентиментам чужд, Скуп на цвета... Но так порой отчаян! Вдруг впустит солнце. И оно, спеша, День рассветит, раскрасит, отогреет... Весна - и только. Вот тогда Душа Вся встрепенётся и ...зазеленеет Алла Мироненко

Случайное фото

Голосование

Что для вас служит основным источником информации по истории?

Система Orphus

Start visitors - 21.03.2009
free countersКалендарь событий

    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Новости региона

19.10.2021, 16:28

В Скадовську відкриється музей "Таємниці острова Джарилгач"

19.10.2021, 14:26

Херсонець увійшов до складу журі міжнародного кінофестивалю

19.10.2021, 14:22

Херсонці здобули бронзову нагороду фестивалю «Кінокімерія»

> Темы > Музыка > Музыкальные гастроли в Херсоне > "Квартирник" без квартири


"Квартирник" без квартири

Уявіть. Перший день лютого. Житлоселище. Двоповерхова будівля. Підвал. Купа яскравих і неординарних людей, які сидять і лежать у невигадливих позах на одному величезному маті, який займає майже увесь простір залу...
Що, на вашу думку, може тут відбуватись? Можливо це якесь спортивне змагання... чи тренування... Але ні, це - «квартирник» (до речі, вже третій за рахунком, але перший, який набув такого великого масштабу і широкого розголосу).
Участь у заході брало аж вісім музиканто-поетів з Херсону, Миколаєва та Енергодару Запорізької області... і одна херсонська поетка. Але яка! Співорганізатор квартирника, організаторка кількох поетичних фестивалів («Ан-тр-акт», «Бабируса и Занзивер» і под.) керівник літературно-творчого об'єднання «Ведьмы неспящего града» і просто красуня Ольга Швець.

А зібрало це дійство понад 80 людей різного віку і світосприйняття (погодьтесь, доволі велика кількість як для квартирника). І не тільки мешканців Херсону та області. Були поціновувачі мистецтва з Миколаєва, Запоріжжя і Сімферополя. Всі сповнені бажання отримати задоволення від музики та поезії.

Атмосфера ж, що панувала на цьому концерті, була настільки незвично-поетичною (все-таки поети зібрались), що її передати неможливо.
Саморобні свічки із бджолиного воску. Гасові лампи. В примарному світлі щопівгодини одна постать змінювала іншу. Сідала на хиткий стілець, грала музику і читала вірші. Постаті змінювались, змінювався і настрій музики і віршів - від повного песимізму до повного стьобу. Відчуття суцільної депресії змінювалося відчуттям повної впевненості в тому, що люди - ті ж таргани: чим більше їх труїш, тим вони живіші і вигадливіші.

Завершив вечір феєричний експромт від Міті Фєнєчкіна і Віктора Сєлукова. Ти кажеш їм набір слів ( «вольфрам», «мур вам», «котячий борщ» і все таке) - і, не чекаючи ані хвилини, чуєш про це пісню.
Такої атмосфери, не було (та вже і не буде) на жодному квартирнику в жодному місті і місці. Просто буде інакше. Тож дякуємо людям, завдяки яким і відбулося це свято звуку та думки, організаторам: Ользі Швець і Олегу Довганю, а головне людині яка надала приміщення - Сергію Заболотньому.

І наостанок, спеціально для шанувальників поезії і мистецтва загалом: 27, 28 лютого і 1 березня відбудеться другий поетичний фестиваль «Ан-тра-кт». Отже до зустрічі на ньому!

Ліза Жарких
Херсон маркет.-12.02.2009
 

Напишите свой комментарий

Введите число, которое Вы видите справа
Если Вам не видно изображения с числом - измените настройки браузера так, чтобы отображались картинки и перезагрузите страницу.