on-line с 20.02.06

Арт-блог

03.11.2020, 10:46

Ноябрь-2020

Мне мил ноябрь - предшественник зимы, Хоть самодур и нравом переменчив, С дождём и снегом, властью ранней тьмы, При свете фонарей почти застенчив... Люблю туманы, хруст подстывших луж, Незрячесть к лицам, дом с горячим чаем Ноябрь суров и сентиментам чужд, Скуп на цвета... Но так порой отчаян! Вдруг впустит солнце. И оно, спеша, День рассветит, раскрасит, отогреет... Весна - и только. Вот тогда Душа Вся встрепенётся и ...зазеленеет Алла Мироненко

Случайное фото

Голосование

Что для вас служит основным источником информации по истории?

Система Orphus

Start visitors - 21.03.2009
free countersКалендарь событий

    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Новости региона

25.10.2021, 14:48

У Херсоні відновлюють вінтажні десерти

22.10.2021, 15:09

Предметна фотозйомка: секрети та поради від професійного фотохудожника

21.10.2021, 11:07

Юні херсонці стали дипломантами ІІІ Всеукраїнського фестивалю культури та творчості людей з інвалідністю «Сузір'я любові»


Легендарні «Smokie» будуть у Херсоні

Перший Міжнародний фестиваль «Крок у майбутнє» відбудеться у Херсоні за місяць. 31 серпня -1 вересня на концертному майданчику набережної Парку Слави для херсонців та гостей міста виступатимуть легендарні «Smokie», німецька співачка українського походження Кіра Кафт, грузинська група «Горгішелі»та місцеві виконавці, які в своїй творчості використовують музичні традиції і мову українців та національних меншин. Про це повідомили організатори фестивалю - представники міського громадського об'єднання «За майбутнє Херсона». Вони планують створити довгостроковий національний проект, для чого заручилися підтримкою Херсонської обласної державної адміністрації і, зокрема, її голови - Бориса Сіленкова.

Хоча презентація проекту відбуватиметься напередодні виборів, організатори заявляють, що він з виборчими перегонами не пов'язаний. Дні фестивальних заходів вони оголошують ДНЯМИ БЕЗ ПОЛІТИКИ. Кошти на їх проведення виділятимуть не політичні партії, а меценати. Причому такі меценати, бізнес яких не пов'язаний з виробництвом алкогольних напоїв чи тютюнових виробів, - підкреслюють організатори. Головну ідею - єднання українського народу та здоровий спосіб життя - уособлює емблема «Кроку у майбутнє».На ній зображено дерево.

«Сьогодні на території Херсонської області проживають 115 народів і народностей. Всі ми - як листя одного дерева.», - зазначив керівник фестивалю Володимир Макуха.
За словами першого заступника голови облдержадміністрації Ігоря Яковлева, Херсонщина вже має досвід проведення фестивалю національних меншин - це відомий обласний фестиваль «Таврійське перевесло». Тож сподіватися на вдалу спробу на міжнародному рівні підстави є, вважає він.

Вже сьогодні до оргкомітету з різних областей України, а також з Німеччини та Молдови надходять заявки на фестиваль наступного року. Його планують проводити у кілька етапів. Кожен з них являтиме собою міні-концерт, присвячений культурі окремої національності. Міні-концерти матимуть відеосупровід, сюжети якого розповідатимуть про визначні пам'ятки Херсонщини, пов'язані з історією тієї чи іншої народності. Переможці, яких визначатимуть шляхом СМС-голосування, виступатимуть на великій сцені фестивалю разом із його гостями - зірками української естради та відомими артистами з «великої» батьківщини конкурсантів. Таким бачать фестиваль за рік.

На презентацію ж, яка відбудеться за місяць, мають прибути українські групи «Їжаки сміються», «Фабула», «Юркеш» на чолі з вокалістом Юрком Юрченком, грузинський гурт«Горгішелі», колишня одеситка, а тепер німкеня Кіра Кафт та хедлайнер фестивалю -група «Smokie».

Галина Філіпова
Херсон маркет. - 2007.-02.-08
 

Напишите свой комментарий

Введите число, которое Вы видите справа
Если Вам не видно изображения с числом - измените настройки браузера так, чтобы отображались картинки и перезагрузите страницу.