on-line с 20.02.06

Арт-блог

03.11.2020, 10:46

Ноябрь-2020

Мне мил ноябрь - предшественник зимы, Хоть самодур и нравом переменчив, С дождём и снегом, властью ранней тьмы, При свете фонарей почти застенчив... Люблю туманы, хруст подстывших луж, Незрячесть к лицам, дом с горячим чаем Ноябрь суров и сентиментам чужд, Скуп на цвета... Но так порой отчаян! Вдруг впустит солнце. И оно, спеша, День рассветит, раскрасит, отогреет... Весна - и только. Вот тогда Душа Вся встрепенётся и ...зазеленеет Алла Мироненко

Случайное фото

Голосование

Что для вас служит основным источником информации по истории?

Система Orphus

Start visitors - 21.03.2009
free counters



Календарь событий

 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930    

Новости региона

10.06.2021, 14:27

Триває набір учасників на табір «КІНОБЕРЕГ» на Херсонщині

10.06.2021, 14:20

Три пляжі Арабатської Стрілки отримали сертифікат «Блакитний прапор»

10.06.2021, 14:19

Херсонський музей пропонує дітям провести пізнавальні канікули

> Темы > Литература > Библиофильство > Макс Кідрук: «Не шукайте мене у моїх романах»

Макс Кідрук: «Не шукайте мене у моїх романах»

«Ось уже чотири роки поспіль щоосені я презентую по містам України свої нові книги, а ось у Херсоні ніколи не був. І саме тому протягом сьогоднішньої зустрічі я намагатимусь розповісти все, що варто знати херсонському читачу. Адже про новий роман, написаний у жанрі технотрилер, я можу розповідати тільки після того, як роз'ясню слухачам все стосовно моєї роботи», - сказав письменник Максим Кідрук на презентації своєї нової книги «Бот. Гуаякільський парадокс».

На презентацію, що відбулася у Херсонській обласній бібліотеці для юнацтва ім. Б. Лавреньова, прийшли школярі, студенти, викладачі, письменники та інші шанувальники сучасної літератури. Макс Кідрук представив глядачам низку цікавих фактів, зокрема, що найстрашнішою твариною в Африці є не лев, не слон і не гепард... а медоїд! Розповів він і про свої пригоди у Намібії, про курси виживання в умовах дикої природи. Письменник вже побував більш, ніж у 30-ти країнах світу і на основі своїх подорожей написав чотири автобіографічні книги. А найкращим своїм витвором Максим вважає іще недописаний роман «Зазирни у мої сни», а із виданих - «Жорстоке небо».

«Максим Кідрук - напрочуд цікава особистість, так захоплююче розповідає, знаходить спільну мову з усіма. Я дивлюсь на захоплені очі моїх 13-тирічних гімназистів, які сьогодні прийшли з ним поспілкуватися... Мені все настільки сподобалось, що я придбала книгу і читатиму її сьогодні ж», - запевнила вчителька зарубіжної літератури, української мови ті літератури гімназії №1 Херсонської міської ради Вікторія Концева.

У ході розмови Кідрук ділився планами щодо майбутніх романів. І підкинув одну з тем письменникам-початківцям: «Уявіть: ви плідно працювали впродовж року, заробили трохи грошей і хочете відпочити. Ви приїжджаєте в Бориспіль, сідаєте на літак до Таїланду, літак злітає, ви засинаєте, а коли прокинулись і літак приземлися, на лінії паспортного контролю вас зупиняють і стверджують, що на карті немає такої країни - Україна. Ви дивитесь карту, а там зовсім інша держава, наприклад, Гондурас!», - у залі лунає сміх і гомін. «Цю ідею, - продовжує письменник, - я вам дарую. Спробуйте на її основі написати невелику оповідь».

Опісля презентації Максим відповів на питання. Зокрема, на найбільш хвилююче для більшості присутніх - чому на його книги не знімають фільм? Відповідь проста: немає належного фінансування: «Це скоріше питання до вас, а не до мене. Українська публіка ще не готова підтримувати вітчизняне кіно», - сказав пісьменник. А про те, що надихає автора писати і де він бере риси головних героїв, Кідрук розповів: «Не шукайте мене у моїх художніх романах. Досить того, що я написав чотири автобіографічні книги про свої подорожі. У мене немає цієї егоїстичної потреби втискати себе, свій характер і своє світобачення у когось із головних героїв».

Альона Мовчан
«Херсонський вісник».- №45 (1316).- 19.11.2015.- стр.4

Напишите свой комментарий

Введите число, которое Вы видите справа
Если Вам не видно изображения с числом - измените настройки браузера так, чтобы отображались картинки и перезагрузите страницу.