on-line с 20.02.06

Арт-блог

03.11.2020, 10:46

Ноябрь-2020

Мне мил ноябрь - предшественник зимы, Хоть самодур и нравом переменчив, С дождём и снегом, властью ранней тьмы, При свете фонарей почти застенчив... Люблю туманы, хруст подстывших луж, Незрячесть к лицам, дом с горячим чаем Ноябрь суров и сентиментам чужд, Скуп на цвета... Но так порой отчаян! Вдруг впустит солнце. И оно, спеша, День рассветит, раскрасит, отогреет... Весна - и только. Вот тогда Душа Вся встрепенётся и ...зазеленеет Алла Мироненко

Случайное фото

Голосование

Что для вас служит основным источником информации по истории?

Система Orphus

Start visitors - 21.03.2009
free countersКалендарь событий

    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Новости региона

19.10.2021, 16:28

В Скадовську відкриється музей "Таємниці острова Джарилгач"

19.10.2021, 14:26

Херсонець увійшов до складу журі міжнародного кінофестивалю

19.10.2021, 14:22

Херсонці здобули бронзову нагороду фестивалю «Кінокімерія»

> Организации > Музыка > Международный форум - фестиваль «Крок у майбутнє» > Молодь повинна слухати рок в здоровій країні


Молодь повинна слухати рок в здоровій країні

Фестиваль «кРок у майбутнє», який вже неодноразово позиціонував себе як захід, який пропагує здоровий спосіб життя, представляє новий проект під назвою «Країна здорового року».

Ні для кого не секрет, що проблеми шкідливих звичок, СНІДу, паління, вживання алкоголю та екологи існують. Це не єдині проблеми в нашому суспільстві, але вони руйнують час з середини. Не хотілося б далі кидатись словами, говорити про причини того, що відбувається, про те, як добре було 5, аби цього не було. Ми вирішили вирішувати проблеми за допомогою ініціативи, дії та, так званої, наочності.

Молодим, небайдужим, активним людям пропонується обдумати та створити модель країни, в якій лунає рок, а слухають його здорові та самодостатні люди. Цю модель буде впроваджено на цьогорічному фестивалі «кРок у майбутнє». Таким чином нова генерація на власному прикладі продемонструє, що в неї є запал, в неї є можливості, розум - все для того, щоб вести здоровий спосіб життя, бути особистістю та допомагати іншим ставати на шлях здоров'я та активних дій. Бо всі ми прагнемо свободи. її частково нам дає рок-музика. А що може бути більшою свободою, ніж здоров'я? Це наше право і наш обов'язок. Таким чином це поєднання видається нам чи не найбільш гармонійним.

За молодь ніхто не вирішуватиме, як їм будувати свою країну. їм надасться найважливіше - майданчик для дій, простір та свобода. Таким чином, вони спробують себе у державотворчій справі, побачать, чи може їхня держава функціонувати і чи виконує вона свої основні функції. В цій своїй країні молодь зможе самостійно провести референдум та, враховуючи, що 22 травня в Херсоні пройде День Європи, подати умовну заявку на вступ у ЄС.

Тож, херсонці, гості міста побачать, що можна жити по-іншому, можна діяти, бути вільними та здоровими. І при цьому залишатись молодими та цікавими іншим. Адже рок-музика завжди була соціально спрямованою. І нині вона говорить: «Я хочу бути здоровим. Мені не потрібні наркотики, алкоголь, паління, щоб бути особистістю. Я вмію і буду діяти! За Європейськими стандартами Я будую свою країну - «Країну здорового року».

Оксана Лихожон,
прес-секретар фестивалю
“Херсонський вісник”. - №11 (1024).- 18.03.201.- стр.12

Напишите свой комментарий

Введите число, которое Вы видите справа
Если Вам не видно изображения с числом - измените настройки браузера так, чтобы отображались картинки и перезагрузите страницу.