on-line с 20.02.06

Арт-блог

03.11.2020, 10:46

Ноябрь-2020

Мне мил ноябрь - предшественник зимы, Хоть самодур и нравом переменчив, С дождём и снегом, властью ранней тьмы, При свете фонарей почти застенчив... Люблю туманы, хруст подстывших луж, Незрячесть к лицам, дом с горячим чаем Ноябрь суров и сентиментам чужд, Скуп на цвета... Но так порой отчаян! Вдруг впустит солнце. И оно, спеша, День рассветит, раскрасит, отогреет... Весна - и только. Вот тогда Душа Вся встрепенётся и ...зазеленеет Алла Мироненко

Случайное фото

Голосование

Что для вас служит основным источником информации по истории?

Система Orphus

Start visitors - 21.03.2009
free counters



Календарь событий

 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930    

Новости региона

10.06.2021, 14:27

Триває набір учасників на табір «КІНОБЕРЕГ» на Херсонщині

10.06.2021, 14:20

Три пляжі Арабатської Стрілки отримали сертифікат «Блакитний прапор»

10.06.2021, 14:19

Херсонський музей пропонує дітям провести пізнавальні канікули

> Организации > Театр > Международный театральный фестиваль "Мельпомена Таврии" > Нагороди 14-го Міжнародного театрального фестивалю «Мельпомена Таврії»

Нагороди 14-го Міжнародного театрального фестивалю
«Мельпомена Таврії»

1. «Гран-прі»
Вистава «Грек Зорба» Н. Казантакіса (режисер Віталій Малахов)
Національний академічний драматичний театр ім. І. Франка (м. Київ, Україна)

2. «Краща вистава»
Вистава «Король Лір» В. Шекспіра (режисер Лінас Зайкаускас)
Володимирський обласний академічний драматичний театр (м. Володимир, Росія)

3. «Краща режисура»
Сергій Павлюк
Вистава «На большой дороге» А.Чехова
Херсонський обласний академічний музично-драматичний театр ім. М. Куліша (м. Херсон, Україна)

4.«Краща чоловіча роль»
Руслан Вишнивецький (Семен Борцов)
Вистава «На большой дороге» А.Чехова (режисер Сергій Павлюк)
Херсонський обласний академічний музично-драматичний театр ім. М. Куліша (м. Херсон, Україна)

5.«Краща жіноча роль»
Нігяр Гасанзаде (Ніно Кіпіані)
Вистава «Алі і Ніно» К. Саїда (режисер Ельвін Мірзоєв)
Бакинський муніципальний театр (м. Баку, Азербайджан)

6.«Краща жіноча роль»
Наталія Кузнєцова (Євдокія Дунаєва)
Вистава «Запев Мадонны с Пинеги» Ф. Абрамова (режисер Володимир Кулагін)
«Школа сучасного театру» (м. Нижній Новгород, Росія)

7.«Краща епізодична роль»
Євген Гамаюнов (Кузьма)
Вистава «На большой дороге» А.Чехова (режисер Сергій Павлюк)
Херсонський обласний академічний музично-драматичний театр ім. М. Куліша (м. Херсон, Україна)

8.«Краща сценографія»
Алла Локтіонова
Вистава «Макбет» В. Шекспіра (керівник проекту Микола Берсон, режисер Сергій Павлюк)
Миколаївський український академічний український театр драми та музичної комедії (м. Миколаїв, Україна)

9.«Краща камерна вистава»
Вистава «Льовушка» А. Крима (режисер Ігор Славінський)
Київський академічний драматичний театр на Подолі (м. Київ, Україна)

10.«Краща моновистава»
Режисер та виконавець Євген Юхновець
Вистава «Матки-души» О. Луненок
Центр документальної п’єси VERBATIM (м. Одеса, Україна)

11.«За авторську інтерпретацію»
Олександр Бєльський
Вистава «Бенкет під час чуми» О. Бєльського за мотивами «Маленьких трагедій» О. Пушкіна
Криворізький театр музично-пластичних мистецтв «Академія Руху» (м. Кривий Ріг, Україна)

12. «За плідну співпрацю, творчість та високу акторську майстерність»
Сергій Федотов
Пермський театр «У Моста» (м. Перм, Росія)

13. «За плідну співпрацю, творчість та високу акторську майстерність»
Ігор Сігов
Республіканський театр білоруської драматургії (м. Мінськ, Білорусь)
 

Напишите свой комментарий

Введите число, которое Вы видите справа
Если Вам не видно изображения с числом - измените настройки браузера так, чтобы отображались картинки и перезагрузите страницу.