on-line с 20.02.06

Арт-блог

03.11.2020, 10:46

Ноябрь-2020

Мне мил ноябрь - предшественник зимы, Хоть самодур и нравом переменчив, С дождём и снегом, властью ранней тьмы, При свете фонарей почти застенчив... Люблю туманы, хруст подстывших луж, Незрячесть к лицам, дом с горячим чаем Ноябрь суров и сентиментам чужд, Скуп на цвета... Но так порой отчаян! Вдруг впустит солнце. И оно, спеша, День рассветит, раскрасит, отогреет... Весна - и только. Вот тогда Душа Вся встрепенётся и ...зазеленеет Алла Мироненко

Случайное фото

Голосование

Что для вас служит основным источником информации по истории?

Система Orphus

Start visitors - 21.03.2009
free counters



Календарь событий

 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930    

Новости региона

10.06.2021, 14:27

Триває набір учасників на табір «КІНОБЕРЕГ» на Херсонщині

10.06.2021, 14:20

Три пляжі Арабатської Стрілки отримали сертифікат «Блакитний прапор»

10.06.2021, 14:19

Херсонський музей пропонує дітям провести пізнавальні канікули

 

Нагороди фестивалю

23.06.2006

Завершився VIII Міжнародний театральний фестиваль «Мельпомена Таврії». Дипломів фестивалю удостоєні:

Олександр Бєльський - за втілення творів Тараса Шевченка засобами пластики у виставі «Безсоння» Криворізького театру музично-пластичних мистецтв «Академія руху»; Максим Голенко - за вдалий режисерський дебют - постановку вистави «Воа-сопstriktor» Коломийського обласного українського драматичного театру; Олег Мосійчук, Заслужений артист України - за режисуру вистави Патетична соната» М.Куліша Тернопільського академічного обласного драматичного театру імені Т.Г. Шевченка;

Республіканський театр білоруської драматурги - за акторський ансамбль у виставі «Адвечная песня» Я.Купали; Херсонський обласний академічний музично-драматичний театр імені М.Куліша - за послідовну і плідну роботу з творчою молоддю - вистава «Фіалка Монмартра» І.Кальмана; Ігор Славінський - за режисуру вистави «GSP» І.Афанас'єва у Миколаївському академічному українському театрі драми та музичної комедії; Максим Руденко - за роль Джека у виставі «GSP» Миколаївського академічного українського театру драми та музичної комедії; Наркас Іскандарова - за музично-пластичне вирішення вистави «Пел соловей, сирень цвела...» О.Сєліна у Московському Новому драматичному театрі; Світлана Лєбєдєва - за творчий пошук у виставі «Кабаре «Бухенвальд» Клима Запорізького муніципального театру лабораторії «VIE»; Московський драматичний театр на Перовській - за художню цілісність вистави «Не покидай меня...» О.Дударєва (режисер Кирило Панченко); Донецький обласний академічний український музично-драматичний театр - за кращу виставу фестивалю «У джазі тільки дівчата» (режисер О.Аркадін-Школьник); Степан Зограбян - за сценографію у виставі «ТРОЙКА СЕМЕРКА ТУЗ» Н.Коляди за мотивами твору «Пиковая дама» О.С. Пушкіна; Михайло Кришталь - за роль Дафні у виставі «У джазі тільки дівчата» Донецького обласного академічного українського музично-драматичного театру; Андрій Романій, Заслужений артист України - за роль Жозефіни у виставі «У джазі тільки дівчата» Донецького обласного академічного українського музично-драматичного театру.

Дипломами директора фестивалю нагороджені: В'ячеслав Трушаков - за роль лейтенанта Михалкова у виставі Московського драматичного театру на Перовській «Не покидай меня...» О.Дудар'єва; Ігор Сігов, актор Республіканського театру білоруської драматургії - за сценічне втілення глибин слов'янської душі.

Олена Скора
Газета «Наддніпрянська правда».- 23 червня 2006
 

Напишите свой комментарий

Введите число, которое Вы видите справа
Если Вам не видно изображения с числом - измените настройки браузера так, чтобы отображались картинки и перезагрузите страницу.