on-line с 20.02.06

Арт-блог

03.11.2020, 10:46

Ноябрь-2020

Мне мил ноябрь - предшественник зимы, Хоть самодур и нравом переменчив, С дождём и снегом, властью ранней тьмы, При свете фонарей почти застенчив... Люблю туманы, хруст подстывших луж, Незрячесть к лицам, дом с горячим чаем Ноябрь суров и сентиментам чужд, Скуп на цвета... Но так порой отчаян! Вдруг впустит солнце. И оно, спеша, День рассветит, раскрасит, отогреет... Весна - и только. Вот тогда Душа Вся встрепенётся и ...зазеленеет Алла Мироненко

Случайное фото

Голосование

Что для вас служит основным источником информации по истории?

Система Orphus

Start visitors - 21.03.2009
free countersКалендарь событий

    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Новости региона

22.10.2021, 15:09

Предметна фотозйомка: секрети та поради від професійного фотохудожника

21.10.2021, 11:07

Юні херсонці стали дипломантами ІІІ Всеукраїнського фестивалю культури та творчості людей з інвалідністю «Сузір'я любові»

19.10.2021, 16:28

В Скадовську відкриється музей "Таємниці острова Джарилгач"

Народився фестиваль!

Напередодні 66-річчя визволення Херсонщини від німецько-фашистських загарбників вихованці херсонських вузів поклали початок новій знаковій події в культурно-історичному розвитку області. Відкрито військово-патріотичний фестиваль «Пісня у солдатській шинелі». Ще рік тому ця чудова ідея народилася у заступника директора з виховної роботи державного навчального закладу Вище професійне училище № 2 міста Херсона Лариси Резниченко.

Багато років поспіль ВПУ № 2 славиться військово-патріотичним вихованням молоді. Його учні навіть входять до козацького ліцею громадської організації «Українське козацтво», очолюваного виборним отаманом - директором закладу Олександром Супруном.
На відкритті фестивалю «Пісня у солдатській шинелі» був аншлаг, причому левова частка глядацького загалу - молодь. Творчий виступ відомого на Херсонщині громадського діяча, ветерана афганської війни Юрія Бичковського став зворушливим початком заходу. Приємно, що і юні співаки, хоча й знають про війну лише з підручників історії та розповідей батьків і дідусів, пройнялися кожним рядком виконуваних пісень і передали власні почуття глядачам. Від хвилювання інколи навіть забували слова. Та тепло, яке люди випромінювали по той бік сцени, у потрібну мить давало справжній підйом творчих сил.

Переможців визначали у трьох номінаціях. Так, Арут Аратюнян (Вище професійне комерційне училище № 15) з піснею «Война» та Маргарита Мухіна (юридичний Інститут) з піснею «Вечер на рейде» перемогли у номінації «Пісні Великої Вітчизняної війни», дует Руслана Марцинішина та Петра Кривого (Херсонський професійний суднобудівний ліцей) з піснею «Легенда о войне» став кращим у номінації «Афганська пісня». Роман Боднар (ВПУ № 2), який виконав пісню «Вишиванка», переміг у номінації «Козацька пісня». Також журі відзначило дипломом хор ВПУ № 2, який захопив публіку піснею «Едут, едут по Берлину наши казаки».

Почесні гості - представники Українського козацтва та обласної організації Українського союзу ветеранів Афганістану - теж вручили кращим учасникам фестивалю дипломи та призи. А ще справжнім подарунком для всіх стало повідомлення заступника начальника управління освіти і науки ОДА Антона Власюка. Відтепер освітяни опікуватимуться фестивалем. А це означає, що вже у травні, з нагоди Великої Перемоги, на новозбудованій літній сцені ВПУ № 2 «Пісня у солдатській шинелі» згуртує ще більше навчальних закладів з усієї Херсонщини і людей, котрі шанують Історію свого народу і закликають до миру на землі.

Тетяна Підгородецька
«Новий день».- №12 (4902).- 18.03.2010.- стр.3

Напишите свой комментарий

Введите число, которое Вы видите справа
Если Вам не видно изображения с числом - измените настройки браузера так, чтобы отображались картинки и перезагрузите страницу.