on-line с 20.02.06

Арт-блог

03.11.2020, 10:46

Ноябрь-2020

Мне мил ноябрь - предшественник зимы, Хоть самодур и нравом переменчив, С дождём и снегом, властью ранней тьмы, При свете фонарей почти застенчив... Люблю туманы, хруст подстывших луж, Незрячесть к лицам, дом с горячим чаем Ноябрь суров и сентиментам чужд, Скуп на цвета... Но так порой отчаян! Вдруг впустит солнце. И оно, спеша, День рассветит, раскрасит, отогреет... Весна - и только. Вот тогда Душа Вся встрепенётся и ...зазеленеет Алла Мироненко

Случайное фото

Голосование

Что для вас служит основным источником информации по истории?

Система Orphus

Start visitors - 21.03.2009
free countersКалендарь событий

  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930   

Новости региона

27.09.2021, 14:11

У Херсоні відбудеться фестиваль LEGIO Historica

27.09.2021, 14:00

На відкритті театрального сезону в Херсоні презентують виставу за п’єсою іспанського драматурга

24.09.2021, 14:18

Придбали ролі на аукціоні та готуються до вистави. У Херсоні пройшла репетиція акторів-аматорів

Наші рибалки - фаворити

Херсонська область вперше в Україні здобула право проводити світовий форум зі спортивної риболовлі хижої риби за допомогою спінінга зі шлюпки. Про це організатори змагання з обласної федерації рибного спорту розповіли на прес-конференції, присвяченій цій події. Чемпіонат стартує 3 жовт­ня, коли спортсмени проведуть тренувальні ловлі, а через два дні, у с. Дніпровському Білозерського району, розпочнеться основна частина змагань, яка триватиме протягом трьох днів. За цей час збірні команди 13 країн світу визначать найкращих. До речі, цьогорічний турнір стане рекордним за кількістю учасників, адже у попередніх змаганнях, які відбулися в Італії, взяли участь 11 команд, що відтоді є най­більшим показником.

Чемпіонат проходитиме за наступною схемою. У спеціально відведених місцях, які патрулюватимуть представники МНС, учасники намагатимуться впіймати виключно хижих риб (у дніпрових водах це щука, сом, окунь, судак) і після зняття мірок суддею змагань, який разом із двома спортсменами перебуватиме у човні, риб відпускатимуть назад у річку. Національну збірну переможців ви­значать за результатами загальної довжини виловлених риб (а не ваги, як було раніше), а за перипетіями чемпіонату усі небайдужі зможуть спостерігати на офіційному сайті спортивної риболовлі України.

За словами керівника Херсонської обласної федерації рибного спорту Олега Коноваленка, збірну України на цьому чемпіонаті світу представлятимуть майстри з Києва, Ялти і Харкова. Херсонська «двійка», на жаль, не змогла пройти відбір, тому повністю займеться організацією турніру. «Наша команда є фаворитом турніру, і перед нею поставлено лише одне завдання — перемога. І такі амбіції не випадкові, адже українські риболови уже мають звання чемпіона світу та срібного призера подібних змагань. А враховуючи домашні водойми, до яких звикли наші спортсмени, шанси України тільки зрос­тають. Утім, основні суперники (Росія, Румунія, Угорщина і Польща) добре готувалися до світового форуму, неодноразово відвідували Херсон перед змаганнями і просто так віддавати перемогу не збираються», — прогнозує Олег Коноваленко.

Іван Антипенко
"Новий день".- №40 (5034).- 27.09.2012.- стр. 19
www.newday.kherson.ua/component/blog_calendar/

Напишите свой комментарий

Введите число, которое Вы видите справа
Если Вам не видно изображения с числом - измените настройки браузера так, чтобы отображались картинки и перезагрузите страницу.