on-line с 20.02.06

Арт-блог

03.11.2020, 10:46

Ноябрь-2020

Мне мил ноябрь - предшественник зимы, Хоть самодур и нравом переменчив, С дождём и снегом, властью ранней тьмы, При свете фонарей почти застенчив... Люблю туманы, хруст подстывших луж, Незрячесть к лицам, дом с горячим чаем Ноябрь суров и сентиментам чужд, Скуп на цвета... Но так порой отчаян! Вдруг впустит солнце. И оно, спеша, День рассветит, раскрасит, отогреет... Весна - и только. Вот тогда Душа Вся встрепенётся и ...зазеленеет Алла Мироненко

Случайное фото

Голосование

Что для вас служит основным источником информации по истории?

Система Orphus

Start visitors - 21.03.2009
free counters



Календарь событий

  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930   

Новости региона

24.09.2021, 14:18

Придбали ролі на аукціоні та готуються до вистави. У Херсоні пройшла репетиція акторів-аматорів

24.09.2021, 10:42

НПП «Олешківські піски» запрошує усіх бажаючих пройтися найпопулярнішою екологічною стежкою

24.09.2021, 10:38

На території Херсонського Водоканалу стартували екскурсії для школярів

> Темы > КУЛЬТУРОЛОГИЯ > Благотворительность в Таврии > Навіть гривня рятує життя

Навіть гривня рятує життя

Цими днями в області вже всьоме стартує акція Всеукраїнського благодійного фонду «Серце до серця», яка об'єднує студентську та учнівську молодь у потужний волонтерський рух, спрямований на порятунок життя ровесників, хворих на тяжкі недуги. За попередні роки в цілому по Україні на допомогу тяжко хворим малятам було зібрано понад 12,2 млн. гривень. На них кілька років поспіль закуповувалося офтальмологічне обладнання для дітей з вадами слуху та устаткування для неонатальних відділень дитячих лікарень. Торік усім миром збирали кошти на придбання інсулінових помп для маленьких діабетиків. Своєю посильною допомогою благодійники Херсонщини ощасливили 4 дітей.

Ще дві помпи вартістю понад 24 тис. грн. кожна разом з витратними матеріалами до них фонд придбав за власні кошти і теж передав в область.
Цьогоріч акція триватиме до 4 травня в усіх загальноосвітніх, професійно-технічних та вищих навчальних закладах, а в фіналі вийде на вулиці центру Херсона, аби привернути увагу якомога більшої кількості людей до проблем сотень дітей, котрим украй потрібна допомога. Усі зібрані кошти після відкриття скриньок волонтери особисто здадуть у банківські установи, вони теж будуть перераховані на закупівлю обладнання для дітей, хворих на цукровий діабет.

На 6 травня по всіх містах, які беруть участь у доброчинній акції, заплановане свято благодійності «Карнавал людських сердець». Кожному, хто зробить пожертву, даватимуть символічне сердечко, яке можна прикріпити на одяг. Воно означає небайдужість та сердечне тепло. За словами голови наглядової ради БФ Єжи Коника під час презентації старту акції у прес-клубі «Новий день», у його рідній Польщі під час вуличного карнавалу сердечка роздають усім перехожим, оскільки практично немає жодної людини, яка б не пожертвувала на порятунок життя дитини. Співпереживання має бути природним для кожної людини. Немає суттєвого значення, скільки пожертв збере в благодійну скриньку кожен з волонтерів, головне — виховання моральних цінностей, ставити за мету допомогти і об'єднуватися навколо цього. Попередні акції у Херсоні демонстрували невсипущу енергію молодіжних активістів, своєрідне змагання.

Цукровий діабет залишається одним із найважчих хронічних захворювань, яке негативно впливає на якість життя людини. З ним важко жити дорослому, а дитині й поготів. Помпова терапія для найменших хворих є прогресивним методом полегшення їхнього життя. Своїм прикладом акцію вже підтримали відомі українські співаки, актори та телеведучі Ольга Сумська, Кузьма Скрябін, Віктор Павлік, Павло Зібров, Михайло Поплавський, Наталія Валевська, Ігор Кондратюк.

Олена Нечипуренко
«Новий день».- №16 (5010).- 12.04.2012.- стр.8

Напишите свой комментарий

Введите число, которое Вы видите справа
Если Вам не видно изображения с числом - измените настройки браузера так, чтобы отображались картинки и перезагрузите страницу.