on-line с 20.02.06

Арт-блог

03.11.2020, 10:46

Ноябрь-2020

Мне мил ноябрь - предшественник зимы, Хоть самодур и нравом переменчив, С дождём и снегом, властью ранней тьмы, При свете фонарей почти застенчив... Люблю туманы, хруст подстывших луж, Незрячесть к лицам, дом с горячим чаем Ноябрь суров и сентиментам чужд, Скуп на цвета... Но так порой отчаян! Вдруг впустит солнце. И оно, спеша, День рассветит, раскрасит, отогреет... Весна - и только. Вот тогда Душа Вся встрепенётся и ...зазеленеет Алла Мироненко

Случайное фото

Голосование

Что для вас служит основным источником информации по истории?

Система Orphus

Start visitors - 21.03.2009
free countersКалендарь событий

    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Новости региона

26.10.2021, 14:02

Секрети інтерв’ювання та особливості роботи у відеоредакторах: на інклюзивному креативному майданчику триває навчання

26.10.2021, 13:58

Учасники проєкту «Інклюзивний креативний майданчик "Пізнай мене через творчість"» продовжують опановувати хитрощі акторської майстерності

25.10.2021, 14:48

У Херсоні відновлюють вінтажні десерти

> Туризм, отдых, развлечения > Туризм в Таврии > Назріває туристичний бум?

Назріває туристичний бум? 

«Розвиток туризму на Півдні України: ресурси та можливості» - таку назву мав другий регіональний форум, організований Південноукраїнським регіональним навчальним центром Фундації «Україна-США». В його роботі взяли участь представники органів місцевого самоврядування, громадських і туристичних організацій із 40 міст Херсонської, Одеської, Миколаївської, Запорізької, Полтавської, Львівської, Івано-Франківської областей та. Криму.

На Херсонщині розроблена стратегія економічного розвитку області до 2011 року, що включає 5 головних напрямів, серед яких - туризм і розвиток транспортної інфраструктури, - сказав на відкритті форуму заступник голови Херсонської облдержадміністрації Володимир Середа. - Розроблена і затверджена також програма розвитку курортно-рекреаційного комплексу та туризму.

Торік в області було надано туристичних послуг більш, ніж на 30 млн. грн. Це на 40% більше, ніж у 2002 році. Платежі в бюджет склали 5,4 млн. грн. У трьох районах області вже створені відділи з розвитку туризму.

Сьогодні найперспективнішим напрямом розвитку вважається тематичний туризм. Таврійський регіон має в цьому плані колосальні можливості. Яхтинг, археологічний, історичний, етнографічний, міфологічний, винно-продуктовий, рибальсько-мисливський - це лише кілька напрямів, з яких можна починати туристичний бізнес.

Громадські організації Херсона формують ідею заснування в місті туристичного центру, створення програми розвитку туризму. Це дозволить залучити інвесторів. З доходів, що надходитимуть, планується створити соціальну службу допомоги, яка сприятиме вирішенню багатьох соціальних проблем.

Великі надії покладаються на створення туристичного кластеру «Південне туристичне кільце», в який об'єдналися 12 малих міст Півдня України, серед яких - Цюрупинськ, Генічеськ і Гола Пристань. Крім того, Херсонщина включена в експеримент щодо запровадження нової моделі організації1 прискореного розвитку внутрішнього дитячого, молодіжного та сімейного туризму. Визначені пріоритетні проекти: створення мережі гольф-трас у Херсоні, Скадовську, Новій Каховці, Голій Пристані, Залізному Порту і Лазурному; будівництво дитячого аква-парку в Скадовську, створення історико-туристичного комплексу просто неба «Козацький форпост» у Антонівці.

Софія Серебрякова
“Новий день”.- 11.03.2004


 

Напишите свой комментарий

Введите число, которое Вы видите справа
Если Вам не видно изображения с числом - измените настройки браузера так, чтобы отображались картинки и перезагрузите страницу.