on-line с 20.02.06

Арт-блог

03.11.2020, 10:46

Ноябрь-2020

Мне мил ноябрь - предшественник зимы, Хоть самодур и нравом переменчив, С дождём и снегом, властью ранней тьмы, При свете фонарей почти застенчив... Люблю туманы, хруст подстывших луж, Незрячесть к лицам, дом с горячим чаем Ноябрь суров и сентиментам чужд, Скуп на цвета... Но так порой отчаян! Вдруг впустит солнце. И оно, спеша, День рассветит, раскрасит, отогреет... Весна - и только. Вот тогда Душа Вся встрепенётся и ...зазеленеет Алла Мироненко

Случайное фото

Голосование

Что для вас служит основным источником информации по истории?

Система Orphus

Start visitors - 21.03.2009
free countersКалендарь событий

    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Новости региона

18.10.2021, 12:19

Приймаються заявки на 16-ий Всеукраїнський конкурс мультимедійних проектів «Врятувати від забуття»

15.10.2021, 09:06

У бібліотеці розпочав свою роботу інклюзивний креативний майданчик «Пізнай мене через творчість»

13.10.2021, 11:17

Як Херсон відзначатиме День захисників і захисниць України

Невгамовні на ініціативи та фантазії

Для багатьох молодих ініціативних херсонців реалізувати найзаповітніші мрії, виявити талант і при цьому бути корисним суспільству, зарекомендувавши себе добрими справами, — це стиль життя, душевна потреба. Днями а Херсонській міській раді разом зібралися лідери, котрі успішно зарекомендували себе в новій молодіжній програмі «Мрія - поруч! Від молодіжних ініціатив — до молодіжної політики за участі вразливих груп молоді».

Розроблена у тісній співпраці Херсонським міським Центром молодіжних ініціатив «Тотем» та управлінням молоді та спорту міськради вона виплекала чимало добрих справ. У рамках програми збірна КВК «Я валяюсь» та клуб активного відпочинку «Адреналін» організували благодійний ярмарок «Недетские шалости», під час якого зібрані кошти для онкохворих дітей з малозебезпечених сімей. Херсонська молодіжна громадська організація «Страйкбольний клуб «КОРСАР» влаштувала змагання «Ніхто, окрім нас!», котре об'єднало різні організації з метою патріотичного виховання молоді та створення позитивного іміджу Збройних сил України. Квест «Херсон очима сліпих» (організатор — Херсонське відділення ВМГО «Генерація успішної дії») спрямований привернути увагу на покращення доступності міста для інвалідів з вадами зору.

Проект «Ми — Всесвіт», започаткований молодими ініціативними херсонцями, допоміг гідно відзначити піввіковий ювілей херсонського планетарію, зробивши його помітною подією для дітей та молоді міста. Чемпіонат з брейк-дансу «Битва за сонце» пропагував здоровий спосіб життя та бажання зробити рідне місто яскравим. Херсонське обласне відділення ВБО «Люди, які живуть з ВІЛ» та клуб «Шлях чаю» разом працюють над соціальною адаптацією молоді, яка потребує допомоги внаслідок важких життєвих ситуацій. Проект «Ми - такі, як усі!» (естрадно-циркова студія «Jin-Roh») навчає мистецтву танцю молодь з вадами слуху.

Вагому волонтерську підтримку в реалізації багатьох ініціатив надали учні та викладачі Херсонського вищого професійного училища сервісу та дизайну, а також розробляють і проводять заходи для дітей-сиріт та дітей з обмеженими фізичними можливостями.
Аби пропагувати добрі починання та залучити до активних дій на благо тих, хто потребує допомоги та підтримки, буде створена соціальна реклама на вулицях міста, зупинках громадського транспорту. Мрія — справді поруч, якщо наближати її разом. Енергійні, амбітні та милосердні молоді херсонці доводять це послідовно, щодня.

Олена Нечипуренко
“Новый день”.- №35 (4925).- 26.08.2010.- стр.16

Напишите свой комментарий

Введите число, которое Вы видите справа
Если Вам не видно изображения с числом - измените настройки браузера так, чтобы отображались картинки и перезагрузите страницу.