on-line с 20.02.06

Арт-блог

03.11.2020, 10:46

Ноябрь-2020

Мне мил ноябрь - предшественник зимы, Хоть самодур и нравом переменчив, С дождём и снегом, властью ранней тьмы, При свете фонарей почти застенчив... Люблю туманы, хруст подстывших луж, Незрячесть к лицам, дом с горячим чаем Ноябрь суров и сентиментам чужд, Скуп на цвета... Но так порой отчаян! Вдруг впустит солнце. И оно, спеша, День рассветит, раскрасит, отогреет... Весна - и только. Вот тогда Душа Вся встрепенётся и ...зазеленеет Алла Мироненко

Случайное фото

Голосование

Что для вас служит основным источником информации по истории?

Система Orphus

Start visitors - 21.03.2009
free countersКалендарь событий

    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Новости региона

19.10.2021, 16:28

В Скадовську відкриється музей "Таємниці острова Джарилгач"

19.10.2021, 14:26

Херсонець увійшов до складу журі міжнародного кінофестивалю

19.10.2021, 14:22

Херсонці здобули бронзову нагороду фестивалю «Кінокімерія»

> Туризм, отдых, развлечения > Музеи Таврии > Нові експозиції «Сузір'я»

Нові експозиції «Сузір'я»

Унікальні експонати і сімейні реліквії продовжують поповнювати фонди картинної галереї і краєзнавчого музею, розташованих у Голопристанському міському палаці культури «Сузір'я». Тут можна побачити макет міста, який нещодавно подарувала місту московська знімальна група телесеріалу «Рідкісна група крові».
- Деякі епізоди серіалу знімали у Голій Пристані, у нас був, зокрема, відомий телеактор Дмитро Орлов. І хоча переданий у музей макет міста не зовсім відповідає «оригіналу», подарунок це дуже неординарний, - стверджує методист МПК «Сузір'я» Олена Бублик .

За її словами, постійно щось цікаве приносять місцеві жителі. Один чоловік нещодавно подарував патефон. Спочатку він хотів його продати, а коли за раритетну річ йому запропонували невеличку суму, вирішив віддати його в музей. Унікальні голографічні картини під час свого останнього візиту до міста подарував почесний громадянин Голої Пристані, відомий російський кіносценарист Ігор Болгарін.
«Говорять, що такі роботи можна ще побачити у Севастополі і Києво-Печерській лаврі», - стверджує Олена Бублик.

Нині краєзнавчий музей просто тріщить по швах від кількості експонатів. Тим більше, що разом із ним розташований музей двічі Героя Радянського Союзу, легендарного льотчика Петра Покришева. А поштовхом для створення картинної галереї, стала передача у дар місту колекції картин місцевого художника Петра Пасічного, які нині можна побачити тут у постійно діючій експозиції. Щоб і надалі поповнювати музейні та галерейні фонди, тепер перед керівництвом міста і МПК стоїть питання виділення додаткового приміщення для їх зберігання.
Спеціально до новорічних свят у приміщенні галереї відкрилася виставка штучних ялинок, зроблених вихованцями місцевої станції юних натуралістів. Виготовлені вони з найнесподіваніших матеріалів. Виявляється, що красиву святкову ялинку цілком можна спорудити зі звичайних серветок і навіть макаронних виробів!

Утім, у керівництва МПК «Сузір'я» залишається невирішеною ще одна проблема: ще з червня минулого року тут не діє кінозал. «Раніше ми співпрацювали з обласним кіновідеопрокатом, який щоп'ятниці влаштовував кінопокази. І хоча людей останнім часом на них приходило небагато, до них у місті звикли. А тепер кіновідеопрокату невигідно приїжджати до нас, і навіть у бюджеті на кінофікацію не виділено жодної копійки, - додає Олена Бублик. - Хотілося б вірити, що найближчим часом ми зможемо відновити кінопокази. Тим більше, що кінозал у нас опалюється, тут комфортно перебувати взимку. А де подібне ще зустрінеш у херсонській глибинці?».

Олег Батурін
«Новий день».- №6 (5053).- 07.02.2013.- стр.18

Напишите свой комментарий

Введите число, которое Вы видите справа
Если Вам не видно изображения с числом - измените настройки браузера так, чтобы отображались картинки и перезагрузите страницу.