on-line с 20.02.06

Арт-блог

03.11.2020, 10:46

Ноябрь-2020

Мне мил ноябрь - предшественник зимы, Хоть самодур и нравом переменчив, С дождём и снегом, властью ранней тьмы, При свете фонарей почти застенчив... Люблю туманы, хруст подстывших луж, Незрячесть к лицам, дом с горячим чаем Ноябрь суров и сентиментам чужд, Скуп на цвета... Но так порой отчаян! Вдруг впустит солнце. И оно, спеша, День рассветит, раскрасит, отогреет... Весна - и только. Вот тогда Душа Вся встрепенётся и ...зазеленеет Алла Мироненко

Случайное фото

Голосование

Что для вас служит основным источником информации по истории?

Система Orphus

Start visitors - 21.03.2009
free countersКалендарь событий

 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930    

Новости региона

18.06.2021, 11:55

У Херсоні відбудеться концерт нового музичного проекту Святослава Вакарчука «Оранжерея»

15.06.2021, 15:39

У липні херсонці зможуть відвідати фестиваль театрів "Молоко"

15.06.2021, 15:36

У Херсоні учасники аукціону знайомились зі своїми ролями у виставі "12 стільців"

Все новости

Вітаємо в театрі навесні...

19.05.2014 13:12

Вже стало традицією в нашій області, що навесні кожного року, з метою активізації та подальшого розвитку любительського театрального руху, проходить конкурс аматорських колективів «Театральна весна Херсонщини ». Цього року конкурс знову повернувся на Бериславщину, де в районному Будинку культури є всі умови для реалізації театрального дійства та втілення у життя різноманітних творчих ідей режисерів. Всі учасники та гості, які завітали на свято, змогли у повній мірі переконатися, що це саме так. Урочисте відкриття заходу створило атмосферу піднесення і відразу налаштувало всіх присутніх на світ театральних ілюзій, у якому завжди тісно переплітається вигадка та дійсність. «Театральна весна - 2014» була присвячена знаменній даті - 70-річчю визволення України від фашистських загарбників, тому, однією із умов Положення про конкурс було висвітлення воєнної тематики.
За два конкурсні дні (17-18 травня) журі переглянуло 12 театральних постановок, в яких взяли участь 130 акторів, 95 із яких - діти.

У святі театрального мистецтва взяли участь колективи з Цюрупинського, Новотроїцького, Каланчацького, Великоолександрівського, Бериславського районів. Та найбільше - 5 колективів - представила «театральна столиця» Херсонщини місто Нова Каховка. Кожен з режисерів мав можливість поспілкуватися з журі конкурсу, отримати підтримку, консультацію та режисерські поради, які в подальшому допоможуть запобігти помилок та сприятимуть підвищенню їх професійного рівня. У конкурсі були представлені різнопланові вистави української, російської та зарубіжної класики, а також літературно-музичні композиції, створені методом компіляції.

Журі, яке очолила заслужений працівник культури України, завідувач кафедри культурології ХДУ, кандидат педагогічних наук, доцент Лідія Лимаренко, відзначило якісну підготовку до обласного конкурсу всіх колективів та належний рівень сценічної майстерності їх учасників. Яскравими та цікавими були костюми, оригінальними і несподіваними рішення декорацій. Влучно використовувалось музичне та шумове оформлення, технічні засоби. Відбулися приємні відкриття щодо талановитих виконавців. Особливо цікаво було спостерігати, як діти у своїх виставах передавали і підтексти, і яскраві емоції, демонстрували себе у виконавській майстерності, пластиці, в умінні володіти сценічним голосом.

Призові місця конкурсу, відповідно рішенню журі, розподілилися наступним чином:
І місце – зразковий художній колектив, театральний гурток «Посмішка» Будинку дитячої творчості м.Нова Каховка, керівник Ольга Ганжа;
ІІ місце – народний театр юного глядача Новокаховського Палацу культури, керівник заслужений працівник культури України Анатолій Лазарєв;
ІІ місце – народний драматичний театр Бериславсокого районного Будинку культури, керівник Вікторія Нечитайло;
ІІІ місце - народний драматичний театр Новокаховського Палацу культури, керівник Віктор Старостенко;
ІІІ місце - студентський театр «Образ» Новокаховського приладобудівного технікуму;
Гран-Прі – дитячий колектив «Студія Простір» Великоолександрівського районного Будинку культури, керівник заслужений майстер народної творчості України, Андрій Богун.

Цьогорічна «Театральна весна» відзначилась тим, що переважна більшість з представлених колективів були дитячими та молодіжними. Тож, можна з упевненістю зазначити, що аматорське театральне мистецтво виступає як найкращий засіб художнього виховання і творчого розвитку підростаючого покоління.Напишите свой комментарий

Введите число, которое Вы видите справа
Если Вам не видно изображения с числом - измените настройки браузера так, чтобы отображались картинки и перезагрузите страницу.