on-line с 20.02.06

Арт-блог

13.04.2026, 21:52

Планета Херсон, або Намалюй мені дракона. Мультимедійна вистава відбулася у Тернополі

24 березня у затишному креативному просторі "Na пошті " у Тернополі містянам представили мультимедійну виставу “Планета Херсон, або Намалюй мені дракона”. Як це було - читайте за посиланням.

Випадкове фото

Голосування

Що для вас є основним джерелом інформації з історії?

Система Orphus

Start visitors - 21.03.2009
free counters



Календар подій

1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     

Новини регіону

13.04.2026, 22:08

"Все почалося в Херсоні": історія народного артиста Віктора Жданова

Близько 40 ролей у театрі та понад 30 у кіно, не рахуючи епізодичних, зіграв ...
13.04.2026, 22:05

З нагоди Міжнародного дня театру президент відзначив двох працівників Херсонського театру ім. Куліша

З нагоди Міжнародного дня театру Володимир Зеленський відзначив двох ...
13.04.2026, 22:01

Як у Херсоні тренується дитячий танцювальний колектив "Крилаті"

У прифронтовому Херсоні займається хореографією дитячий танцювальний колектив ...
> Новини регіону > Гончарівка провела краєзнавчу прогулянку для ВПО Тернополя до Всесвітнього дня туризму
Всі новини

Гончарівка провела краєзнавчу прогулянку для ВПО Тернополя до Всесвітнього дня туризму

29.09.2025 22:51

 

27 вересня ВПО з Розмовного клубу "Слово", Центру "Я Маріуполь. Тернопіль" і зацікавлених тернополянок Гончарівка запросила на краєзнавчий променад у межах проєкту "Мандри херсонської бібліотекарки".

Екскурсія з елементами квесту "Від панянки до тернополянки" дала змогу присутнім дізнатися про славетні сторінки життя-буття Тарнополя-Тернополя 100-річної давнини, які творили саме жінки.

Провідна бібліотекарка відділу соціокультурної діяльності Херсонської ОУНБ Олена Бджола розказала екскурсанткам про незламну борчиню за незалежність України Славу Стецько; покровительку Тернополя святу Теклю; всесвітньовідому мандрівницю і тревел-блогерку Софію Яблонську; "Незрівнянну мадам Баттерфляй" Соломію Крушельницьку.

Учасниці заходу навчилися розмовляти старою тернопільською балачкою; вивчили цікаві назви страв 100-річної давнини і навіть спробували відчути себе акторками театру "Руська бесіда" Катериною Рубчаковою і Софією Стадниковою.

Звісно, не обійшлося і без згадки про рідний Херсон - про "українського соловейка" Оксану Петрусенко, яка почала свою мистецьку кар'єру саме у нашому місті.

Далі буде...





Напишіть свій коментар

Введіть число, яке Ви бачите праворуч
Якщо Ви не бачите зображення з числом - змініть настроювання браузера так, щоб відображались картинки та перезагрузіть сторінку.