on-line с 20.02.06

Арт-блог

03.11.2020, 10:46

Ноябрь-2020

Мне мил ноябрь - предшественник зимы, Хоть самодур и нравом переменчив, С дождём и снегом, властью ранней тьмы, При свете фонарей почти застенчив... Люблю туманы, хруст подстывших луж, Незрячесть к лицам, дом с горячим чаем Ноябрь суров и сентиментам чужд, Скуп на цвета... Но так порой отчаян! Вдруг впустит солнце. И оно, спеша, День рассветит, раскрасит, отогреет... Весна - и только. Вот тогда Душа Вся встрепенётся и ...зазеленеет Алла Мироненко

Случайное фото

Голосование

Что для вас служит основным источником информации по истории?

Система Orphus

Start visitors - 21.03.2009
free countersКалендарь событий

  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930   

Новости региона

22.09.2021, 13:53

Херсон, Миколаїв та Каховка влаштують фьюжн і батл: 25 вересня відбудеться літературний фестиваль «Молода Еллада»

22.09.2021, 13:47

Херсонський Палац дитячої та юнацької творчості запрошує на День відкритих дверей

22.09.2021, 10:12

Чи подорожчають квитки у херсонських театрах?

> Новости региона > "Посмішка мрії": у херсонському обласному онкологічному диспансері відкрилась виставка картин
Все новости

"Посмішка мрії": у херсонському обласному онкологічному диспансері відкрилась виставка картин

04.08.2021 10:39

 

 

"Посмішка мрії". Так називається виставка робіт херсонського художника Віктора Лисенка. Віктор - професійний музикант та майстер з ремонту музичних інструментів. На полотні, за його словами, автор виражає музику кольорів своєї душі.

В арсеналі художника близько сотні картин. Серед яких акварель, живопис, художня чеканка по металу та іконопис. На виставці представлено 41 картину херсонського художника Віктора Лисенка. У своїй роботі, розповідає автор, надихається творчістю Пабло Пікассо. Додає, що вкладає в них свої картини, що колись бувало, що щось снилося. Каже, бувало таке, що вночі прокидався і до мольберта підходив і щось робив.

Проєкт "Галерея життя" в обласному онкологічному диспансері працює протягом 5 років, розказує молодша сестра Вікторія Шарунова. Започаткували його з метою арттерапії для пацієнтів та лікарів закладу.

"Такий артпроєкт для наших хворих, для наших працівників, бо робота медика – це тяжко і відбувається вигорання, але ми лікуємо. Нам потрібен завжди настрій є. Така творча допомога, яка дає сил. Тому ми для наших пацієнтів придумали таку "Галерею життя", якій вже 5 років і наші пацієнти дуже вдячні, бувають такі моменти, коли знімаєш картини і зала порожня і вони приходять до нас і питають, коли будуть інші картини", - розповіла Вікторія Шарунова.

Головна лікарка диспансеру Ірина Сокур розказує, щомісяця представляють нову експозицію. Цього разу вперше у галереї виставляють картини в техніці абстракціонізм.

"Кожного разу ми відкриваємо нові імена Херсонщини. Нам дуже приємно, що Херсонщина така плодовита на таланти і кожного разу це різні художники, які працюють в різних техніках. Зараз у нас виставка абстракціонізму. Це таке сучасне мистецтво, яке передає більше емоції", - каже Ірина Сокур.

Арттерапія позитивно впливає на стан пацієнтів, каже Алла Радіонова. Жінка приїхала на лікування. Картини, говорить, допомагають відволіктися від сумних думок.

"Я приїхала сюди на лікування. Тільки перший день у лікарні і випадково зайшла сюди. Мені дуже подобається ця галерея, це такий острівець емоцій, яких іноді хворим не вистачає. Чудово, що придумали таку ідею і втілили її у життя", - розповіла пацієнтка.

Джерело інформації

Напишите свой комментарий

Введите число, которое Вы видите справа
Если Вам не видно изображения с числом - измените настройки браузера так, чтобы отображались картинки и перезагрузите страницу.