on-line с 20.02.06

Арт-блог

03.11.2020, 10:46

Ноябрь-2020

Мне мил ноябрь - предшественник зимы, Хоть самодур и нравом переменчив, С дождём и снегом, властью ранней тьмы, При свете фонарей почти застенчив... Люблю туманы, хруст подстывших луж, Незрячесть к лицам, дом с горячим чаем Ноябрь суров и сентиментам чужд, Скуп на цвета... Но так порой отчаян! Вдруг впустит солнце. И оно, спеша, День рассветит, раскрасит, отогреет... Весна - и только. Вот тогда Душа Вся встрепенётся и ...зазеленеет Алла Мироненко

Случайное фото

Голосование

Что для вас служит основным источником информации по истории?

Система Orphus

Start visitors - 21.03.2009
free countersКалендарь событий

  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930   

Новости региона

27.09.2021, 14:11

У Херсоні відбудеться фестиваль LEGIO Historica

27.09.2021, 14:00

На відкритті театрального сезону в Херсоні презентують виставу за п’єсою іспанського драматурга

24.09.2021, 14:18

Придбали ролі на аукціоні та готуються до вистави. У Херсоні пройшла репетиція акторів-аматорів

> Новости региона > "Мовою художника": у центрі служби крові відкрилась виставка викладачок херсонського вишу
Все новости

06.07.2021 09:34

"Мовою художника": у центрі служби крові відкрилась виставка викладачок херсонського вишу

 

У Херсонському обласному центрі служби крові відкрилась виставка художниць, викладачок Херсонського державного університету Анастасії Іщенко та Юлії Гриценко.

Художниця Юлія Гриценко обрала для виставки 30 картин. Доноркою ще не доводилось бути, але готова спробувати, - розказала вона.

"Живопис для мене є ключовим жанром. У творчості моїй, як бачите, переважають квіти, пейзажі. У техніці, наприклад, акрилом найбільш знаковою роботою можна назвати цей диптих «Маки». Вона виконана буквально минулого тижня. Вклала душу, натхнення, адже зараз найквітучіша пора року. Диптих «Маки» - це один вечір. Якщо бути більш точною – 4 години", - говорить художниця.

Анастасія Іщенко підготувала 19 робіт. Найулюбленішу картину «Іриси» малювала пів року.

"Це - мої улюблені квіти. Мені дуже хотілось малювати. Це був мій перший холст два метри. Мені дуже хотілося намалювати багато ірисів, вони відцвітали й хотілося їх перенести. Обирали такі роботи світлі, доброзичливі, щоб підняти настрій донорам", - каже Анастасія.

Мати Анастасії, Вікторія Кононенко розказала, що з 5 років дівчину віддали у художню школу, щоб розвивалась. Як виявилось, що це стало її улюбленою справою, її фахом.

Художниці були студентками кафедри образотворчого мистецтва і дизайну держуніверситету. Зараз працюють там викладачками.

Віталій Ракович, завідувач кафедри образотворчого мистецтва і дизайну Херсонського державного університету, говорить, що пов'язати два стилі - дуже складно.

"І підготовка, я спостерігав, була досить непроста. Досить відповідальна, що вони рефлексують як педагоги, як їх будуть приймати майбутні здобувачі. Але вони справились і подали таку позитивну виставку", - розповів Віталій Ракович.

Микола Левченко, декан факультету культури та мистецтв Херсонського державного університету, розказує про те, як різняться етапи підготовки до виставки.

"Якщо ми згадаємо перегляди, які відбуваються кожні три місяці на кафедрі, зрозуміло, що етапи дуже разючі та зміни відбуваються постійно. Митець не може стояти на місці", - говорить декан факультету.

Художні виставки проводять у центрі служби крові більше ніж три з половиною років. Раніше їх присвячувати до дат і подій. Зараз – кожні два-три місяці виставки змінюють. Картини викладачок Херсонського держаного університету тут вперше, - розказала Ганна Лагутіна, виконувачка обов’язків директора Херсонського обласного центру служби крові

"Знаєте, дивовижна виставка і роботи. Все таке тепле, соковите, яскраве. Просто надзвичайне! Донори приходять і поки записуються в реєстратурі на обстеження або чекають аналізи, бачу, як в них сяють очі, пишуть у книзі відгуків, що вдячні. Мені дуже подобається море на картинах та натюрморти", - продовжує Ганна Лагутіна.

Реєстраторці Аллі Безпалій найбільше подобаються маки та іриси.

"Нам дуже подобається. Картини надихають, картини дають нам натхнення для роботи. Дуже гарний настрій після них. Дуже задоволені, що проходять ці виставки", - говорить жінка.

Виставка в обласному центрі служби крові триватиме до кінця вересня.

Джерело

Напишите свой комментарий

Введите число, которое Вы видите справа
Если Вам не видно изображения с числом - измените настройки браузера так, чтобы отображались картинки и перезагрузите страницу.