on-line с 20.02.06

Арт-блог

03.11.2020, 10:46

Ноябрь-2020

Мне мил ноябрь - предшественник зимы, Хоть самодур и нравом переменчив, С дождём и снегом, властью ранней тьмы, При свете фонарей почти застенчив... Люблю туманы, хруст подстывших луж, Незрячесть к лицам, дом с горячим чаем Ноябрь суров и сентиментам чужд, Скуп на цвета... Но так порой отчаян! Вдруг впустит солнце. И оно, спеша, День рассветит, раскрасит, отогреет... Весна - и только. Вот тогда Душа Вся встрепенётся и ...зазеленеет Алла Мироненко

Случайное фото

Голосование

Что для вас служит основным источником информации по истории?

Система Orphus

Start visitors - 21.03.2009
free countersКалендарь событий

 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930    

Новости региона

15.06.2021, 15:39

У липні херсонці зможуть відвідати фестиваль театрів "Молоко"

15.06.2021, 15:36

У Херсоні учасники аукціону знайомились зі своїми ролями у виставі "12 стільців"

15.06.2021, 15:07

Палац Фальц-Фейнів у селі Новочорномор’я

Подалі від цивілізації
 

"Хочемо на кілька століть назад", - сказали київські діти батькам, і сім'я з квартири на 17 поверсі тимчасово переселилася до сільської хати у Великій Кардашинці...

Для господині оселі Людмили Пантак це був перший досвід у сфері сільського зеленого туризму. А недавно її гостями стали ще й херсонські журналісти під час виїзного засідання прес-клубу реформ. Людмила Іванівна розповіла:
- Потрібно для цього небагато - окрема кімната зі свіжою постіллю та 3-разове харчування. Умовою моїх гостей було, щоб на столі завжди стояв мед і свіже молоко. Платили вони за все 25 грн. за дорослого і 15 грн. за дитину на добу. Зараз на селі дуже важко. Живемо з того, що росте на городі. Можливо, ця нова справа нам допоможе.
Головними клієнтами сільського зеленого туризму у світі є жителі великих міст, іноземці та мисливці.
Організатори з обласного відділення Спілки сприяння розвитку зеленого туризму сподіваються, що новий вид заробітку призупинить потік людей із села, дасть додатковий заробіток фермерам. Осередки Спілки є вже в Голій Пристані і Малокаховці.
- Коли створимо базу даних селянських садиб, готових приймати туристів (зараз над цим працюємо), люди поїдуть до нас, - упевнена голова відділення обласної Спілки Олена Тарасенко.
- Тільки треба визначитися з цінами, щоб було вигідно і селянам, і туристам, випустити побільше рекламної продукції та врахувати всі правові аспекти.
У травні цього року Верховна Рада ухвалила Закон "Про особисте селянське господарство", де говориться, що зелений туризм відноситься до особистого селянського господарства, яке не стосується підприємницької діяльності. Незалежні юристи вважають, що в такому разі селянину не треба ні оформлятися приватним підприємцем, ні купувати ліцензію, ні платити податки.
Інша точка зору у начальника відділу зв'язків із громадськістю ДПА у Херсонській області Ольги Полумісної: "Цей закон поки що не має чіткого механізму виконання. Сільський туризм, як діяльність, направлена на отримання прибутку, є підприємництвом і той, хто цим займається, повинен платити податки". Ольга Леонідівна порадила бажаючим працювати у сфері сільського зеленого туризму реєструватися приватним підприємцем і сплачувати єдиний податок, наприклад, по найму житла - до того часу, поки будуть розроблені механізми виконання закону.

Світлана Смаль
“Вгору” 23.10.2003

 

 

Напишите свой комментарий

Введите число, которое Вы видите справа
Если Вам не видно изображения с числом - измените настройки браузера так, чтобы отображались картинки и перезагрузите страницу.