on-line с 20.02.06

Арт-блог

03.11.2020, 10:46

Ноябрь-2020

Мне мил ноябрь - предшественник зимы, Хоть самодур и нравом переменчив, С дождём и снегом, властью ранней тьмы, При свете фонарей почти застенчив... Люблю туманы, хруст подстывших луж, Незрячесть к лицам, дом с горячим чаем Ноябрь суров и сентиментам чужд, Скуп на цвета... Но так порой отчаян! Вдруг впустит солнце. И оно, спеша, День рассветит, раскрасит, отогреет... Весна - и только. Вот тогда Душа Вся встрепенётся и ...зазеленеет Алла Мироненко

Случайное фото

Голосование

Что для вас служит основным источником информации по истории?

Система Orphus

Start visitors - 21.03.2009
free countersКалендарь событий

  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930   

Новости региона

16.09.2021, 12:02

У Херсоні до Дня міста відбудеться циркове шоу

16.09.2021, 11:41

Запорізькі археологи знайшли на Херсонщині середньовічну піч часів Київської Русі

16.09.2021, 11:20

У Херсоні з'явився кримськотатарський громадсько-культурний простір

> Темы > Литература > Литераторы в Таврии > Праздник весны и любви

Свято весни та кохання

Чергове святкове засідання Каланчацького поетичного клубу любителів та шанувальників літературного слова «Дивослово» (Організатор і керівник бібліотекар Інна Красновська) було проведено за темою «Жінка, Весна і Кохання». Адже все на Землі від Жінки: Любов і Материнство, Краса і Весна, Життя і Ніжність, Натхнення і Творчий Злет, Музика і Поезія...

На поетичну зустріч, звичайно ж, прийшли постійні учасники клубу - місцеві самодіяльні поети та поділились своїми останніми ліричними надбаннями: Людмила Леоновець, Анатолій Суганяк, Євген Ейсмонт..., жителі селища - закохані в поетичне слово: Ірина Лагіенко начальник відділу культури і туризму райдержадміністрації, Світлана Харченко секретар Каланчацької селищної ради, Надія Куюн Голова Районної Ради ветеранів, Лідія Кишинівська Голова громадської організації «Первоцвіт», Олександр Куюн депутат Ка-ланчацької селищної ради та багато багато інших, завітали нові таланти, поетично та музично обдаровані люди, що поповнили постійно зростаючий склад творчого осередку «Дивослово»: Олексій Пометун, Андрій Окул, Олег Крайнов учасник всеукраїнських програм «Карооке на майдані» та «Шанс»... Тепло зустріті оплесками, пролунали зі скарбнички «Дивослова» вірші Петра Бігана та Петра Герасимчука, твори сьогоднішніх учасників клубу Сергія Чурая, Олександра Тупиці, Юлії Шовкун (Стринжі) та інших.

Кожна людина, кожен народ має свої святині. До таких Святинь належить любов до Матері, яка подарувала життя, виростила, викохала, випестила кожного з нас. Мабуть, не вистачить усіх скарбів земних, щоб оцінити силу материнської любові. Проходять роки, віки, а материнська любов завжди залишається незмінною, ні в просторі, ні в часі. Саме про це було чергове слово... Майже рік тому до клубу завітала чарівна жіночка, наша самодіяльна поетеса Людмила Леоновець і з першого разу полонила серця колег своєю красою поетичного слова. Саме вона присвятила віночок віршів найріднішій душі - Матусі.

Олег Крайнов, гість свята, учасник всеукраїнських телепередач «Караоке на Майдані» та «Шанс», переконав усіх у тому, що Жінка - істота Небесна, така ж вічна і незбагненна, як зоряне оточення нашої планети. У посвяту їй він виконав пісню-гімн жінкам Таврійського краю «Королева із Каланчака» на слова наших земляків Петра Бігана на музику Вадима Куршпіля. До речі, на вірші Петра Бігана написано чимало чудових пісень. Декілька з них пролунали й зараз у виконанні вокального ансамблю «Южаночка» Партизанського селищного будинку культури: «Плинуть хмаринки», «Білим цвітом - фатою...»

Щирими довго не - змовкаючими оплесками зустріли присутні вірш - посвяту Анатолія Суганяка своїй дружині Любові Олексіївні. А Євген Ейсмонт вважає себе прозаїком, але до засідання клубу написав вірші любій Музі-«половинці» Люсі та одержав від дружини поетичну відповідь.
Професійно складений сценарій поетичного дійства, талановиті ведучі Інна Красновська та Ірина Добровольська, участь постійних помічників - вокального ансамблю «Южаночка» Партизанського селищного будинку культури, виступ шанувальників ліричної поезії, надало романтизму, ніжності, ліричного настрою, навіяло всеохоплюючий ніжний подих весни. У бібліотеці відбулося справжнє Свято Весни та Кохання. Незважаючи на нічні березневі заморозки...

Надія ФЕДКЄВИЧ, директор Каланчацької ЦБС.
Наддніпрянська правда.-06.03.2009

 

Напишите свой комментарий

Введите число, которое Вы видите справа
Если Вам не видно изображения с числом - измените настройки браузера так, чтобы отображались картинки и перезагрузите страницу.