on-line с 20.02.06

Арт-блог

03.11.2020, 10:46

Ноябрь-2020

Мне мил ноябрь - предшественник зимы, Хоть самодур и нравом переменчив, С дождём и снегом, властью ранней тьмы, При свете фонарей почти застенчив... Люблю туманы, хруст подстывших луж, Незрячесть к лицам, дом с горячим чаем Ноябрь суров и сентиментам чужд, Скуп на цвета... Но так порой отчаян! Вдруг впустит солнце. И оно, спеша, День рассветит, раскрасит, отогреет... Весна - и только. Вот тогда Душа Вся встрепенётся и ...зазеленеет Алла Мироненко

Случайное фото

Голосование

Что для вас служит основным источником информации по истории?

Система Orphus

Start visitors - 21.03.2009
free countersКалендарь событий

    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Новости региона

18.10.2021, 12:19

Приймаються заявки на 16-ий Всеукраїнський конкурс мультимедійних проектів «Врятувати від забуття»

15.10.2021, 09:06

У бібліотеці розпочав свою роботу інклюзивний креативний майданчик «Пізнай мене через творчість»

13.10.2021, 11:17

Як Херсон відзначатиме День захисників і захисниць України

> Туризм, отдых, развлечения > Туризм в Таврии > Пустелю облюбували туристи і науковці

Пустелю облюбували туристи і науковці

Національний природний парк «Олешківські піски» створений недавно, але кількість бажаючих відвідати його територію невпинно зростає. Своєю унікальністю та неповторністю він приваблює туристів та науковців не тільки з України, а навіть з Європи. Як повідомила завідувач відділу еколого-освітньої роботи та рекреаційного благоустрою парку Алла Лазарева, у червні вчені Варшавського університету (Польща), Національного парку Корос-Марос (Угорщина), університету Святого Іштвана (Угорщина), Стокгольмського університету (Швеція), музею Природи в Шегеді (Угорщина), Київського національного університету їм. Тараса Шевченка, Одеського університету імені І.І. Мечникова, Інституту ботаніки імені М. Г. Холодного НДНУ, Херсонського державного університету провели міжнародну експедицію курганами та заповідниками півдня України. Маршрут експедиції проліг і через «Олешківські піски», де науковці вивчали флору.
Побувала в Національному природному парку і екскурсійна група журналістів, які брали участь у ІІІ Міжнародному туристичному форумі, що проходив у Скадовську.

На території науково-дослідного природоохоронного відділення «Раденське» телеканал СТБ знімав реалїті-шоу «Кохана, ми вбиваємо дітей!». У цій же місцині для студентів Херсонського державного університету науковці парку проводять екскурсії по екологічній стежці «Олешківською пустелею». Вони знайомлять студентів з рослинним та тваринним світом Херсонщини. Національний парк має величезну природну, духовну, наукову, естетичну, рекреаційну та історико-культурну цінність. Він стабілізує екологічну безпеку в регіоні та сприяє збереженню біологічного та ландшафтного різноманіття піщаних масивів. Своїм девізом співробітники «ОлешкІвських пісків» обрали вислів: «боротьбу за охорону природи не можна програти!». Напередодні професійного свята — Дня працівників природно-заповідної справи — Міністерство екологи та природних ресурсів України привітало працівників національного природного парку «Олешківські піски» й побажало їм успіхів та сміливості відстоювати право природи на життя.

Анатолій Яїцький
"Новий день".- №29(5076).- 18.07.2013.- стр. 20

Напишите свой комментарий

Введите число, которое Вы видите справа
Если Вам не видно изображения с числом - измените настройки браузера так, чтобы отображались картинки и перезагрузите страницу.