on-line с 20.02.06

Арт-блог

03.11.2020, 10:46

Ноябрь-2020

Мне мил ноябрь - предшественник зимы, Хоть самодур и нравом переменчив, С дождём и снегом, властью ранней тьмы, При свете фонарей почти застенчив... Люблю туманы, хруст подстывших луж, Незрячесть к лицам, дом с горячим чаем Ноябрь суров и сентиментам чужд, Скуп на цвета... Но так порой отчаян! Вдруг впустит солнце. И оно, спеша, День рассветит, раскрасит, отогреет... Весна - и только. Вот тогда Душа Вся встрепенётся и ...зазеленеет Алла Мироненко

Случайное фото

Голосование

Что для вас служит основным источником информации по истории?

Система Orphus

Start visitors - 21.03.2009
free countersКалендарь событий

    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Новости региона

22.10.2021, 15:09

Предметна фотозйомка: секрети та поради від професійного фотохудожника

21.10.2021, 11:07

Юні херсонці стали дипломантами ІІІ Всеукраїнського фестивалю культури та творчості людей з інвалідністю «Сузір'я любові»

19.10.2021, 16:28

В Скадовську відкриється музей "Таємниці острова Джарилгач"

Радіація в нормі. Всі - на море!

Заступник голови облдержадміністрації Андрій Граділь спростовує чутки про аварію на Південно-українській атомній електростанції. За його словами, ці чутки розпускають конкуренти по курортному бізнесу, вони мають на меті зірвати курортний сезон на Херсонщині.

Тому Андрій Граділь запрошує всіх нічого не боятися та їхати у наші санаторії й пансіонати - там якраз навели марафет.
Найдинамічніше в області, за словами пана Граділя, розвивається Арабатська Стрілка. Там, окрім озеленення, ремонту доріг та лікарні, капремонту каналізаційного колектора планується провести й рекультивацію земель - щоб запобігти розмноженню комарів.

Село Шасливцеве хочуть оголосити курортом державного значення, готують необхідні документи. А Скадовськ має шанси вже цього року стати держкурортом. Як розповів Андрій Граділь, до подання проекту закону про це в Кабмін і Верховну Раду лишається кілька місяців: проект землеустрою щодо організації та встановлення меж території округу та зон санохорони курорту пройшов експертизу, лишилося отримати позитивні висновки головного санлікаря України. Андрій Граділь надіється, що парламент проголосує за законопроект цього року.

Влітку в Лазурному хочуть почати укріплювати прибережну смугу. За словами Андрія Граділя, в держбюджеті на поточний рік закладали 50 млн. грн. на берегоукріплення, але на всю Україну. І зараз ті гроші вже віддали Закарпаттю на захист від зсувів. Андрій Граділь днями поїде до міністра освіти Станіслава Ніколаєнка, відомство якого має 5 пансіонатів в Лазурному, тому воно має теж взяти участь в берегоукріплювальних роботах. Інші джерела фінансування - надходження до місцевих бюджетів від продажу земель під пансіонатами та внески приватних закладів відпочинку.

Щоб облаштувати берегову смугу завдовжки 80 м і завширшки 60 м, треба 2 так звані буни - важкі конструкції з каміння, поміж якими територія бетонується. Інша ідея берегоукріплення - так званий "кишеньковий пляж", коли поміж бунами не заливають бетон, а насипають пісок. У Лазурному до пансіонату "Буревісник" хочуть зробити буни, а від нього до пансіонату "Будівельник" проекспериментувати з "кишеньковим пляжем". Ідею штучних рифів проектувальники не підтримали - мовляв, дорого й менш ефективно, ніж бетонування.

Мельникова Н.
Вгору.-24.05.2007

Напишите свой комментарий

Введите число, которое Вы видите справа
Если Вам не видно изображения с числом - измените настройки браузера так, чтобы отображались картинки и перезагрузите страницу.