on-line с 20.02.06

Арт-блог

06.09.2018, 13:50

Вересень-2018

Знову Вересень приїхав На вечірньому коні І поставив зорі-віхи У небесній вишині. Іскор висипав немало На курний Чумацький шлях, Щоб до ранку не блукала Осінь в зоряних полях. Р.Росіцький

Випадкове фото

Голосування

Що для вас є основним джерелом інформації з історії?

Система Orphus

Start visitors - 21.03.2009
free counters



Календар подій

1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     

Новини регіону

19.04.2024, 15:15

Проєкт «Вишивана Херсонщина»

До Дня Вишиванки започаткований проєкт «Вишивана Херсонщина». Для ...
19.04.2024, 11:56

На Херсонщині понад 10 000 пам'яток історії та культури. У якому стані більшість з них зараз — невідомо — ОВА

  У якому стані наразі перебувають більшість пам'яток історії ...
19.04.2024, 11:45

"Не занурити в глибину навколишнього жаху, а подарувати посмішку", - херсонська художниця Яна Голуб'ятникова

  Наразі в роботах херсонської художниці Яни Голуб'ятникової не ...
> Новини регіону > Дракони та орки: у Херсоні митці створюють скульптури фантазійних істот
Всі новини

Дракони та орки: у Херсоні митці створюють скульптури фантазійних істот

10.08.2021 16:24

 

 

Динозаври, орки та інші фантазійні істоти. Все це роблять скульптори та художники з Херсона.Тварини з бетону, пластику та пінопласту у висоту сягають 5 метрів.

Художник Олександр Тепляков та скульптор Микола Ковинєв разом з іще двома товаришами, скульпторами Олегом Степанським та Миколою Алєксєєвим створюють фантазійні скульптури. Над орком та драконом працювали близько 5 місяців.

"Це бетон, метал, основа – конструкція з металевих дротів, каркас, потім натягується металева сітка, набивається пінопластом для того, аби вагу зменшити. Потім цемент, чорнова накидка, основна і текстура, коли він повністю готовий тоді моя черга – я беру фарби і розмальовую", - говорить художник Олександр Тепляков.

Олександр - професійний художник, від настінного розпису, портретів та дружніх шаржів перейшов до скульптури. З фантазійної трійки Олександр презентував лавового дракона. Говорить, це міфологічна істота, він сидить на вулкані, сам жаростійкий, бахнув у лаву хвостом, але від цього не розлетівся. Каже, його товариш Олег Степанський робив форму і він вдало зробив текстуру. Власне дракон не з бетону, в основі - арматура металева, потім йде піна, сітка, далі – полімери, пластик, смола.

Кожен з трьох фантазійних персонажів має свою історію. Віверна, говорить Олександр, була найскладнішою.

"Ця красуня віверна, дівчинка. Вона відрізняється від дракона. Якщо дракон окрім крил має передні лапи, то у віверни лапи і крила одне ціле. Це одна з моїх найулюбленіших істот. Її робив молодий скульптур Микола Алєксєєв. Він його повністю переробив, вигнув, тому скульптура отримала цікаву динаміку", - розповів Олександр Тепляков.

Для Миколи Ковинєва цей лавовий дракон став першою скульптурою в житті. Чоловік каже, раніше навчався в художній школі потім закинув. Був військовим, потім приїхав побачив роботи і запитав, чи можна спробувати, потрапив на цю фігуру. І зварював, і цемент, і бетон, було тяжко, але цікаво.

Процесом Микола захопився настільки, що творчих планів має багато. Зараз працює над наступною скульптурою.

"Наша робота під назвою Насгул. Меч вже зроблений і перчатки, виковані ковалем, далі – плащ і будемо думати, як його зробити, щоб вигляд був як справжній", - говорить Микола Ковинєв.

Джерело інформації 





Напишіть свій коментар

Введіть число, яке Ви бачите праворуч
Якщо Ви не бачите зображення з числом - змініть настроювання браузера так, щоб відображались картинки та перезагрузіть сторінку.