on-line с 20.02.06

Арт-блог

02.12.2021, 10:49

І перший сніг, і плавний супокій. Цвіте різдвяник — в домі тихе свято. Так мало нам потрібно й так багато – всього в нас є на вуличці вузькій.

Случайное фото

Голосование

Что для вас служит основным источником информации по истории?

Система Orphus

Start visitors - 21.03.2009
free countersКалендарь событий

  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Новости региона

02.12.2021, 14:57

У Скадовську пройде виставка робіт відомого французького фотохудожника українського походження Юрія Білака

02.12.2021, 10:43

Місто урочисто відзначить переможців проекту-премії “Золота молодь Херсона-2021"

02.12.2021, 10:37

Херсонська школярка стала переможницею фестивалю «STAR WAVES-2021»

> Новости региона > Грають актори, поліціянти, медики: у Херсоні відзняли фільм для молоді "Заручники"
Все новости

Грають актори, поліціянти, медики: у Херсоні відзняли фільм для молоді "Заручники"

02.10.2021 12:13

 

 

30 вересня у Херсоні завершили зйомки навчального фільму "Заручники". Це – короткометражка для школярів та студентів, у якій зібрали поради, як поводитися у випадку нападу терористів.

Вибухи, перестрілка та передача викупу. 30 вересня останній знімальний день короткометражного фільму "Заручники". Знімають сцену у кіноконцертній залі, за сценарієм терористи захопили глядачів.

"Сьогодні знімають сцену, як виводять заручників і передають дітей, які потрапили у заручники і проходить передача викупу і цих заручників", - каже статистка фільму "Заручники" Наталя Скакун.

Владислава та Роман – головні герої фільму. За сценарієм вони – підлітки, які прийшли до кінотеатру і їх захопили терористи. Знятися у фільмі, розказують, вирішили, щоб допомогти іншим.

"Я вирішила зніматися у цьому фільмі, щоб підлітки та люди знали, як поводитися в таких ситуаціях", - каже акторка фільму Владислава Скакун.

"Це допоможе нашим підліткам українським знати, як діяти в таких ситуаціях, коли раптово тебе захоплять, можливо, в театрах, школах, автобусах, тому що в Україні трапляються такі ситуації, коли терористи захоплюють людей. І взагалі, це допоможе не тільки підліткам знати, як діяти, але і взагалі людям різного віку, тому що у нас представлена і жінка похилого віку, і іноземець", - розказав актор фільму "Заручники" Роман Гринчук.

Петро Буянов вперше бере участь у зйомках фільму. Він грає терориста, який разом з поплічниками захоплює людей у заручники заради викупу.

"Я виконую роль поганого хлопця – терориста, який вирішив зі своєю командою поживитися на співчутті влади до дітей. В Україні на цей час дуже мало пізнавальних, навчальних матеріалів, які можуть підготувати населення, дітей насамперед, тому що вони – найвразливіша верства населення у нашому суспільстві до таких надзвичайних ситуацій, як захоплення у заручники. Тобто, які дії вони повинні виконувати, що вони повинні робити і для чого це потрібно робити, насамперед, щоб залишитися живими", - каже Петро Буянов.

Ігор просить не називати його прізвища, щоб зберегти інтригу. Він – ініціатор проєкту і у фільмі грає роль одного з терористів.

"Це - наш другий проєкт. Перший проєкт ми відзняли 2020 року. Фільм називається "Небезпечні іграшки", - говорить Ігор.

Крім акторів у фільмі "Заручники" грають і реальні поліціянти, рятувальники, медики.

"Є і представники силових структур, є представники МНС, є представники групи швидкого реагування "ВЛАД". Ми провели дуже багато роботи. Зйомки тривають 5 місяців", каже ініціатор проєкту Ігор.

Презентувати фільм планують у грудні цього року.

Джерело інформації

Напишите свой комментарий

Введите число, которое Вы видите справа
Если Вам не видно изображения с числом - измените настройки браузера так, чтобы отображались картинки и перезагрузите страницу.