on-line с 20.02.06

Арт-блог

03.11.2020, 10:46

Ноябрь-2020

Мне мил ноябрь - предшественник зимы, Хоть самодур и нравом переменчив, С дождём и снегом, властью ранней тьмы, При свете фонарей почти застенчив... Люблю туманы, хруст подстывших луж, Незрячесть к лицам, дом с горячим чаем Ноябрь суров и сентиментам чужд, Скуп на цвета... Но так порой отчаян! Вдруг впустит солнце. И оно, спеша, День рассветит, раскрасит, отогреет... Весна - и только. Вот тогда Душа Вся встрепенётся и ...зазеленеет Алла Мироненко

Случайное фото

Голосование

Что для вас служит основным источником информации по истории?

Система Orphus

Start visitors - 21.03.2009
free countersКалендарь событий

    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Новости региона

26.10.2021, 14:02

Секрети інтерв’ювання та особливості роботи у відеоредакторах: на інклюзивному креативному майданчику триває навчання

26.10.2021, 13:58

Учасники проєкту «Інклюзивний креативний майданчик "Пізнай мене через творчість"» продовжують опановувати хитрощі акторської майстерності

25.10.2021, 14:48

У Херсоні відновлюють вінтажні десерти

> Новости региона > Придбали ролі на аукціоні та готуються до вистави. У Херсоні пройшла репетиція акторів-аматорів
Все новости

24.09.2021 14:18

Придбали ролі на аукціоні та готуються до вистави. У Херсоні пройшла репетиція акторів-аматорів

23 вересня херсонці, які придбали ролі на аукціоні, прийшли на репетицію вистави. Навесні обласний музично драматичний театр ім. Куліша в рамках експерименту продав їм право зіграти героїв роману Ільфа і Петрова "12 стільців".

Відчути себе справжніми артистами та зіграти у прем’єрній виставі зможуть 15 херсонців, які придбали ролі на аукціоні, що проводили в обласному театрі. Для професійних акторів, говорить режисер Сергій Павлюк, залишили тільки три ролі, всі інші зіграють новачки.

"Коли люди все-таки знайшли себе у своєму житті, реалізувалися і їм цього замало і вони приходять до театру і це кльово. Інколи актори не так хочуть, як люди з вулиці, які приходять до нас. Процес основний зараз тільки буде починатися. Після аукціону минув певний час. Є певний такий особистий творчий режисерський процес. Ми збиралися, працювали хори, балет, потрохи розминаємо їх, а от зараз буквально з сьогоднішнього дня почнеться дуже плідна робота з акторами. Хотів, щоб люди з вулиці зрозуміли, що театр це дуже складний процес, це неймовірно складний процес", - говорить режисер.

Вікторія Новицька – головна редакторка літературного журналу. На великій сцені, розповідає жінка, виступатиме вперше. Їй дістала роль поета Нікіфора Ляпіса-Трубецького, яку переробили на жіночу.

"Роль мені просто подарували. Я, як кожна дівчинка напевно, з дитинства мріяла зіграти якусь роль у театрі чи кіно, завжди хотіла потрапити на обкладинку глянцевого журналу і займатися чимось таким важливим, що залишить слід в історії культури. Мій чоловік про це знав і зробив мені такий подарунок", - говорить Вікторія Новицька.

Продавали ролі на двох аукціонах, розповідає генеральний директор театру Олександр Книга, стартувала ціна від 12 тисяч гривень.

"Ідея виникла у нашої молоді. Вони запропонували, щоб якимось чином збурити соціум херсонський, привернути увагу до театру і втілити мрію тих людей, які мріяли, але в силу якихось обставин ніколи не могли потрапити у театр. Ідея виявилася цікавою, вона отримала резонанс певний і до нас прийшли люди, які із задоволенням ходять на репетиції, їм це подобається", - розповів Олександр Книга.

Першим на репетицію прийшов Кирило Доценко, у виставі, розповідає чоловік, грає роль протилежну його життю.

"Я працюю адвокатом. В принципі сама професія передбачає те, що потрібно акторську майстерність опановувати. Дізнався від своїх друзів і взяв участь в аукціоні. Дісталася роль Монтера Мечникова. Хоча сам не п’ю, але граю роль людини, яка любить випивати", - каже Кирило Доценко.

До вистави готуються і професійні актори театру, якщо хтось з аматорів не зможе виступити у виставі. Прем’єра відбудеться 24 грудня цього року. Квитки на виставу у театрі планують продавати з жовтня.

Джерело

 

Напишите свой комментарий

Введите число, которое Вы видите справа
Если Вам не видно изображения с числом - измените настройки браузера так, чтобы отображались картинки и перезагрузите страницу.