on-line с 20.02.06

Арт-блог

02.12.2021, 10:49

І перший сніг, і плавний супокій. Цвіте різдвяник — в домі тихе свято. Так мало нам потрібно й так багато – всього в нас є на вуличці вузькій.

Случайное фото

Голосование

Что для вас служит основным источником информации по истории?

Система Orphus

Start visitors - 21.03.2009
free counters



Календарь событий

1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     

Новости региона

03.12.2021, 10:59

У «Гончарівській вітальні» відбулося відкриття художньої виставки

03.12.2021, 10:52

Херсонців запрошують до участі у конкурсі «Час творити дива»

03.12.2021, 10:44

Херсонські шеф-кухарі потрапили до рейтингу кращих кулінарів України

> Новости региона > Програма «Таврійського тижня мистецтв/Zабалка-2021 (Tavria Art Fest)»
Все новости

09.11.2021 15:16

Програма «Таврійського тижня мистецтв/Zабалка-2021 (Tavria Art Fest)»

«Таврійський тиждень мистецтв/Zабалка-2021 (Tavria Art Fest)» відбудеться 13-19 листопада у Херсонській обласній універсальній науковій бібліотеці імені Олеся Гончара (м. Херсон, вул. Героїв Крут, 2) змішаному форматі (онлайн/офлайн). Це – дев`ятий фестиваль, тому його символ – покровителька мистецтв Муза (одна з 9 давньогрецьких богинь). Цим образом ми прагнемо поєднати традиції класичного мистецтва і сучасні тенденції. Нашу ідею підкріплює слоган фесту – «Від класики до сучасності». Долучайтеся! Довідки та пропозиції за тел.: (0552) 22-64-48

ПРОГРАМА "ТАВРІЙСЬКОГО ТИЖНЯ МИСТЕЦТВ/ZАБАЛКА-2021" 

Дата

Час

Назви заходів

Формат заходів

Учасники

Де подивитися онлайн/офлайн

13.11.21, субота

10.00

«Від класики до сучасності»

Урочисте відкриття Фестивалю

Звернення директора ХОУНБ ім. О.Гончара Коротун Н.І. до учасників і глядачів фестивалю

https://lib.kherson.ua/

 

https://www.facebook.com/

khersonlibrary

 

https://www.instagram.com/

bibliotekagonchara/

 

YоuTube: https://cutt.ly/dhx2a6f

 

https://artkavun.kherson.ua/

 

https://www.facebook.com/

Artkavun-193611560655332

 

https://cutt.ly/Ohx2QWj

 

10.45

«7 днів таврійського мистецтва»

Оголошення програми фестивалю. Конкурси фестивалю.

Відділ соціокультурної діяльності

 

 

11.30

«На всі руки майстрині»

Огляд робіт аматорського колективу гуртка народної творчості ,,Юні майстрині" Чорнянського будинку культури Таврійської міської ради

Керівниця – Колодич Олена (Чорнянка)

 

 

12.15

«Під знаком Муз»

Інтерв`ю організаторів і натхненників творчого об`єднання «Поетична Шафа»

Мовчан Альона і Плотніков Дмітрій (Херсон)

 

 

13.00

«Натхненні красою»

Відеозапрошення на експозиції учасників фестивалю в виставкових просторах Гончарівки

 

 

 

 

 

13.45

«Створи свій мультфільм на Zабалці!»

Завдання № 1 конкурсу на створення анімаційного фільму під егідою студії «Vivify Lights».

Єпіфанова Яна (Херсон)

 

 

14.30

«Ляльки та феї»

Огляд творчих робіт по дизайну одягу студентів кафедри дизайну ХНТУ

Єрифа Софія, Кулікова Анастасія, Бондаренко Катерина,

Петренко Ірина, Мітелка Ольга (Херсон)

Керівник – к.т.н, доц. Артеменко Марія

 

 

16.00-18.00

«Листопадні читання»

 «Поетична Шафа» на Zабалці

Мовчан Альона та учасники творчого об`єднання «Поетична Шафа» (Херсонщина)

Релакс-зона (4-ий поверх Гончарівки)/

стрім на сторінці заходу у Фейсбуці

 

18.30

«Перетворення:

як звичайні речі стають мистецтвом»

Творча візитка майстрині з художнього розпису посуду і текстилю

Тутова Євгенія (Херсон)

 

  19.15 «Дівчина-весна» Пісня солістки-вокалістки, учениці Музичної школи № 1 м. Херсона Аліпова Юліанна (Херсон)  

 

20.00

Фільм «S[QUARE]D»

 (переможець

V фестивалю незалежного кіно «БАРДАК-2021» (Харків)

 #КіноЗабалка: перегляд фільмів з цьогорічних кінофестивалів Херсонщини та України

Студія Born Vision (Херсон) – Олена Гудкова, Роман Путієнко.  

 

  20.45

Лауреати міжнародного фестивалю аматорського кіно «Кінокімерія-2021»:

 «Мальви»

#КіноЗабалка: перегляд фільмів з цьогорічних кінофестивалів Херсонщини та України

Автори фільму: Добротвор Єлизавета, Виборова Євгенія, Разінькіна Маргарита, Кошельник Анастасія, Графова Дар’я

(Дніпро)

 

14.11.21, неділя

10.00

«Ідеальні жіночі прикраси»

 

Відеовізитка засновниць родинного бренду Гусаченко

Гусаченко Олена і Ольга (Херсон)

3-ій поверх Гончарівки

 

10.45

«Прозорий всесвіт»

Творча візитка художниці-акварелістки

Кучеренко Ірина (Херсон)

3-ій поверх Гончарівки

 

12.15

«Де продати вчорашній день. Одеса. Старокінний базар»

Онлайн-фотовиставка

Колективна робота учасників Київського фотоклубу «9х12» Чекановського Андрія, Циби Володимира, Фаліна Володимира

 

 

 

«Натхненні красою. Пані, панове та панянки»

Огляд експозицій учасників фестивалю в виставкових просторах Гончарівки

Колективна робота учасників Київського фотоклубу «9х12»

3-ій поверх Гончарівки

 

13.00

«Гончарівка крізь епохи»

Реклама екскурсії від проекту «Міфи та бувальщини міста «Річкової зірки»

Бджола Олена (Херсон)

 

 

13.45

«Створи свій мультфільм на Zабалці!»

Завдання № 2 конкурсу на створення анімаційного фільму під егідою студії «Vivify Lights».

Єпіфанова Яна (Херсон)

 

 

14.30

«Натхненні красою. Дві Олени»»

Огляд експозицій учасників фестивалю в виставкових просторах Гончарівки

Мироненко Олена (Херсон): художня виставка «Місце для кроку вперед»

Джикія Олена (Херсон): художня виставка «Пошук»

3-ій поверх Гончарівки

 

15.15

«Східна танцювальна екзотика»

Візитка студії східного танцю та трайблу "Байрамбіка"

 

Жерновкова Олена та студія східного танцю та трайблу "Байрамбіка" (Херсон)

 

 

16.00

«Краса навколо нас»

Онлайн-виставка творчих робіт зразкового художнього колективу «Храм доброго мистецтва»

Центру дитячої та юнацької творчості Каланчацької селищної ради Херсонської області

Керівник колективу - Канівець Олена (Каланчак)

 

 

16.45

«Розмальований світ»

Відеовізитка майстрині з декоративного розпису

Грохольська Ірина (Херсон)

 

3-ій поверх Гончарівки

 

17.00-19.00

Клуб любителів голлівудського нуару у Гончарівці

Перегляд фільму

Керівник клубу – Данилевська Юлія

Центр екологічної інформації

(3-ій поверх Гончарівки)

 

17.30

«Бібліотеки області на Фестивалі

Zабалка-2021»

КЗ "Скадовська міська публічна бібліотека

 

«Славна козацька минувщина»

Онлайн-виставка робіт з дерева на козацьку тематику

Бейко Віктор (Скадовськ)

 

 

18.15

«Войлок – ніжний, практичний, історичний»

Відеовізитка майстрині валяння з войлоку

Барна Людмила (Чорнобаївка)

 

 

18.45

«Таланти дітей»

Онлайн-виставка робіт з бісеру народного художнього колективу, гуртка "Чарівна намистина" (Херсонський центр позашкільної роботи ХМР)

Керівник гуртка – Кубарова Ганна (Херсон)

1-ий поверх Гончарівки (Інтернет-центр)

  19.20 «Синє небо, жовте поле» Пісня солісток-вокалісток, учениць Музичної школи № 1 м. Херсона Сестри Мельничок – Олександріни, Златослави і Владислави (Херсон)  

 

20.00

Фільм «Неймовірні пригоди самотнього старця» (Другий відкритий регіональний фестиваль живого кіно «Лінза-2021», Велика Олександрівка)

#КіноЗабалка: перегляд фільмів з цьогорічних кінофестивалів Херсонщини

Режисер – Дуднік Микола (Херсон)

 

 

20.45

Лауреати міжнародного фестивалю аматорського кіно «Кінокімерія-2021»:

«Розмови. Стосунки вулиці»

#КіноЗабалка: перегляд фільмів з цьогорічних кінофестивалів Херсонщини

Режисер - Роман Кологойда

(м. Пологи,

Запорізька обл.)

 

15.11.21, понеділок

10.00

«Юний талант з Білозерки»

Відео на пісню

«Рідна мати моя»

Ніколаєв Деніс

 (Білозерка)

 

 

10.40

«Яскравий світ Марійки Гайдай»

Відеовізитка інклюзивної художниці

Марія Гайдай

(Приморське)

3-ій поверх Гончарівки

 

11.20

«До 30-річчя Незалежності України»

Відеовізитка херсонської художниці

Стаднік Лілія

(Херсон)

3-ій поверх Гончарівки

 

12.00

«В горах моє серце»

Онлайн-фотовиставка

Барвінська Тетяна (Київ)

 

 

12.35

«Амігурумі: японське мистецтво в херсонському стилі»

Відеоогляд авторських ляльок в стилі амігурумі

Воробйова Юлія (Херсон)

3-ій поверх Гончарівки

 

13.10

«Колекція авторських речей з войлоку»

Відеовізитка майстрині валяння з войлоку

Костюк Тетяна (Олешки)

 

 

13.45

«Створи свій мультфільм на Zабалці!»

Завдання № 3 конкурсу на створення анімаційного фільму під егідою студії «Vivify Lights».

Єпіфанова Яна (Херсон)

 

 

14.30

«Сама собі муза»

Онлайн-виставка дизайну одягу, розписаного акрилом

Стужук Марина

(Асканія-Нова)

 

 

15.15

«Стилізація образу в сучасних техніках»

Огляд творчих робіт студентів кафедри дизайну ХНТУ

Пагельс Вікторія, Федорова Анастасія, (викладач – Сорохан Галина)

 

 

16.00

«Майже живі: іграшки херсонської майстрині»

Творча візитка майстрині декоративно-вжиткового мистецтва

Яришко Альона (Херсон)

 

 

16.45

«Моє відображення»

Відеовізитка херсонської художниці

Іщенко Анастасія

(Херсон)

 

 

17.30

«Класика на дорогах»

Онлайн-фотовиставка

Дашкевич Євген

(Херсон)

 

 

18.00

«Від суми та від тюрми. Херсон кримінальний»

Реклама екскурсії від проекту «Міфи та бувальщини міста «Річкової зірки»

Токовило Оксана (Херсон)

 

  18.30 «Над землею тумани» Пісня солістки-вокалістки, учениці Музичної школи № 1 м. Херсона Аліпова Юліанна (Херсон)  

 

19.00

«Бібліотеки області на Фестивалі

Zабалка-2021»

Великоолександрівська селищна бібліотека

 

«З Україною в серці творимо дива»

Відеовізитка творчості вишивальщиці з Херсонщини

Годанич Тетяна (Велика Олександрівка)

 

 

19.30

«Херсонщина очима художника»

Огляд творчих робіт херсонського художника і скульптора

Шапко Юрій

(Херсон)

3-ій поверх Гончарівки

 

20.00

Вистава «Сонечко врятує світ»

#КіноЗабалка

Народний театр юного глядача

(Нова Каховка)

 

 

20.45

Лауреати міжнародного фестивалю аматорського кіно «Кінокімерія-2021»

«iChrone останньої моделі»

#КіноЗабалка: перегляд фільмів з цьогорічних кінофестивалів Херсонщини

Автори: 

Еліна Мишанич, Яна Дубинянська
(Київ)

 

16.11.21, вівторок

10.00

«Пастелі Віктора Гоманюка»

 

Онлайн-виставка картин одеського художника

Гоманюк Віктор (Одеса)

 

 

10.45

«Авторські текстильні ляльки»

Візитка творчості херсонської майстрині

Юлія Щетилова (Херсон)

 

3-ій поверх Гончарівки

 

11.30

«Kherson Urban Style»

Онлайн-фотовиставка

Петрук Гліб (Херсон)

 

 

12.15

«Елегантність та вишуканість: аксесуари з войлоку»

Візитка майстрині валяння з волоку

Тетьоркіна Ірина (Херсон)

 

 

 

13.00

«Хай живе українське народне мистецтво!»

Онлайн-виставка творчих робіт гуртківців з Чорнянки

Гурток

,,Арт-текстиль" Чорнянський ліцей Таврійської міської ради Каховського району Херсонської області

 

 

13.45

«Створи свій мультфільм на Zабалці!»

Завдання № 4 конкурсу

на створення анімаційного фільму під егідою студії «Vivify Lights».

Єпіфанова Яна (Херсон)

 

 

14.20

«Східна танцювальна екзотика»

Запальний танець від "Байрамбіки"

 

Олена Жерновкова та студія східного танцю та трайблу "Байрамбіка" (Херсон)

 

 

14.50

«Неймовірний бісерний світ: навивка»

Візитка відомої херсонської майстрині з бісероплетіння

Жменько Зоя

(Херсон)

1-ий поверх Гончарівки (Інтернет-центр)

 

15.20

«Загадковий пурінг»

Огляд творчих робіт студентів кафедри дизайну ХНТУ

Мітелка Ольга, Уділова Єлизавета, Замуренко Марія (викладач – Чепелюк Олена)

 

  15.50 «Shum» Пісня солістки-вокалістки, учениці Музичної школи № 1 м. Херсона Кохановська Анна (Херсон)  

 

16.20

«Дивовижне перетворення звичайної вовни»

Візитка майстрині валяння з вовни

 

Птаха Марія (Херсон)

 

 

 

16.50

«Бібліотеки області на Фестивалі

Zабалка-2021»

Верхньорогачицька бібліотека

 

 «Ниточки душевної гармонії»

Інтерв`ю з майстринею декоративно-вжиткового мистетцва

Федоришина Світлана (Верхній Рогачик)

 

 

17.20

«Японія: колекція обраних вражень»

Онлайн-фотовиставка

Зіновьєва Галина, Миколаївське товариство «Татікадзе»

 

 

18.00

«Візуальне мислення та графічні техніки»

Огляд творчих робіт студентів кафедри дизайну ХНТУ

Дмитрук, Жуков, Лаштабег, Міщенко (викладач – Сандік О.)

 

 

18.35

«У всьому знаходжу натхнення!»

Відеовізитка дизайнера текстилю та інтер`єру

Мазунова Юлія (Херсон)

3-ій поверх Гончарівки

 

19.15

«Діапозитив: крізь позитив»

Огляд експозицій учасників фестивалю в виставкових просторах Гончарівки

Андрющенко Олександр (Херсон), Міланов Ігор (Софія)

3-ій поверх Гончарівки

 

20.00

Фільм «Lay Out» від студії «Born Vision» (Другий відкритий регіональний фестиваль живого кіно «Лінза-2021», Велика Олександрівка).

#КіноЗабалка: перегляд фільмів з цьогорічних кінофестивалів Херсонщини

Режисери - Олена Гудкова, Роман Путієнко (Херсон)

 

 

20.45

Фільм «Ч/Б» (Другий відкритий регіональний фестиваль живого кіно «Лінза-2021», Велика Олександрівка).

#КіноЗабалка: перегляд фільмів з цьогорічних кінофестивалів Херсонщини

Режисер – Богдан Омелич (Велика Олександрівка)

 

  21.30

Лауреати міжнародного фестивалю аматорського кіно «Кінокімерія-2021»:

«Кураї»

#КіноЗабалка: перегляд фільмів з цьогорічних кінофестивалів Херсонщини

Автори фільму: Солдатенко Галина, Чепурний Андрій (студія “Ракурс”),

м. Верхньодніпровськ, Дніпропетровська обл.

 

17.11.21, середа

10.00

«Анімаційні ролики»

Огляд творчих робіт студентів кафедри дизайну ХНТУ

Кукушкіна Альона, Демакіна Тетяна, Жукова Маргарита (викладач – Полєтаєва Анна)

 

 

10.35

«Магазинчик щастя»

Відеовізитка автора текстильних ляльок-оберегів

Кічка Юлія

(Херсон)

3-ій поверх Гончарівки

 

11.20

«Загадкові фулерени»

Творча візитка майстрині з бісероплетіння

Кандала Світлана (Херсон)

1-ий поверх Гончарівки

(Центр обслуговування користувачів з особливими потребами)

 

12.00

«Бібліотеки області на Фестивалі

Zабалка-2021»

 БФ с. Олександрівка Херсонського району Херсонської області

 

"Щоб сяяли очі, й раділо серце"

Огляд творчості майстрині паперового лозоплетіння

Недибалюк Ольга (Олександрівка)

 

 

12.35

«Українська вишиванка – код нації»

Творча візитка херсонської вишивальниці

Гладченко Ганна (Херсон)

 

 

13.05

«Захоплююче бісероплетіння»

Огляд творчості херсонської майстрині декоративно-вжиткового мистецтва

Жернакова Олеся (Херсон)

3-ій поверх Гончарівки

 

 

13.40

«Створи свій мультфільм на Zабалці!»

Завдання № 5 конкурсу

на створення анімаційного фільму під егідою студії «Vivify Lights».

Єпіфанова Яна (Херсон)

 

 

14.15

 «Діджітал-арт: створення ілюстрацій до дитячих книжок» 

Воркшоп по створенню робіт в техніці діджітал-арт

Мангушева Галина

(Херсон)

 

 

14.45

«Бібліотеки області на Фестивалі

Zабалка-2021»

Красненська сільська бібліотека КЗ "Скадовська МПБ"

 

«Вишиваний ексклюзив»

Відеовізитка творчості красненської вишивальниці

Кравченко Ольга (Скадовськ)

 

  15.15 «Радість творчості» Виступ херсонського вокального колективу музичної школи № 1 (Херсон) Народний художній колектив системи МОН України вокально-хореографічна студія "Зорепад" ХДБХТ (керівники - Ольга Кузнєцова, Марія Доронкіна, Вікторія Йолохова)  

 

15.45

«Підняти вітрила!»

Огляд творчих робіт гуртка судномоделювання Херсонського центру позашкільної роботи ХМР

Керівник гуртка - Попов Олексій (Херсон)

3-ій поверх Гончарівки

 

16.15

«Від суми до тюрьми: Херсон кримінальний»

Краєзнавча онлайн-лекція

 

Токовило Оксана

(Херсон)

 

Підключитися до конференції  Zoom

https://us04web.zoom.us/j/77891251069?pwd=WCsreTFqdEd3UHRHbWNPQkxjK2ZZdz09

Идентифікатор конференції: 778 9125 1069

Код доступа: x3P5rJ

 

16.30

«Street Stars»

Відеопрезентація колекції одягу від херсонської дизайнерки

Арлюкова Юлія (Херсон)

 

 

17.00

«До маминих очей»

Творча візитка   

Сушко Олена

(Білозерка)

 

 

17.45

«Обереги на всі часи»

Огляд робіт гуртка декоративно-ужиткової творчості  “Лада-Арт”

Керівник гуртка - Семенова Любов

(Херсон)

 

 

18.25

«Айдентика. Комп`ютерна графіка»

Огляд творчих робіт студентів та викладачів кафедри дизайну ХНТУ

Березницька, Таран, Пагельс (викладач – Крижановський Віталій)

 

 

19.15

«Пізнай мене через творчість»

Огляд експозицій учасників фестивалю в виставкових просторах Гончарівки

Виставка творчих фоторобіт учасників інклюзивного креативного проєкту

3-ій поверх Гончарівки

 

20.00

Фільм «Персонажі нуарівської «Лінзи» (Другий відкритий регіональний фестиваль живого кіно «Лінза-2021», Велика Олександрівка)

#КіноЗабалка: перегляд фільмів з цьогорічних кінофестивалів Херсонщини

Режисер – Віктор Бикодир (Херсон)

 

 

20.45

Фільм «Innocence» (Другий відкритий регіональний фестиваль живого кіно «Лінза-2021», Велика Олександрівка)

#КіноЗабалка: перегляд фільмів з цьогорічних кінофестивалів Херсонщини

Режисер – Данило Богун (Мала Олександрівка)

 

  21.30

Лауреати міжнародного фестивалю аматорського кіно «Кінокімерія-2021»:

«Орнаменти долі»

#КіноЗабалка: перегляд фільмів з цьогорічних кінофестивалів Херсонщини

Автори фільму: Степан Градовий, Наталія Музичук, Олена Мудра, Наталія Музичук

(ТОКП «Фірма «КІНОДНІСТЕР»,

м. Тернопіль)

 

18.11.21, четвер

10.00

«Палітра натхнення»

Огляд експозицій учасників фестивалю в виставкових просторах Гончарівки

Художня студія «Оригінал» (Херсон)

3-ій поверх Гончарівки

 

10.45

«Ганнусині рукоділки»

Інтерв`ю з херсонською майстринею-вишивальщицею.

Огляд експозицій учасників фестивалю в виставкових просторах Гончарівки

Ріхтер Ганна

(Херсон)

3-ій поверх Гончарівки

 (Центр екологічної інформації)

 

11.30

«Живопис, що допомагає

говорити без слів»

Творча візитка молодої херсонської художниці

Гнатюк Олена (Херсон)

 

 

12.15

«Made in Kherson»

Відеовізитка творчості херсонської майстрині

Коваль Галина (Херсон)

 

 

13.00

«Bag.of.good.

Торба з добром»

Огляд творчих робіт

київської майстерні паперу ручного лиття та штампів

Міщенко Людмила

(Київ)

 

 

13.45

«Сувеніри на всі смаки»

Огляд експозицій учасників фестивалю в виставкових просторах Гончарівки

Зразковий художній колектив, гурток «Сувенірна майстерня»: Мозгова Дарія і Яна, Білоножко Катерина

 

 

14.30

«Бібліотеки області на Фестивалі

Zабалка-2021»

смт.Кар'єрне Бериславський район Херсонщини

 

«Драйвовий тайм»

 

Онлайн-виставка діджітал-портретів

Омеліч Богдан (Кар'єрне)

 

 

15.15

«Бібліотеки області на Фестивалі

Zабалка-2021»

 

Великоолександрівська РЦБС

 

«З Україною в серці творимо дива»

 

Відеовізитка творчості майстрині декоративно-вжиткового мистецтва

Зима Галина

(Мала Олександрівка)

 

  16.00   Пісня у виконанні учениці Музичної школи № 1 Мандра Святослава (Херсон)  

 

16.45

«Інтер`єрний акріловий живопис»

Огляд творчих робіт студентів кафедри дизайну ХНТУ

Демакіна, Жукова, Пагельс (викладач – Довгань)

 

 

17.25

«Дівоча краса»

Огляд творчих робіт зі стрічок та тканини

Цвєлих Світлана

(Херсон)

 

 

18.00

"Дерева з казкових снів"

Огляд родинної творчості майстрів декоративно-вжиткового мистецтва

Кафтан Микола і Красновська-Кафтан Інна (Каланчак)

 

  18.30 «Східна танцювальна екзотика»

Запальні танці від "Байрамбіки"

Олена Жерновкова та студія східного танцю та трайблу "Байрамбіка" (Херсон)  

 

19.00

«Казкові сни»

Творча візитка юної херсонської художниці

Нестеренко Марія (Херсон)

 

 

20.00

Лауреати міжнародного фестивалю аматорського кіно «Кінокімерія-2021»

"Не чужий»

 

#КіноЗабалка: перегляд фільмів з цьогорічних кінофестивалів Херсонщини

Режисер - Дерека Сергій

Мар’їнка, 

Донецька область

 

19.11.21, пятниця

10.00

«3Д-Візуалізація»

Огляд творчих робіт студентів кафедри дизайну ХНТУ

Чап-Огли Д., Маковська М., Старостіна Діана, Мацук Дарія (викладач – Жуков)

 

 

11.00

«Від класики до сучасності»

Урочисте закриття фестивалю. Стрім з Гончарівки

 

Адміністрація Гончарівки

Конференція в Zoom

 

12.00

«Херсон буде приймати кіномитців з усієї Європи!»

Інтерв`ю з Євгеном Максимовим – директором міжнародного фестивалю аматорського кіно «Кінокімерія»

Євген Максимов

(Херсон)

 

 

13.00

«Співаємо серцем»

"Боже, Україну збережи" (дует)

Ніколаєв Деніс, Сушко Олена

 

 

13.35

«Про тих, хто вижив і хто не повернувся»

Онлайн-фотовиставка

Барвінська Тетяна (Київ)

 

  14.05 «Вишивана краса» Творча візитка

Гладченко Ганна

(Херсон)

 

 

14.45

 «Подвійне бачення»

 

 

Огляд експозицій учасників фестивалю в виставкових просторах Гончарівки

Лавінюков Олександр (Херсон)

3-ій поверх Гончарівки

 

15.20

«Східна танцювальна екзотика»

Запальні танці від "Байрамбіки"

 

Олена Жерновкова та студія східного танцю та трайблу "Байрамбіка" (Херсон)

 

  16.00 «Примаченко-стайл: птахи і квіти» Відеовізитка творчості майстрині- вишивальниці Маляренко Олена (Херсон – Станіслав)  

 

17.00

 «Гармонія чистих ліній» (металопластика Миколи Литвинова)

 

Огляд експозицій учасників фестивалю в виставкових просторах Гончарівки

Джерук Наталя (Херсон):

3-ій поверх Гончарівки

  18.00 «На всі руки майстрині» Огляд робіт аматорського колективу гуртка народної творчості ,,Юні майстрині" Чорнянського будинку культури Таврійської міської ради Керівниця – Колодич Олена (Чорнянка)  
  19.00 «Петриківський розпис в херсонському стилі» Огляд творчості херсонської майстрині з розпису по дереву

Грохольська Ірина

(Херсон)

 

 

20.00

Учасники міжнародного фестивалю аматорського кіно «Кінокімерія-2021»:

«Івасик-Телесик після карантину»

 

#КіноЗабалка: перегляд фільмів з цьогорічних кінофестивалів Херсонщини

Херсонський обласний центр народної творчості

 

Експозиції Zабалки-2021 у виставкових просторах Гончарівки

1.

Виставка вишуканих бісерних прикрас «Восени забажалося весни» Зої Жменько (Херсон)

1 поверх Гончарівки, Інтернет-центр

2.

Виставка картин і виробів з бісеру «Таланти дітей» гуртка «Чарівна намистина» (Херсон)

1 поверх Гончарівки, Інтернет-центр

3.

Виставка бісерних виробів «Загадкові фулерени» Світлани Кандали (Херсон)

1 поверх Гончарівки, Центр обслуговування користувачів з особливими потребами

4.

Виставка «Колекція іграшок з фетру» Олесі Жернакової (Херсон)

1 поверх Гончарівки, Центр обслуговування користувачів з особливими потребами

5.

Колекція робіт учнів Херсонської дитячої художньої школи (викладач – Юрій Шапко)

2 поверх Гончарівки, відділ мистецтв

6.

«Підняти вітрила!» Виставка моделей вітрильників (Херсонський ЦПР)

3 поверх Гончарівки

7.

Виставка вишитих картин «Ганнусині рукоділки» Ганни Ріхтер (Херсон)

3 поверх Гончарівки, Центр екологічної інформації

8.

Виставка акварелей Ірини Кучеренко «Прозорий всесвіт» (Херсон)

3 поверх Гончарівки

9.

Виставка оберегів «Магазинчик щастя» Юлії Кічки (Херсон)

3 поверх Гончарівки

10.

Виставка «Ідеальні жіночі прикраси» від Олени та Ольги Гусаченко (Херсон)

 

3 поверх Гончарівки

11.

Виставка «Амігурумі: японське мистецтво в херсонському стилі» Юлії Воробйової (Херсон)

3 поверх Гончарівки

12.

Художня виставка «Місце для кроку вперед» Олени Мироненко (Херсон):

 

3 поверх Гончарівки

13.

Художня виставка «Пошук» Олени Джикії (Херсон)

3 поверх Гончарівки

14.

Фотовиставка «Пані, панове та панянки» Київського фотоклубу «9х12»

3 поверх Гончарівки

15.

Художня виставка Марії Гайдай «Яскравий світ Марійки Гайдай» (Приморське)

3 поверх Гончарівки

16.

Художня виставка Лілії Стадник «До 30-річчя Незалежності» (Херсон)

3 поверх Гончарівки

17.

Художня виставка студії «Оригінал» «Палітра натхнення» (Херсон)

3 поверх Гончарівки

18.

Виставка «Розмальований світ» майстрині Ірини Грохольської (Херсон)

3 поверх Гончарівки

19.

Фотовиставка Олександра Лавінюкова «Подвійне бачення» (Херсон)

3 поверх Гончарівки

20.

Художня виставка «Херсонщина очима художника» Юрія Шапко

3 поверх Гончарівки

21.

Креативна фотозона «Очі янгола» Юлії Мазунової (Херсон)

3 поверх Гончарівки

22.

Виставка «Авторські текстильні ляльки» Юлії Щетилової

3 поверх Гончарівки

23.

Українсько-болгарський фотопроєкт «Діапозитив: крізь позитив» Олександра Андрющенка (Херсон) і Ігора Міланова (Софія)

3 поверх Гончарівки

24.

«Пізнай мене через творчість!» Фотовиставка учасників проєкту інклюзивного креативного майданчику (Херсон)

3 поверх Гончарівки

25.

Виставка «Somebana: як шовк та органза стають квітами» Наталії Шульги (Херсон)

 

3 поверх Гончарівки

26.

Фотовиставка «Гармонія чистих ліній» (металопластика Миколи Литвинова) Наталії Джерук (Херсон)

3 поверх Гончарівки

27.

Виставка ілюстрацій Марії Нестеренко до книги Тетяни Домбровської “Пригоди Маргарити Джоверлі”

3 поверх Гончарівки

28. Виставка робіт учнів арт-терапевтичного гуртка “Сплетемо свій світ!” 3 поверх Гончарівки
29. Виставка оберегів “Янголи-охоронці” Цвєлих Світлани (Херсон) 3 поверх Гончарівки

Майстер-класи Таврійського тижня мистецтв/Zабалка-2021 онлайн

13.11.21

15.00-17.00

Майстер-клас з виготовлення червоної троянди в техніці «валяння по-мокрому». Майстриня Марія Птаха чекатиме на бажаючих дорослого віку у Центрі екологічної інформації (за наявності читацького квитка Гончарівки і довідки про подвійну вакцинацію від коронавірусу).

Запис на майстер-клас обов`язковий.

Телефон для запису 0504947265

14.11.21

14.00-17.00

Майстер-клас для дітей «Веселі сніговики» в техніці «валяння з вовни по-мокрому». Майстриня Марія Птаха чекатиме на бажаючих у Центрі екологічної інформації (за наявності читацького квитка Гончарівки і довідки про подвійну вакцинацію від коронавірусу).

Запис на майстер-клас обов`язковий.

Телефон для запису 0504947265

17.11.21

14.15-14.45

Онлайн-МК від Галини Мангушевої з виконання ілюстрації в жанрі діджітал-арту.

 

https://www.facebook.com/Artkavun-193611560655332

https://cutt.ly/Ohx2QWj

18.11.21

14.00-17.00

Майстер-клас з виготовлення прикраси з бісеру у техніці "станкове ткацтво".  Майстриня Олеся Жернакова чекатиме на бажаючих у Центрі екологічної інформації (за наявності читацького квитка Гончарівки і довідки про подвійну вакцинацію від коронавірусу). Вік учасників – від 10 років.

Запис на майстер-клас обов`язковий.

Телефон для запису 0956861537

 

               

 

 

 

 

 

 

 





Напишите свой комментарий

Введите число, которое Вы видите справа
Если Вам не видно изображения с числом - измените настройки браузера так, чтобы отображались картинки и перезагрузите страницу.