on-line с 20.02.06

Арт-блог

22.12.2021, 11:41

Але згадати потім ріки ці і монохром засніженої крони, цю лінію рядка і оборони, цю риму, як троянду у руці.

Случайное фото

Голосование

Что для вас служит основным источником информации по истории?

Система Orphus

Start visitors - 21.03.2009
free countersКалендарь событий

    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Новости региона

23.02.2022, 16:07

Гончарівка запрошує на майстер-клас із пластилінової анімації

23.02.2022, 15:54

У Xepcoнi пpoxoдить oблacний чeмпioнaт з кaйт-флaїнґу

23.02.2022, 15:47

Дванадцять років з дня створення парку "Олешківські піски" на Херсонщині

Все новости

14.11.2016 14:47

Семінар хормейстерів

11 листопада на базі Каховського РБК відбувся семінар-практикум керівників вокально-хорових колективів області, у якому взяли участь 106 чоловік із Білозерського, Великоолександрівського, Великолепетиського, Високопільського, Горностаївського, Іванівського, Каховського, Нижньосірогозького, Нововоронцовського, Скадовського районів, міст Каховка та Херсон.

Відкрили навчання: завідуюча відділом культури Каховської райдержадміністрації Калініченко Ю.Л. та директор ОЦНТ, заслужений працівник культури України Аляб’єва С.В., яка зупинилась на спільних з районними клубними закладами планах та заходах Центру.

Для учасників семінару-практикуму свою роботу показали базові вокальні колективи області - народні ансамблі народної пісні: «Журавка» Дудчинського СБК Каховського району (керівник Людмила Гринь), «Жайвір» Ольгинського СБК Горностаївського району (керівник Володимир Мілько) та «Заспів» Горностаївського РБК (керівник Валентина Єльцова).

Робота з колективами та семінаристами проходила у формі диспуту та обміну творчими думками. Особливо вразила присутніх синкретична та органічна робота у ансамблі «Заспів», що поєднувала у собі пісенне мистецтво, театралізацію та народну хореографію.

Методистом ОЦНТ з хорового жанру Валентиною Розум була підготована репертуарна добірка композиторів Херсонщини «Дарую пісню Україні», присвячена 25-й річниці Незалежності України. Один з творів з цієї добірки композитора В.Другальова на слова Б.Стельмаха «Задивилась моя Україна» учасники семінару під керівництвом Валентини Іллівни розібрали на занятті. Поціновувачі творчості нашого херсонського композитора – заслуженого працівника культури України, методиста ОЦНТ з фольклорного жанру можуть ознайомитись з його творами, скориставшись сайтом: http://drugalev.io.ua

Також на практичному занятті було відпрацьовано два народних твори: «Ой сад, виноград» та «Ой чий то кінь стоїть». Семінаристи попрацювали над народною манерою виконання, динамікою та ансамблем. Тож, учасники семінару поїхали додому під новими враженнями, з новими знаннями та новим репертуаром для своєї роботи.

Херсонський обласний Центр народної творчості дякує всім, хто долучився до організації та проведення семінару: голові Ольгинської сільської ради Корінь Н.П., завідуючій відділом культури Горностаївської райдержадміністрації Матецькій Т.А. та директору Горностаївського РБК Афанасьєвій В.В., господарям заходу – завідуючій відділом культури Каховської РДА Калініченко Ю.А., директору РБК Сіренко Н.Є., всім працівникам Каховського районного Будинку культури за теплий прийом та розуміння а також керівникам колективів-ілюстраторів: Людмилі Гринь, Володимиру Мілько та Валентині Єльцовій за активну творчу позицію, мудрість та високий виконавський рівень роботи їх колективів.

Валентина РозумНапишите свой комментарий

Введите число, которое Вы видите справа
Если Вам не видно изображения с числом - измените настройки браузера так, чтобы отображались картинки и перезагрузите страницу.