on-line с 20.02.06

Арт-блог

03.11.2020, 10:46

Ноябрь-2020

Мне мил ноябрь - предшественник зимы, Хоть самодур и нравом переменчив, С дождём и снегом, властью ранней тьмы, При свете фонарей почти застенчив... Люблю туманы, хруст подстывших луж, Незрячесть к лицам, дом с горячим чаем Ноябрь суров и сентиментам чужд, Скуп на цвета... Но так порой отчаян! Вдруг впустит солнце. И оно, спеша, День рассветит, раскрасит, отогреет... Весна - и только. Вот тогда Душа Вся встрепенётся и ...зазеленеет Алла Мироненко

Случайное фото

Голосование

Что для вас служит основным источником информации по истории?

Система Orphus

Start visitors - 21.03.2009
free countersКалендарь событий

    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Новости региона

19.10.2021, 16:28

В Скадовську відкриється музей "Таємниці острова Джарилгач"

19.10.2021, 14:26

Херсонець увійшов до складу журі міжнародного кінофестивалю

19.10.2021, 14:22

Херсонці здобули бронзову нагороду фестивалю «Кінокімерія»

Скільки важить... дивоМинулої суботи Гола Пристань знов зустрічала гостей і розважалася на вже традиційному щорічному фестивалі «Український кавун — солодке диво». Жителі міста радо зустрічали гостей з Китаю, Німеччини, Польщі та Росії. Учасників фестивалю захоплювали експозиції, представлені Інститутом південного овочівництва та баштанництва Української академії аграрних наук та його дослідним господарством, а також фермерськими та сільськогосподарськими підприємствами, приватними підприємцями.

Разом з баштанними культурами на виставці-ярмарку було представлено чимало й городніх культур. Доповнювали їх інші дари щедрого таврійського краю — різноманітні хлібобулочні вироби, квас, мінеральна вода та інша продукція місцевого виробництва. Одночасно з тим, як гості знайомилися з унікальною виставкою, їх розважали своїми виступами фольклорні аматорські колективи з усього району та Херсона.

Яскраво прикрашений коровай та з любов'ю вишитий місцевими майстринями рушник вручили голові журі фестивалю меру Голої Пристані Анатолію Негрі від Бехтерської сільської ради біля власної експозиції. На згадку про місто Анатолій Петрович з радістю подарував сувеніри з видами Голої Пристані тим, хто представляв власну продукцію. А ще за доброю традицією на святі вітали подарунками молодят. Цього разу поталанило подружній парі Заводюків, котрі щойно зареєстрували шлюб. Загалом яких тільки розваг з кавунами не вигадали автори конкурсної програми та її ведучі Кавун та Динька.

Але найбільший подив та захоплення викликали звичайно ж кавуни-велетні, котрі перемогли у конкурсі. Найбільший з них вагою 28,6 кг виростив приватний підприємець з Нової Збур'ївки Олександр Невдаха. Трохи не доріс до лідера кавун з того ж села вагою в 28 кг, представлений селищним головою Таїсою Самойленко. Третього смугастого велетня в 26,7 кг виростив фермер ФГ «Сапераві» Ігор Жданюк з Гладківки.

Фестиваль відбувся за ініціативою Голопристанської міської ради при тісній співпраці з Інститутом південного овочівництва та баштанництва УААН, управлінням сільського господарства райдержадміністрації та з Бехтерською, Новофедорівською, Малокопанівською, Гладківською і Новозбур'ївською сільськими радами.

Олена КУПИНА
Газета "Новий день", 31 серпня 2006

 

Напишите свой комментарий

Введите число, которое Вы видите справа
Если Вам не видно изображения с числом - измените настройки браузера так, чтобы отображались картинки и перезагрузите страницу.