on-line с 20.02.06

Арт-блог

03.11.2020, 10:46

Ноябрь-2020

Мне мил ноябрь - предшественник зимы, Хоть самодур и нравом переменчив, С дождём и снегом, властью ранней тьмы, При свете фонарей почти застенчив... Люблю туманы, хруст подстывших луж, Незрячесть к лицам, дом с горячим чаем Ноябрь суров и сентиментам чужд, Скуп на цвета... Но так порой отчаян! Вдруг впустит солнце. И оно, спеша, День рассветит, раскрасит, отогреет... Весна - и только. Вот тогда Душа Вся встрепенётся и ...зазеленеет Алла Мироненко

Случайное фото

Голосование

Что для вас служит основным источником информации по истории?

Система Orphus

Start visitors - 21.03.2009
free countersКалендарь событий

    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Новости региона

19.10.2021, 16:28

В Скадовську відкриється музей "Таємниці острова Джарилгач"

19.10.2021, 14:26

Херсонець увійшов до складу журі міжнародного кінофестивалю

19.10.2021, 14:22

Херсонці здобули бронзову нагороду фестивалю «Кінокімерія»

> Туризм, отдых, развлечения > Музеи Таврии > «Своєї місії музей давно не виконує»

«Своєї місії музей давно не виконує»

Експонати Бериславського районного історичного музею тимчасово переїдуть до районного будинку культури ім. Т. Шевченка. З такою пропозицією директора Херсонського краєзнавчого музею Тетяни Братченко погодилися представники Бериславської райради і райдержадміністрації.
Діяльність музею вже почала ретельно вивчати спеціально створена робоча група райради, на засідання якої й були запрошені представники Херсонського краєзнавчого музею.

- У рамках роботи кластеру «Берислав - студентське місто» ми спробували залучити до співпраці наш музей. Але наштовхнулися на низку серйозних проблем. По-перше, будівля музею перебуває в аварійному стані, і для ремонту необхідні великі кошти. А по-друге, останні роки цей заклад не виконує своєї місії, а його керівник працює там фактично як охоронець, - говорить депутат райради, директор Бериславського педколеджу ім. В. Ф. Беньковського Маргарита Климович. - Проте неможливість приймати відвідувачів зовсім не означає, що працівникам музею можна скласти руки і нічого взагалі не робити. Що їм заважало влаштовувати віртуальні екскурсії, приходити у навчальні заклади, активізувати роботу з дітьми, плекаючи патріотичне ставлення до свого краю? Приміром, я запитала у керівника музею - що ними було зроблено до недавнього відзначення 200-річчя Тараса Шевченка. «Нічого», - почула я у відповідь.

За результатами обговорення питання дирекція Херсонського краєзнавчого музею погодилася з висновками депутатів райради, що будівля історичного музею перебуває у вкрай незадовільному технічному стані і потребує капітального ремонту. Тетяна Братченко зазначила, що з метою збереження національного музейного фонду необхідно провести інвентаризацію експонатів та надала роз'яснення щодо вимог чинного законодавства з переміщення музейних фондів.
З метою вдосконалення науково-дослідницької, культурно-освітньої, експозиційної та масової роботи депутати рекомендували відділу культури РДА розробити проект плану роботи музею, зокрема, передбачивши тематичні виставки, виїзні екскурсії під час оздоровлення та відпочинку дітей влітку в пришкільних таборах району.

- Оскільки по Бериславу вже пішли різні розмови, хочу зазначити, що ми не ставимо за мету звільнити керівника музею або покарати її якимось іншим чином, - додала Маргарита Климович. - Наша мета - посприяти відновленню нормальної роботи закладу, який фінансується з районного бюджету, допомогти впровадити нові форми, вирішити подальшу долю аварійного будинку. Музей району дуже потрібен. І я переконана, що скоро наша спільна робота принесе перші позитивні результати.

Олег Батурін
«Новий день».- №21 (5120).- 22.05.2014.- стр.10

Напишите свой комментарий

Введите число, которое Вы видите справа
Если Вам не видно изображения с числом - измените настройки браузера так, чтобы отображались картинки и перезагрузите страницу.