on-line с 20.02.06

Арт-блог

22.12.2021, 11:41

Але згадати потім ріки ці і монохром засніженої крони, цю лінію рядка і оборони, цю риму, як троянду у руці.

Случайное фото

Голосование

Что для вас служит основным источником информации по истории?

Система Orphus

Start visitors - 21.03.2009
free countersКалендарь событий

      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031     

Новости региона

23.02.2022, 16:07

Гончарівка запрошує на майстер-клас із пластилінової анімації

23.02.2022, 15:54

У Xepcoнi пpoxoдить oблacний чeмпioнaт з кaйт-флaїнґу

23.02.2022, 15:47

Дванадцять років з дня створення парку "Олешківські піски" на Херсонщині

Театральна афера по-московськи?

Нещодавно на сцені Херсонського обласного академічного музично-драматичного театру ім. Миколи Куліша виступили актори Московського незалежного театру. Напередодні показу їхньої гастрольної вистави «Кілька любовних історій» (за мотивами «Декамерона» італійського класика Джованні Боккаччо) було анонсовано приїзд у Херсон багатьох відомих українських та російських зірок театру та кіно. Однак майже ніхто з них так і не приїхав. А херсонських глядачів знову нагодували відверто прохідним видовищем.

Попри дорогі квитки (від 90 до майже 300 гривень), у театрі практично не було вільних місць. На анонсовану гру на сцені Ольги Сумської, Руслани Писанки, Володимира Горянського, Олександра Головіна та решти популярних акторів херсонські любителі театру розкупили квитки ще за кілька тижнів до вистави. Відвідувачі займають свої місця... і спостерігають, як на сцені з'являються майже нікому не відомі молоді актори. Як протягом вистави стало відомо, до Херсона мали честь завітати творчі представники другого чи навіть третього складу трупи Московського незалежного театру. Обуренню місцевих глядачів не було меж, адже купували квитки на улюблених акторів, високе театральне мистецтво. Натомість побачили невідомо кого з, відверто кажучи, середнім рівнем акторської гри.


Після вистави журналіст «НД» поцікавився в організатора гастрольного туру, актора Сергія Позднякова, чому з анонсованих зірок практично нікого не було.
— Розумієте, Ольга Сумська вчора терміново відлетіла до Києва. Там має бути концерт до Дня податкової служби при Президенті України, дехто з акторів захворів чи не зміг приїхати через сімейні обставини, — відповів Сергій Поздняков.
— З відомих акторів у Херсон приїхав лише Олександр Головін (Максим Макаров з серіалу «Кадети», — Авт.).
— А Руслана Писанка, Олександр Семчев, Володимир Горянський чому не змогли виступити на нашій сцені? — запитую.
— Як вам сказати... Це актори взагалі з іншого складу цієї вистави, — пролунало у відповідь. — Кожна вистава має кілька складів акторів, щоб, в разі необхідності, вони могли одне одного замінити або взагалі одночасно грати в кількох місцях.


Напередодні показу вистави в інтернеті активно поширювалася інформація, що саме найпопулярніші актори будуть задіяні в гастрольному турі Україною, але чомусь до Херсона вони так і не доїхали.
Якщо вистава «Кілька любовних історій» дійсно має два творчих склади, то, перш ніж продавати квитки, потрібно було чітко поінформувати глядачів, хто саме виступатиме. На фасаді театру майже місяць висіла афіша згаданої вистави з фотографіями Ольги Сумської, Юлії Захарової (зірка серіалу «Щасливі разом»), Мирослави Карпович («Татусеві доньки»), Олександра Головіна («Кадети») та інших зірок театру і кіно. Але дійсно виступити на херсонській сцені приїхав лише останній.
— Особисто я прийшла подивитися на Ольгу Сумську, — обурювалася пенсіонерка Марія Іванівна. — Для мене сто гривень — великі гроші. Якби перед виставою диктор театру повідомив, що вона не приїхала, я здала б квиток і пішла додому.
На запитання співробітникам адміністрації облмуздрамтеатру, чому виникла така неприємна ситуація, автор цих рядків почув у відповідь, що вони жодної відповідальності не несуть, мовляв, приміщення театру просто було здане в оренду. Можливо, формально керівництво нашого театру дійсно ні в чому не винне. Але ж хіба, здаючи приміщення в оренду театрам з інших міст і навіть країн, адміністрація не поцікавилася, що за виставу показуватимуть на їхній сцені й хто з акторів дійсно гратиме? Дякуючи хорошому репертуару облмуздрамтеатру, міжнародному фестивалю «Мельпомена Таврії», херсонські глядачі мають вишуканий театральний смак і щиру любов до цього виду мистецтва. Однак, коли їх в черговий раз ошукують у такий спосіб, місцевими відвідувачами театру це сприймається особливо болісно й неприємно. Сподіваємося, що наступного разу керівництво нашого театру звертатиме увагу на те, кому і навіщо вони здають в оренду своє приміщення.
 

Вадим ЛУБЧАК,
один із сотні розчарованих глядачів.
"Новий день". - №30 (4972). - 21.07.2011. - стр. 15

Напишите свой комментарий

Введите число, которое Вы видите справа
Если Вам не видно изображения с числом - измените настройки браузера так, чтобы отображались картинки и перезагрузите страницу.