on-line с 20.02.06

Арт-блог

03.11.2020, 10:46

Ноябрь-2020

Мне мил ноябрь - предшественник зимы, Хоть самодур и нравом переменчив, С дождём и снегом, властью ранней тьмы, При свете фонарей почти застенчив... Люблю туманы, хруст подстывших луж, Незрячесть к лицам, дом с горячим чаем Ноябрь суров и сентиментам чужд, Скуп на цвета... Но так порой отчаян! Вдруг впустит солнце. И оно, спеша, День рассветит, раскрасит, отогреет... Весна - и только. Вот тогда Душа Вся встрепенётся и ...зазеленеет Алла Мироненко

Случайное фото

Голосование

Что для вас служит основным источником информации по истории?

Система Orphus

Start visitors - 21.03.2009
free countersКалендарь событий

     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      

Новости региона

13.05.2021, 14:36

Херсон готується вшанувати День пам’яті жертв геноциду кримськотатарського народу

12.05.2021, 10:21

В Херсоні продовжується реєстрація на літературний фестиваль "Молода Еллада"

11.05.2021, 14:16

Арт-фестиваль «Міцелій 2.0» пройде в Херсоні

Все новости

28.11.2016 14:23

Тиждень гуманітарних дисциплін

Вже традиційно  на початку листопада викладачі предметно-циклової комісії «Гуманітарні дисципліни»  організували та провели тиждень комісії.

7 листопада до 80-річчя від дня народження І. Драча та М. Вінграновського та до Дня української мови і писемності викладач української мови та літератури Колеснікова В.К. разом зі студентами нашого закладу організувала та провела «Велике інтерв’ю: Особистість і нація від «А» до «Я»» за участю студентів Херсонського музичного училища під керівництвом Л.Я. Карчак. Творча молодь помандрувала в часі з І. Драчем та познайомилися з творчістю М. Вінграновського.

На заході прозвучали відомі знакові поезії М. Вінграновського та пісні на його слова «Величальна колискова», «Я сів не в той літак» у виконанні студентів музичного училища. Свої творчі здібності продемонстрували студенти І курсу НІМ н – Демченко А., та ІІ курсу НІМ н – Мельниченко О., вокал – Гуцан К. – ІІ НПМ б поклавши на музику поезію Вінграновського «Вас так ніхто не любить. Я один.»

8 листопада викладачі училища мали змогу ознайомитись з особливостями методики «перевернутого» навчання на показовому бінарному навчальному занятті викладачів Колеснікової В.К. та Кузьменка Д.В.

9 листопада в День української мови і писемності викладачі і студенти училища долучилися до загальнодержавного свята і продемонстрували своє єднання на фоні українського слова під час наступних заходів:

- радіодиктант національної єдності (найкращими визначено роботи Басович Д. – І СХ і Мельниченко О. – ІІ НІМ н.)

- презентація інформаційно – іміджевих буклетів для випускників «Прийшов. Побачив. Переміг.»

- літературно-музична вітальня «Найкраще в юні душі передам…» (до ювілею В. Нижеголенко).

9 листопада відбувся турнір із шахів серед студентів училища. У запеклій боротьбі І місце завоював студент ІІІ курсу спеціалізації «ДПМ» Куницький А., ІІ місце – Целінко А. (ІІІ курс спеціалізації «ДПМ»), ІІІ місце – Богун М. (ІІ курс спеціалізації «ВТЗ»).

Серед дівчат І місце виборола студентка Падалка К. (І курс спеціалізації «СХ»), ІІ місце – Коваль Ю. (І курс спеціалізації «НХ»), ІІІ місце – Коваленко А. (І курс спеціалізації «НХ»). Так тримати!

10 листопада відбувся І тур XVII Міжнародного конкурсу української мови ім. П Яцика. Серед шанувальників рідного слова найкращими стали:

І місце - Хан Вікторія – І курс спеціалізації «НПМ»;

Протопопова Тетяна – ІІ курс спеціалізації «ДПМ».

Протягом тижня викладач екології Кривопустова Н.П. продовжила навчальні заняття в іншому середовищі: студенти відвідали Херсонський краєзнавчий музей для ознайомлення з лекцією «Природоохоронні території Херсонщини» старшого наукового співробітника відділу природи Підгайного М.М.

До Міжнародного тижня науки та миру студденти І курсів поринули в творчі пошуки і створили математичні проекти «Математика – це цікаво». 11 листопада викладач математики Якименко Н.М. визначила переможця цього конкурсу. Перше місце присвоєне роботі студентки спеціалізації «ДПМ» Саменко Лізі.

Також протягом тижня в кабінетах комісії та бібліотеці  були оформлені книжково-ілюстровані виставки: «До 80-річчя І. Драча і М. Вінграновського», «До дня української мови і писемності», «До 195-річчя з дня народження Достоєвського Ф.М.», «До 80-річчя В. Нижеголенко». Напишите свой комментарий

Введите число, которое Вы видите справа
Если Вам не видно изображения с числом - измените настройки браузера так, чтобы отображались картинки и перезагрузите страницу.