on-line с 20.02.06

Арт-блог

03.11.2020, 10:46

Ноябрь-2020

Мне мил ноябрь - предшественник зимы, Хоть самодур и нравом переменчив, С дождём и снегом, властью ранней тьмы, При свете фонарей почти застенчив... Люблю туманы, хруст подстывших луж, Незрячесть к лицам, дом с горячим чаем Ноябрь суров и сентиментам чужд, Скуп на цвета... Но так порой отчаян! Вдруг впустит солнце. И оно, спеша, День рассветит, раскрасит, отогреет... Весна - и только. Вот тогда Душа Вся встрепенётся и ...зазеленеет Алла Мироненко

Случайное фото

Голосование

Что для вас служит основным источником информации по истории?

Система Orphus

Start visitors - 21.03.2009
free countersКалендарь событий

    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Новости региона

18.10.2021, 12:19

Приймаються заявки на 16-ий Всеукраїнський конкурс мультимедійних проектів «Врятувати від забуття»

15.10.2021, 09:06

У бібліотеці розпочав свою роботу інклюзивний креативний майданчик «Пізнай мене через творчість»

13.10.2021, 11:17

Як Херсон відзначатиме День захисників і захисниць України

> Туризм, отдых, развлечения > Туризм в Таврии > Туризм здатен приносити надприбутки

Туризм здатен приносити надприбутки

Налагодити для цього тісну співпрацю представників відповідного бізнесу та влади ніяк не вдається, принаймні ефективно та в таких масштабах, які відповідали б загальнодержавним інтересам. Україна, і зокрема Херсонщина, наділені унікальними природно-кліматичними умовами, і, здавалося б, сам Бог велів розвивати бізнес, який нарешті озолотив би цю благодатну територію. Втім, наважуються вкладати інвестиції у перспективну туристично-курортну галузь лише одиниці, тож для впевненого її розвитку вкрай бракує цивілізованої інфраструктури та елементарної злагодженості в діях. Попри те, що на теренах Херсонщини регулярно помпезно пропагують місцеві історичні та природні перлини, неосяжні можливості курортного бізнесу, потенціал морського узбережжя, термальних джерел, зеленого туризму, а також численні фестивалі, екскурсійні маршрути.

Але на повну потужність у комплексі ця сфера досі так і не запрацювала. Це, зокрема, констатували під час прес-конференції, присвяченої презентації заходів до цьогорічного Дня туризму, її учасники. Зважаючи на складність нинішньої ситуації у державі та трагічні події на сході, на вже традиційному Таврійському інвестиційному туристичному форумі, який заплановано провести 26-28 вересня в Новій Каховці, вирішили обмежитися діловою частиною та не проводити розважальних заходів, зазначив заступник начальника управління туризму та курортів облдержадміністрації, начальник відділу розвитку рекреаційно-курорти их територій Сергій Шкарупа. Організатори форуму вкотре хочуть довести широкому загалу учасників та гостей, що саме туризм визрів стати стратегічною галуззю в розвитку регіону.

Важливо, щоб місцеві підприємці відчули потенціал, який можна і потрібно розвивати, а влада нарешті усвідомила, що туризм - не придаток до галузі культури, а набагато ширша за неї та потужніша самостійна сфера. Вкотре привернути до цього увагу і має на меті туристичний форум, який цьогоріч, окрім пленарної частини, включатиме ділові зустрічі, роботу демонстраційних майданчиків, презентації, зокрема, знайомство з об'єктами туристичного кластеру, участь у фестивалі активного туризму та відпочинку «Tavria Fest» та ювілейній XV Міжнародній виставці «Таврійський ярмарок». Серед інших родзинок - запровадження проекту «Молимося за Україну» - інформаційного туру духовного спрямування по видатних храмах. Триватиме також конкурсне онлайн-голосування за ТОП-10 туристичних перлин Херсонщини.

Райдержадміністрації та міськвиконкоми попередньо представили від себе понад 200 пропозицій природних, історико-культурних та архітектурних туристичних об'єктів, самобутніх народних колективів, ремесел тощо. У підсумку відібрано 32 об'єкти, за 10 з яких можна до 25 вересня проголосувати на сторінці «ВКонтакті» в групі «Херсонщина туристична». Підсумки інтернет-голосування будуть оприлюднені наступного дня на турфорумі, а детальніше про принади, яким віддали перевагу, буде видано довідник-каталог «Туристичні перлини Херсонщини». Під час прес-конференції йшлося також про новітні різновиди екскурсійного обслуговування, які ще недостатньо відомі та поширені, втім претендують на оригінальність. Це фото-пікніки - костюмовані під різні епохи, історичні та літературні сюжети екскурсії-фотосесії. Знімальними майданчиками виступають природні ландшафти та історичні місця, якими мандрують туристи.

Окрема туристично-мистецька акція запланована на 19-20 вересня на о. Джарилгач у Скадовському районі. Розрахована вона на участь фотохудожників, майстрів стріт-арту, ленд та боді-арту. Арт-туристичні стежки вже випробувані на теренах Старої Збур'ївки та Геройського Голопристанського району. В цілому планів та творчих задумів достатньо, аби привнести в галузь інновації, сучасний дух та особливий стиль. Головне, що й місцеві туроператори нарешті зацікавилися туристичними мандрівками безпосередньо Херсонщиною. І за бюджетом дешевше, а отже, більше клієнтів можна залучити, і регіон, як з'ясовується, доволі багатий на унікальні місця.

Олена Нечипуренко
«Новий день».- №38 (5137).- 18.09.2014.- стр.24

Напишите свой комментарий

Введите число, которое Вы видите справа
Если Вам не видно изображения с числом - измените настройки браузера так, чтобы отображались картинки и перезагрузите страницу.