on-line с 20.02.06

Арт-блог

06.09.2018, 13:50

Вересень-2018

Знову Вересень приїхав На вечірньому коні І поставив зорі-віхи У небесній вишині. Іскор висипав немало На курний Чумацький шлях, Щоб до ранку не блукала Осінь в зоряних полях. Р.Росіцький

Випадкове фото

Голосування

Що для вас є основним джерелом інформації з історії?

Система Orphus

Start visitors - 21.03.2009
free countersКалендар подій

   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 

Новини регіону

23.07.2021, 13:30

«З Країни в Україну» — розповідаємо про фестиваль, який стартує у Херсоні 7 серпня 2021 року

    «З Країни в Україну» — розповідаємо ...
23.07.2021, 13:26

Коронавірусна виставка буде у херсонському музеї

    Коронавірусна виставка буде у херсонському музеї   Епідемія ...
23.07.2021, 11:01

Прокуратура звернулася до суду для захисту об’єктів культурної спадщини Херсона

    Прокуратура звернулася до суду для захисту об’єктів ...

Академічний захист

01.01.2004

З новорічними святами співпало особисте свято випускників херсонського відділення кафедри дизайну столичної Академії., Адже вони здобули вищу освіту й успішно захистили дипломи спеціалістів-дизайнерів. Другий випуск спеціалістів цієї сучасної професії довів, що молоді таланти на Херсонщині не вичерпуються.

Сама Державна Академія керівних кадрів культури й мистецтв працює в Києві а відділення кафедри дизайну Академії відкрито й успішно розвивається саме у Херсоні — на базі навчально-естетичного комплексу «Художня школа». Таким чином молоді таланти Херсонщини мають змогу, не покидаючи рідних домівок, здобути вищу освіту у Херсоні за популярними напрямками «графічний та комп'ютерний дизайн».
Мистецтво дизайну — мистецтво художнього перетворення та збагачення оточуючого нас середовища, — має багато напрямків. Тому на кафедрі дизайну комплексу «Художня школа» для бажаючих існує декілька спеціалізацій. Це і дизайн середовища: ландшафту та інтер'єру, дизайн виробів декоративного мистецтва, дизайн одягу й виробів із тканини. Але основна спеціалізація — це комп'ютерна графіка, поліграфія, проектування реклами. Достатньо подивитися на ці дипломні роботи — і все стає зрозумілим.

Про рівень та якість підготовки студентів херсонського комплексу «Художня школа» свідчать і дві звітні творчі виставки у Києві, і статистика працевлаштування перших дипломованих випускників, — місцем праці одних став рідний Херсон, інші реалізують свої творчі та професійні набутки у Києві, Санкт-Петербурзі, Москві.

А у педагогічного колективу «Художня школа» не буває перепочинку — адже нові загони молодих херсонців стоять на шляху до професії художника-дизайнера. І частіше за все свій шлях до цієї популярної професії діти
починають, навчаючись у дизайн-ліцеї ще під час занять у загальноосвітній школі. Дизайн-ліцей — це складова частина комплексу «Художня школа». Він займається довузівською підготовкою з предметів художнього циклу. Довузівська підготовка випускників херсонського Дизайн-ліцею визнана достатньою для прийому їх на скорочений термін навчання на кафедрі дизайну Державної Академії керівних кадрів культури й мистецтв.

Творчість учнів-ліцеїстів та студентів кафедри дизайну, які навчаються у комплексі «Художня школа», здобула визнання на міжнародних та всеукраїнських виставках, конкурсах, відзначена дипломами, грамотами, цінними подарунками.
А для всіх молодих шанувальників мистецтва дизайну, які обирають шлях до цієї професії, у Херсоні завжди відкриті двері Дизайн-ліцею і кафедри дизайну, що складають херсонський комплекс «Художня школа».

«Новий фаворит» январь - февраль 2004
 

Напишіть свій коментар

Введіть число, яке Ви бачите праворуч
Якщо Ви не бачите зображення з числом - змініть настроювання браузера так, щоб відображались картинки та перезагрузіть сторінку.