on-line с 20.02.06

Арт-блог

06.09.2018, 13:50

Вересень-2018

Знову Вересень приїхав На вечірньому коні І поставив зорі-віхи У небесній вишині. Іскор висипав немало На курний Чумацький шлях, Щоб до ранку не блукала Осінь в зоряних полях. Р.Росіцький

Випадкове фото

Голосування

Що для вас є основним джерелом інформації з історії?

Система Orphus

Start visitors - 21.03.2009
free countersКалендар подій

  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930   

Новини регіону

16.09.2021, 12:02

У Херсоні до Дня міста відбудеться циркове шоу

    Продовжуємо знайомити із фестивалями, які ...
16.09.2021, 11:41

Запорізькі археологи знайшли на Херсонщині середньовічну піч часів Київської Русі

    В ході експедиції організованої Національним заповідником ...
16.09.2021, 11:20

У Херсоні з'явився кримськотатарський громадсько-культурний простір

    Новий громадсько-культурний простір з'явився в ...


Бенефіс Ольги Куракіної

"Відчувати смак до життя, бачити усіх людей щасливими, багатими, здоровими, спостерігаючи за всім, що відбувається і оточує мене, прислухатися до кожної миті мого життя - це моє кредо, мій хрест " - О. Куракіна

1 листопада 2006 р. в актовій залі ХДУ відбувся творчий вечір "Така доля моя" з нагоди ювілею художнього керівника жіночого фольклорного ансамблю "Славутянка" Куракіної Ольги Леонідівни - талановитої жінки, особистість якої дуже багатогранна.
Після закінчення Херсонського музичного училища розпочала свою творчу діяльність керівником самодіяльного хорового колективу цеху № 8 суднобудівного заводу. У 1981 р. нею створено жіночий фольклорний ансамбль "Славутянка", який згодом став визнаним провідним творчим колективом не тільки на Херсонщині, а й за її межами. Ансамбль неодноразово був лауреатом телевізійних конкурсів "Сонячні кларнети" та "Від міста до міста", переможцем II і III Всесоюзних фестивалів народної творчості. Талант та творчий запал, професійна майстерність Ольги Леонідівни відіграли велику роль у становленні, розвитку та здобутках цього неперевершеного творчого колективу.

Народний фольклорний ансамбль "Славутянка" брав участь у багатьох міжнародних та всеукраїнських фольклорних фестивалях: "Живець - 92" (Польща), "Ладовиці" (м. Тернопіль, 1994 p.), "Таврійські ігри" (м. Ялта, 1999 р.), фольклорний фестиваль (м. Сорочинці, 2000 і 2003 pp.), "Купальські зорі" (м. Гола Пристань, 2003 p.), IV Всеукраїнський художньо-мистецький фестиваль художніх колективів "Просвіта" (2005 p.). Крім любові до музики, Ольга Леонідівна має в душі потяг до поетичного слова. Нещодавно вийшли дві її поетичні збірки "Любовь - птица певчая" та "Піготь перші півні", в яких вона розкривається як творча особистість.

На ювілейному вечорі О. Куракіної зібралися всі її близькі, друзі, прихильники творчості, колеги, щоб привітати із значною подією в житті.
У цей вечір прозвучали щирі привітання та слова визнання від представників державних установ та громадськості міста. З вітальними словами до ювілярки звернулися: мер міста В. Сальдо, начальник управління культури і туризму облдержадміністрації Н. Федотова, перший проректор ХДУ, заслужений діяч мистецтв України, професор О. Мішуков, а також провідні майстри сцени та творчі колективи: заслужені артисти України X. Ширінський, доцент кафедри вокалу та хорових дисциплін В. Гурба, народні ансамблі танцю "Сузір'я" та "Ладовиця" (художні керівники - доценти кафедри хореографії А.Рехліцька та В.Васяк), дитячий ансамбль "Славутяночка" (художній керівник - Л.Нікуліна) та ін.

У цей вечір сама Ольга Леонідівна не залишилася просто спостерігачем, який лише приймає теплі вітання. Вона була творцем і учасником цього чудового вечора: співала пісні, декламувала власні поезії... Є у ювілярки такі рядки: "Скільки себе пам'ятаю, моєю працею завжди було - творити свято для людей". Цей бенефіс став одним із таких свят, пристрасних і натхненних, яскравих і неповторних, словом, таких, як і сама Ольга Куракіна. Колеги з Українського культурного центру ХДУ приєднуються до всіх привітань і щиро бажають творчих успіхів у культурно-просвітницькій діяльності та здоров'я при здійсненні всіх заповітних мрій.

З повагою, колектив
Українського культурного
центру ХДУ
Університетська панорама. - 2007.- №10, 7 лютого
 

Напишіть свій коментар

Введіть число, яке Ви бачите праворуч
Якщо Ви не бачите зображення з числом - змініть настроювання браузера так, щоб відображались картинки та перезагрузіть сторінку.