on-line с 20.02.06

Арт-блог

06.09.2018, 13:50

Вересень-2018

Знову Вересень приїхав На вечірньому коні І поставив зорі-віхи У небесній вишині. Іскор висипав немало На курний Чумацький шлях, Щоб до ранку не блукала Осінь в зоряних полях. Р.Росіцький

Випадкове фото

Голосування

Що для вас є основним джерелом інформації з історії?

Система Orphus

Start visitors - 21.03.2009
free countersКалендар подій

   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 

Новини регіону

30.07.2021, 09:04

Всеукраїнський дистанційний відбірковий Фестиваль-конкурс козацької культури «Козацькі Барви» (Херсонська, Житомирська, Чернігівська області)

Термін проведення фестивалю-конкурсу : 1 серпня - 25 серпня 2021 року. Термін ...
30.07.2021, 09:02

У Херсоні відбувся благодійний концерт на підтримку диригента оркестру "Гілея"

    29 липня у Херсоні в одному з ТРЦ відбувся благодійний ...
30.07.2021, 08:53

До херсонського музею передали артефакти, які знайшли під час розкопок

    Артефакти, знайдені минулого року під час розкопок ...
> Організації > Театр > Міжнародний театральний фестиваль "Мельпомена Таврії" > Дипломи XV Міжнародного театрального фестивалю «Мельпомена Таврії» від президента фестивалю Олександра Книги

Дипломи XV Міжнародного театрального фестивалю «Мельпомена Таврії» від президента фестивалю Олександра Книги

 • Нагороджується Сергій Михайловський актор Херсонського обласного академічного музично-драматичного театру імені Миколи Куліша за роль Джимі у виставі «Продавець дощу»
 • Нагороджується Дьєрдь Сомор актор і режисер драматичного театру імені М.Йокая (Угорщина, м. Бекешчаба) за багатогранність таланту у створенні грандіозного проекту «Граф Монте-Крісто»
 • Нагороджується Державний музичний театр (Литва, м. Клайпеда) за високий професіоналізм у пластичній виставі «Криваве весілля»
 • Нагороджується Микола Берсон директор Миколаївського академічного українського театру драми та музичної комедії за творчу співпрацю з Міжнародним театральним фестивалем «Мельпомена Таврії» протягом 15 років
 • Нагороджується Львівський академічний духовний театр «Воскресіння» за сміливість та неординарність режисерського рішення у виставі «Вишневий сад», режисер Ярослав Федоришин
 • Нагороджується Орловський державний театр для дітей і молоді «Вільний простір» за різножанровість палітри та високий рівень вистав представлених на XV Міжнародному театральному фестивалі «Мельпомена Таврії»
 • Нагороджується Республіканський театр білоруської драматургії (м. Мінськ) за національний колорит і жагу до життя у фольк-рок-опері «Одвічна пісня»
 • Нагороджується Андрій Чорний «Театр Ч» (Білорусь, м. Мінськ) за сміливість втілення некомерційного творчого міжнародного проекту «Діди»
 • Нагороджується Крістіна Клетнієце (Латвія, м. Рига) за роль Віри Миколаївни у моновиставі «Гранатовий Браслет»
 • Нагороджується Олена Хохлаткіна актриса Донецького Національного академічного українського музично-драматичного театру за повернення на рідну Херсонську сцену у яскравому образі Тьоті Моті у виставі «Тьотя Мотя прієхала…» Миколи Куліша
 • Нагороджується Дмитро Богомазов режисер Національного академічного музично-драматичного театру ім. І.Франка за неперевершене втілення режисерського задуму у виставі «Morituri te salutant, або У нас все свято»
 • Нагороджується Лариса Кадирова народна артистка України, актриса Національного академічного драматичного театру імені І.Франка за високу акторську майстерність у моновиставі «Стара жінка висиджує»
 • Нагороджується творчий дует – драматург Анатолій Крим та режисер Ігор Славинський за потужний творчий тандем (2 диплома)
 • Нагороджується Київський академічний драматичний театр на Подолі за акторський ансамбль у виставі «Лист Богу».
 • Нагороджується Алмаз Аміров народний артист Республіки Башкортостан актор Башкірського державного академічного театру драми ім. Мажита Гафурі (Росія, м. Уфа) за роль у моновиставі «Курча з абетки».
 • Нагороджується Андрій Романченко Донецький Національний академічний український музично-драматичний театр за сценографію до вистави «Тьотя Мотя прієхала»

Фестивальний центр
Херсонського обласного академічного музично-драматичного театру імені Миколи Куліша

Напишіть свій коментар

Введіть число, яке Ви бачите праворуч
Якщо Ви не бачите зображення з числом - змініть настроювання браузера так, щоб відображались картинки та перезагрузіть сторінку.