on-line с 20.02.06

Арт-блог

06.09.2018, 13:50

Вересень-2018

Знову Вересень приїхав На вечірньому коні І поставив зорі-віхи У небесній вишині. Іскор висипав немало На курний Чумацький шлях, Щоб до ранку не блукала Осінь в зоряних полях. Р.Росіцький

Випадкове фото

Голосування

Що для вас є основним джерелом інформації з історії?

Система Orphus

Start visitors - 21.03.2009
free countersКалендар подій

  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Новини регіону

02.12.2021, 09:31

Херсонська легенда: не стало народного артиста Харіса Ширінського

  Невимовний сум і велика втрата для Херсонщини. Із життя раптово ...
30.11.2021, 10:26

Херсонці знову перемогли. Тепер у Тайбеї та Лос-Анджелесі

  Как ранее сообщало наше издание на кинофестивале «Бардак» ...
29.11.2021, 11:18

Нa Xepcoнщинi вiдбудeтьcя 18 кiнoфecтивaль дoкумeнтaльнoгo кiнo пpo пpaвa людини

  Зaпpoшуємo пpeдcтaвникiв ЗМI Xepcoнa тa гpoмaдcькиx aктивicтiв ...
> Новини регіону > В Херсонській обласній раді відбулася презентація виставки «Художнє сузір’я Херсонщини»
Всі новини

24.11.2021 15:46

В Херсонській обласній раді відбулася презентація виставки «Художнє сузір’я Херсонщини»

Сьогодні у Херсонській обласній раді з нагоди святкування 50-річчя від дня заснування Херсонської обласної організації Національної спілки художників України відбулася виставка картин.

Привітати художників та організаторів з відкриттям персональної експозиції прийшли прихильники сучасних митців, працівники обласного художнього музею та працівники Херсонської обласної ради. Щирі вітання надійшли і від голови Херсонської обласної ради Олександра Самойленка.

На презентацію завітав перший заступник голови-керівник виконавчого апарату Херсонської обласної Юрій Соболевський та перший заступник голови обласної ради Єгор Устинов.

«Херсонська обласна рада є частиною культурного простору нашої області. Ми із задоволенням надаємо можливість використовувати приміщення обласної ради і обласної державної адміністрації як виставковий зал. Адже дуже значна кількість і представників центральної влади та іноземних представників, які приходять до нас мають гарну можливість ознайомитись  з роботами наших митців», – зазначив Юрій Соболевський.

«Це не перша виставка, яка проходить в стінах обласної ради, і я радий, що наші митці розміщують тут свої роботи. Таким чином сувора адмінбудівля стає частиною творчого процесу. Переконаний, що людям, які відвідують цю будівлю, так само як і нам, тим, хто тут працює, приємно бачити таку красу», – додав Єгор Устинов.

У ході заходу Почесною грамотою обласної ради за потужний внесок у розвиток культури і мистецтва Херсонщини, підтримку художників, особливо молоді та з нагоди відзначення 50-річчя з моменту заснування Херсонської обласної організації Національної спілки художників України нагороджено голову спілки Олександра Ковача.

«Художнє сузір’я Херсонщини» – це виставка творів херсонських художників, які зберігають у своєму високопрофесійному мистецтві національні традиції та гідно репрезентують нашу Херсонську область в Україні та світі. Виставка відзначається різноманіттям жанрів, значною кількістю імен, духом новацій та присутністю бадьорого духа молодості і сили.

В експозицію включені близько 70 творів живопису та графіки 36  авторів Херсонщини.

Продовжуючи кращі традиції українського і світового мистецтва прогресивні творчі сили Херсонщини наповняють свої твори новим змістом, використовують оригінальні авторські техніки та технології.

Відзначимо, що виставка відбувається в рамках кураторського проекту року «Мистецтво на зламі тисячоліть» за підтримки Херсонського обласного художнього музею ім. О.О.Шовкуненка.

Джерело

Напишіть свій коментар

Введіть число, яке Ви бачите праворуч
Якщо Ви не бачите зображення з числом - змініть настроювання браузера так, щоб відображались картинки та перезагрузіть сторінку.