on-line с 20.02.06

Арт-блог

06.09.2018, 13:50

Вересень-2018

Знову Вересень приїхав На вечірньому коні І поставив зорі-віхи У небесній вишині. Іскор висипав немало На курний Чумацький шлях, Щоб до ранку не блукала Осінь в зоряних полях. Р.Росіцький

Випадкове фото

Голосування

Що для вас є основним джерелом інформації з історії?

Система Orphus

Start visitors - 21.03.2009
free countersКалендар подій

    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Новини регіону

13.10.2021, 11:17

Як Херсон відзначатиме День захисників і захисниць України

    У міcькрaді зaтвердили плaн зaходів до Дня зaхиcників ...
13.10.2021, 11:14

У Новій Каховці відбувся «День музики», присвячений 45-річчю музичного відділення дитячої школи мистецтв

    Учні та викладачі музичного відділення КЗ «Новокаховська ...
12.10.2021, 10:14

Херсонський театр отримав відзнаку Міжнародного театрального фестивалю у Туреччині

  З 7 по 10 жовтня Херсонський обласний академічний музично-драматичний ...

Глєбова Лідія Фоківна

Лідія Фоковна Глібова народилася 4 січня 1937 року в Хрещенівка Нововоронцовського району Херсонщини.

40 років пропрацювала педагогом, в даний час - на заслуженому відпочинку.

Не залишає Лідія Фоковна і улюбленої справи - вишивання: її картини «Леся Українка» та «Великий Кобзар», вишиті хрестиком і гладдю, знайшли чільне місце в місцевій школі, інші роботи експонувалися і на різноманітних виставках.

А в Києві вишивки майстрині були удостоєні диплома лауреата Всеукраїнської виставки прикладного та декоративного мистецтва.

Виразністю, милозвучністю і задушевністю відзначаються і вірші Лідії Глєбової. У минулі роки вийшли друком дві її книжки - "Мамине багатство" і "Отчий край", які заслужено завоювали любов читачів. У кожному з трьох збірок по 60-70 чудових віршів, присвячених любові, славним землякам і рідної природи.

Facebook

ВИШИВАЛЬНИЦЯ Й ПОЕТЕСА

Майже чотири десятиріччя Лідія Фоківна Глєбова з Хрещенівки Нововоронцовського району засівала вічним і розумним освітянську ниву, а нині – на заслуженому відпочинку. Та насправді жінка не полишає своїх улюблених справ – вишивання та віршування, її картини «Леся Українка» і «Великий Кобзар», вишиті хрестиком і гладдю, знайшли чільне місце в місцевій школі, роботи сільської майстрині експонувалися й на різноманітних виставках. А в столиці були удостоєні диплома лауреата Всеукраїнської виставки прикладного та ужиткового мистецтва. Душа завмирає, коли дивишся на вишиті рушники «Мамине багатство», «Отчий край» та інші. Чільне місце у творчому доробку майстрині займають рушники «Герб Незалежної України» та «Хай розквітає славне десятиліття Незалежності», а також картини «Різдвяна ніч», «Покрова Пресвятої Богородиці», «Ісус Христос – син Божий».

Виразністю, милозвучністю й задушевністю вирізняються й поезії Лідії Глєбової. В минулі роки вийшли друком дві її книжки «Мамине багатство» та «Отчий край», які заслужено завоювали любов читачів.
– В мене готові до друку ще три книжки поезій «Струни серця», «Обереги» й «Тавричанка», – розповідала Лідія Фоківна. – Але непросто знайти спонсора. Та сподіваюся, що колись мої книжки побачать світ.

В кожній з трьох збірочок по 60-70 віршів, присвя­чених коханню, славетним землякам й рідній природі. Поетичний стиль сільської вчительки особливий і вартий уваги, про що неодноразово говорив і відомий поет та прозаїк, заслужений діяч мистецтв України Микола Братан.

Підготував Микола Гуепко.

Газета «Новий день», 22 червня 2006

 

Напишіть свій коментар

Введіть число, яке Ви бачите праворуч
Якщо Ви не бачите зображення з числом - змініть настроювання браузера так, щоб відображались картинки та перезагрузіть сторінку.