on-line с 20.02.06

Арт-блог

06.09.2018, 13:50

Вересень-2018

Знову Вересень приїхав На вечірньому коні І поставив зорі-віхи У небесній вишині. Іскор висипав немало На курний Чумацький шлях, Щоб до ранку не блукала Осінь в зоряних полях. Р.Росіцький

Випадкове фото

Голосування

Що для вас є основним джерелом інформації з історії?

Система Orphus

Start visitors - 21.03.2009
free countersКалендар подій

 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930    

Новини регіону

18.06.2021, 11:55

У Херсоні відбудеться концерт нового музичного проекту Святослава Вакарчука «Оранжерея»

“Останні місяці у нас іде дуже активний творчий процес: ми працюємо ...
31.05.2021, 10:08

На Херсонщині створять комікс-журнал, присвячений художниці українського наїву Поліні Райко

На Херсонщині оголосили про початок нового проєкту для молоді – ...
25.05.2021, 15:31

Вікі любить Землю 2021. Фотографів і аматорів запрошують до участі у фотоконкурсі пам’яток природи

На переможців чекають цінні призи та можливість представити Україну ...
> Туризм, відпочинок, розваги > Оздоровлення в Таврії > Херсонщина: море, відпочинок, сервіс...

Херсонщина: море, відпочинок, сервіс...

10 квітня у приміщенні облдержадміністрації відбувся обласний семінар «Керування якістю послуг у сфері туристичного та оздоровчо-курортного комплексу», організований державним підприємством «Херсонстандартметрологія». У заході взяли участь керівники оздоровчих закладів регіону та представники регіональних управлінь, служб і підрозділів, які контролюють роботу цих закладів.

Як відзначено на семінарі, на даний час згідно проведеного управлінням культури і туризму облдержадміністрації моніторингу, туристично-курортна інфраструктура області в цілому знаходиться в належному стані і характеризується досить високим рівнем модернізації пансіонатів, готелів і баз відпочинку.
Підготовка до літнього оздоровчого сезону 2008 року проходить в регіоні відповідно до вимог підписаного у листопаді минулого року розпорядження голови облдержадміністрації Бориса Сіленкова «Про невідкладні заходи з удосконалення стану туристичної і курортної інфраструктури області». Цим документом передбачено, зокрема, проведення у районах необхідних заходів щодо озеленення закладів відпочинку та прилеглих до них територій, організації збирання та вивезення сміття під час літнього сезону, облаштування доріг, захисту джерел водопостачання, встановлення на пляжах наглядових веж та матеріально-технічного забезпечення рятувально-пошукових пунктів, наведення порядку у розташуванні пунктів торговельної мережі у туристично-рекреаційній зоні.

Учасники обласного семінару розглянули питання сертифікації оздоровчо-туристичних закладів, забезпечення в цих закладах прав споживачів щодо належного проживання та харчування, організації охорони здоров'я відпочиваючих, роботи пожежної та рятувальної служб на підприємствах рекреаційного комплексу.
Відзначено: технагляд щодо сертифікації пансіонатів та баз відпочинку (у тому числі, приватних) буде проводитись спеціалістами ДП «Херсонстандартметрологія» на початку оздоровчого сезону. Сертифікація зараз є обов'язковою - тобто, необхідно мати сертифікати відповідності на всі послуги, які надаються в цих закладах відпочиваючим (послуги проживання, харчування та інші).

Стосовно ж нібито великої кількості перевірок, що проводяться в оздоровчих закладах регіону, то ці перевірки, як акцентовано на семінарі, здійснюються з єдиною метою - підвищення на Херсонщині якості обслуговування туристів та відпочиваючих.
Докладніше про наявний на сьогодні стан справ у туристичному та оздоровчо-курортному комплексі Херсонщини, його здобутки і проблеми - у наступній сторінці «Стандарти та якість - споживачу».

Херсон маркет.-2008.04.23.

Напишіть свій коментар

Введіть число, яке Ви бачите праворуч
Якщо Ви не бачите зображення з числом - змініть настроювання браузера так, щоб відображались картинки та перезагрузіть сторінку.