on-line с 20.02.06

Арт-блог

06.09.2018, 13:50

Вересень-2018

Знову Вересень приїхав На вечірньому коні І поставив зорі-віхи У небесній вишині. Іскор висипав немало На курний Чумацький шлях, Щоб до ранку не блукала Осінь в зоряних полях. Р.Росіцький

Випадкове фото

Голосування

Що для вас є основним джерелом інформації з історії?

Система Orphus

Start visitors - 21.03.2009
free countersКалендар подій

 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930    

Новини регіону

23.06.2021, 12:09

До Херсона їде фотовиставка «Обличчя нових громад»

Фотовиставку створено в рамках Програми Агентства США з міжнародного ...
18.06.2021, 11:55

У Херсоні відбудеться концерт нового музичного проекту Святослава Вакарчука «Оранжерея»

“Останні місяці у нас іде дуже активний творчий процес: ми працюємо ...
31.05.2021, 10:08

На Херсонщині створять комікс-журнал, присвячений художниці українського наїву Поліні Райко

На Херсонщині оголосили про початок нового проєкту для молоді – ...
> Туризм, відпочинок, розваги > Туризм в Таврії > «Херсонський туризм на користь командоутворенню»

«Херсонський туризм на користь командоутворенню»

Наприкінці березня працівники Херсонської міської ради взяли участь у тренінгу на природі під назвою «Мотузковий курс командоутворення». Такий тренінг і відпочинок організував Клуб Активного Відпочинку «Адреналін» (КАВА).

Мотузковий курс - це систематизований активний тренінг командоутворення й особистісного росту, що дає в мінімальний термін максимальний командоутворуючий ефект.
Основне завдання Мотузкового курсу (мотузкового тренінгу) - одержання знань і навичок роботи в команді й створення команди, а також - розкриття особистісного потенціалу кожного з учасників тренінгу в стислий термін.
Мотузковий курс - це просто корпоративний тренінг, не тільки величезний і корисний досвід, але також і незабутні враження, найсильніший емоційний підйом учасників тренінгу. Наші співробітники ніколи не забудуть почуття єднання з командою, радості спільного подолання перешкод і смаку перемоги.
Особливістю такого корпоративного тренінгу є рефлексія - зворотний зв'язок, одержаний від учасників тренінгу командоутворення після завершення програми й наприкінці кожного з етапів. Рефлексія є апофеозом будь-якого корпоративного тренінгу.

У результаті працівники Херсонської міської ради відчули на собі результати ефективної системи взаємодії один з одним і стали на шлях формування команди, орієнтованої на перемогу й здатної в умовах обмежених ресурсів у найкоротший термін розв'язати будь-яке поставлене завдання.
Багато видів тренінгу та відпочинку для команд проводяться в різних місцях країни: на гірськолижних курортах у с. Славсько, курорті Буковель для закоханих у сніг і гірські краєвиди Карпат; на острові Хортиця, м. Запоріжжя; у мультиспортивному таборі «Тарханкут»; у Херсонській області - плавні Нижнього Дніпра та найчастіше – в лісній зоні Цюрупинського району.

Завдяки херсонським краєвидам, команда Херсонської міської ради не тільки гарно відпочила, але й отримала певні навички щодо командоутворення.

Н.М. Крайнюк,
начальник управління економічного розвитку
"Херсонський вісник".- 16.04.2009

 

Напишіть свій коментар

Введіть число, яке Ви бачите праворуч
Якщо Ви не бачите зображення з числом - змініть настроювання браузера так, щоб відображались картинки та перезагрузіть сторінку.