on-line с 20.02.06

Арт-блог

06.09.2018, 13:50

Вересень-2018

Знову Вересень приїхав На вечірньому коні І поставив зорі-віхи У небесній вишині. Іскор висипав немало На курний Чумацький шлях, Щоб до ранку не блукала Осінь в зоряних полях. Р.Росіцький

Випадкове фото

Голосування

Що для вас є основним джерелом інформації з історії?

Система Orphus

Start visitors - 21.03.2009
free countersКалендар подій

 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930    

Новини регіону

18.06.2021, 11:55

У Херсоні відбудеться концерт нового музичного проекту Святослава Вакарчука «Оранжерея»

“Останні місяці у нас іде дуже активний творчий процес: ми працюємо ...
31.05.2021, 10:08

На Херсонщині створять комікс-журнал, присвячений художниці українського наїву Поліні Райко

На Херсонщині оголосили про початок нового проєкту для молоді – ...
25.05.2021, 15:31

Вікі любить Землю 2021. Фотографів і аматорів запрошують до участі у фотоконкурсі пам’яток природи

На переможців чекають цінні призи та можливість представити Україну ...

Край дитячого здоров'я

На Херсонщині дуже добре організовано нинішнього літа оздоровлення дітей. Про це заявив 20 червня заступник міністра у справах сім'ї, молоді та спорту Ростислав Драпушко під час проведення у місті Скадовську виїзного засідання колегії Міністерства, яка розглянула підготовку і хід літнього оздоровлення дітей в Україні.

За його словами, у числі регіонів, найкраще підготовлених до літнього оздоровчого сезону 2008 року - АР Крим, місто Київ, Херсонська, Сумська, Донецька, Івано-Франківська та Закарпатська області. У той же час, станом на 20 червня в Україні залишалися ще чотири регіони, де до сіх пір не проведені необхідні для початку роботи дитячих оздоровчих закладів тендерні процедури. «Всі чекали, коли ці тендери відмінять чи не відмінять і дехто дотягнув до такого часу, що сьогодні у нас вже друга половина червня, а тендери ще не проведені», - заявив Ростислав Драпушко.


Поточного року на літнє оздоровлення дітей в Україні буде витрачено близько 966 млн гривень, що значно більше, ніж торік (минулого літа на оздоровлення дітей було спрямовано 828 млн гривень). Однак, не зважаючи на суттєве збільшення суми, на ці кошти лише 20% дітей шкільного віку отримають повноцінний відпочинок у позаміських оздоровчих таборах та санаторних закладах та 30%-у таборах денного перебування, - повідомив заступник міністра.
 

За його словами, причиною цього є суттєве зростання, у порівнянні з літом 2007-го, вартості одного ліжко-дня у дитячих оздоровчих закладах, а відтак - зростання цін на путівки. Сьогодні вартість одного ліжко-дня в дитячих оздоровчих закладах України становить від 75 до 187 гривень, що на 30% більше ніж торік. Також поточного року мають місце факти, коли одні й ті ж оздоровчі заклади виставляють для дітей з різних регіонів України різну вартість одного свого ліжко-дня.
 

Відтак, у зв'язку із зростанням вартості путівок, поточного року в Україні, не зважаючи на суттєве збільшення коштів на оздоровлення, буде оздоровлено приблизно таку ж кількість дітей, як і минулого року, заявив на прес-конференції після закінчення роботи колегії Ростислав Драпушко.
Що ж стосується Херсонщини, то тут, згідно даних управління у справах сім'ї, молоді та спорту облдержадміністрації, вдалося не допустити стрімкого зростання влітку 2008 року собівартості дитячої путівки. Вартість однієї доби перебування дитини в більшості оздоровчих таборів регіону втримали на рівні 70-85 гривень. В області створений прозорий механізм контролю за формуванням цін на послуги, що надаються діючою системою дитячого оздоровлення.

Торік на Херсонщині було оздоровлено понад 100 тисяч дітей з багатьох регіонів України, у тому числі приморських - Криму, Одеської та Миколаївської областей. Передбачається, що і нинішнього літа їх кількість буде не меншою. Разом із тим, як повідомив у виступі на виїзному засіданні колегії Міністерства у справах сім'ї, молоді та спорту перший заступник голови Херсонської облдержадміністрації Ігор Яковлєв, наша область спроможна оздоровлювати щороку близько 200 тисяч дітей. Для цього в регіоні є все необхідне - морське узбережжя з курортно - лікувальною базою, потужна мережа оздоровчих закладів, підготовлений персонал та структури, які займаються організацією курортно-туристичної діяльності.

Як повідомив Ігор Яковлєв, зараз на Херсонщині розглядається питання щодо організації тут дитячого оздоровлення не тільки влітку (як це робиться зараз), а цілорічно. Відтак, вже розпочато роботу по створенню в області єдиної системи, яка об'єднає зусилля усіх зацікавлених в реалізації даного проекту сторін -державних органів, органів місцевого самоврядування, оздоровчих закладів та інвесторів.
 

Валерій Лебедев \\ Херсон Маркет, 2008-06-26, №26 (128)
 

Напишіть свій коментар

Введіть число, яке Ви бачите праворуч
Якщо Ви не бачите зображення з числом - змініть настроювання браузера так, щоб відображались картинки та перезагрузіть сторінку.