on-line с 20.02.06

Арт-блог

06.09.2018, 13:50

Вересень-2018

Знову Вересень приїхав На вечірньому коні І поставив зорі-віхи У небесній вишині. Іскор висипав немало На курний Чумацький шлях, Щоб до ранку не блукала Осінь в зоряних полях. Р.Росіцький

Випадкове фото

Голосування

Що для вас є основним джерелом інформації з історії?

Система Orphus

Start visitors - 21.03.2009
free countersКалендар подій

  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Новини регіону

02.12.2021, 09:31

Херсонська легенда: не стало народного артиста Харіса Ширінського

  Невимовний сум і велика втрата для Херсонщини. Із життя раптово ...
30.11.2021, 10:26

Херсонці знову перемогли. Тепер у Тайбеї та Лос-Анджелесі

  Как ранее сообщало наше издание на кинофестивале «Бардак» ...
29.11.2021, 11:18

Нa Xepcoнщинi вiдбудeтьcя 18 кiнoфecтивaль дoкумeнтaльнoгo кiнo пpo пpaвa людини

  Зaпpoшуємo пpeдcтaвникiв ЗМI Xepcoнa тa гpoмaдcькиx aктивicтiв ...

Кращий лісничий року

Два роки тому Держкомлісгосп запровадив щорічний Всеукраїнський конкурс лісничих на приз Героя Соціалістичної Праці лісничого Гладківського лісництва ДП «Голопристанське ЛМГ» Херсонського обласного управління лісового та мисливського господарства Михайла Павловича Присяжного.

На розширеній колегії Херсонського обласного управління лісового та мисливського господарства 4 лютого нинішнього року підбиті підсумки конкурсу на звання кращого лісничого за 2009 рік. Його переможцем став лісничий Дніпровського лісництва ДП «Цюрупинське ЛМГ» Віктор Борисович Прокопець. Привітав його особисто та вручив премію заступник голови Державного комітету лісового господарства України Віктор Червоний.

Віктор Борисович працює на посаді лісничого 22 роки у Дніпровському лісництві, він депутат Козачелагерської сільської Ради, нагороджений нагрудним знаком "Відмінник лісового господарства України». Віктор Борисович досконало вивчив складний процес агротехніки вирощування лісу на пісках. Не випадково у його лісовому господарстві організація праці на високому рівні, рубки догляду проводяться в лісових насадженнях своєчасно та якісно. При вирощуванні садівного матеріалу лісових культур впроваджено нову технологію - полив однорічних саджанців з внесенням добрив та препаратів по боротьбі з хрущами.

Приживлюваність «молодняка» найвища на підприємстві. І лісовий розсадник створено за ініціативою лісничого Віктора Прокопця. Нині тут вирощується садівний матеріал листяних та декоративних порід (сосна кримська, акація біла, дуб червоний та черешчатий, липа, платан, горіх чорний, черемха та інші). Садиба лісництва - найкраща в держлісгоспі. Лісничий приділяє багато уваги наочній агітації, яка спрямована на популяризацію виховання у населення любові до лісу.
З метою поширення екологічного виховання та розвитку «зеленого туризму» на території лісового фонду Дніпровського лісництва побудовано оглядову вежу, яка входить до туристичного маршруту «Олешківські піски».

Біля контори лісництва п'ять років тому закладено дендропарк з 50 порід дерев та чагарників, а саме: модрини, горіха волоського, дуба червоного і черешчатого, а також кленів - явора ясенелистого та гостролистого; знайшлося місце і для робінії звичайної; липи широколистої та дрібнолистої; затишно тут березі дніпровській, іві; радують зір софора японська, ялина колюча; розкошують і дендропарку форзиція, спирея, шипшина, плющ, юка; розвивається виноградник та інші види. На території парку розташована альтанка для відпочинку.
Віктор Борисович Прокопець надзвичайно працездатна людина, а ще відзначається вродженою діловитістю, оперативністю у вирішенні справ, володіє ґрунтовними професійними знаннями. І - чи не найважливіше, він чудовий сім'янин.

 

Віктор Мельниченко,
директор ДП “Цюрупинське ЛМГ”
“Наддніпрянська правда”.- № 14.- 24.02.2010.- стр.2

Напишіть свій коментар

Введіть число, яке Ви бачите праворуч
Якщо Ви не бачите зображення з числом - змініть настроювання браузера так, щоб відображались картинки та перезагрузіть сторінку.