on-line с 20.02.06

Арт-блог

06.09.2018, 13:50

Вересень-2018

Знову Вересень приїхав На вечірньому коні І поставив зорі-віхи У небесній вишині. Іскор висипав немало На курний Чумацький шлях, Щоб до ранку не блукала Осінь в зоряних полях. Р.Росіцький

Випадкове фото

Голосування

Що для вас є основним джерелом інформації з історії?

Система Orphus

Start visitors - 21.03.2009
free countersКалендар подій

     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      

Новини регіону

11.05.2021, 09:58

Арткав’ярня: у Херсоні з'явився новий простір для творчих людей

Арткав’ярня – заклад нeзвичний. Чаcто в ній збираютьcя ...
28.04.2021, 10:13

Чи буде реанімовано “Лебединку” в Херсоні?

Колись рукотворне Лебедине озеро в парку Херсонська фортеця була справжньою ...
26.04.2021, 11:41

Нa Xepcoнщинi вiдкpили фaзaнapiй

У Oлeшкiвcькoму лicництвi нa Xepcoнщинi poзвoдять фaзaнiв. Фaзaнapiй ...

Креатив від «Студі-Арт»

15.02.2007

Хвилювання і азарт, радість і сум, сміх і сльози... Всю гаму яскравих почуттів і настроїв пережили актори навчального народного театру Херсонського державного університету та Академічного ліцею при ХДУ «Студі-Арт» на І Міжнародному фестивалі аматорських театрів «Четверта стіна», що відбувся в Одесі.

— Можливістю вдосконалити свою акторську майстерність, дізнатися про нове і цікаве, познайомитися з талановитими людьми ми завдячуємо Олені Ігорівні Пінчук, яка запросила наш колектив взяти участь у цьому дивовижному «театральному марафоні», організація якого була бездоганна, — розповідає студентка-другокурсниця Крістіна Перишина. — Протягом п'яти днів ми мали нагоду знайомитися з роботами наших колег з Миколаєва, Дніпропетровська, Воронежа та Одеси. Всі вони були креативні й дуже різні, кожна — неповторна. Фестиваль — це не конкурс, але між колективами відчувалася здорова конкуренція: всі хотіли продемонструвати свої можливості, кожний мріяв перевершити й здивувати інших.

Запропонували публіці свою виставу і херсонці. Трагікомедія «Діоген» була сприйнята глядачами на «біс». Організатори фестивалю назвали виставу – «Студі-Арт» - роботою аматорів на професійному рівні, нагородили величезною кількістю компліментів та DVD- програвачем.
Але й це ще не все. Розповідає студент факультету культури і мистецтв ХДУ Дмитро Кравченко, який був членом альтернативного журі (до його складу в кожного колективу увійшло по представнику):

— Перед журі постала нелегка проблема: кому присудити перемогу за кращу жіночу та кращу чоловічу ролі? Справа в тому, що і в першому, і в другому випадку на них претендували херсонці: другокурсниця Тетяна Бузовська, яка виконала роль Памфіли, та п'ятикурсник Юрій Горевий, котрий зіграв Діогена. Але два дипломи на один колектив — це занадто! Після бурхливого обговорення було вирішено відзначити в номінації - "Краща чоловіча роль» актора воронезького театру – «Сквозняк». Диплом «Почесний лауреат фестивалю» отримала художній керівник нашого театру Лідія Лимаренко.
Колектив «Студі-Арт» запрошений на ще один одеський фестиваль під назвою «У театру — жіноче обличчя», який відбудеться навесні. Зараз молоді актори працюють над новою виставою...

Софія Серебрякова
Новий день. - 2007. - 8 лютого

 

Напишіть свій коментар

Введіть число, яке Ви бачите праворуч
Якщо Ви не бачите зображення з числом - змініть настроювання браузера так, щоб відображались картинки та перезагрузіть сторінку.